Про чай, гербату, каву й капучіно...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Травень 2009.

  1. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    ой, начиталась тут про ті всякі види смаків чаїв і не втрималась замовила собі також, а то ж навіть не знала що такий різновид існує (я затятий кавоман), правда з того сайту китайського, тепер лишень залишилось дочекатись коли прийде.
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Люблю різні чайні суміші, і фруктові, і травяні..але останній тиждень присіла на чорний чай з лимоном і медом, такий суто зимовий букет.
    А з кави мої улюбленці зараз отакі ароматизовані, правда мішаю 1:1 з арабікою, що
    б тільки аромат легенький був..ммм
    [​IMG][​IMG]
     
  3. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Я таке теж люблю, правда, змішую 30г ароматизованої на 100г арабіки.

    Чорну каву люблю тільки заварену в турці, причому найбільше мені смакує сорт Марагоджип (трошки терпкувата з легким солоним присмаком-м-ммм!), малесеньке горнятко (30гр). Купую завжди все в зернах і мелю сама перед заварюванням.
    Просто обожнюю лате і капучіно - для цих справ у мене стоїть на кухні агрегат DeLongi. А ще люблю малювати на пінці шоколадним топінгом всілякі узорчики.
    В общем, кавман я ще той )))
     
  4. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Та кава, що з шоколадним смаком, дуже смачна, аромат незабутній. :) Певно найкраща з усіх.
     
  5. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    а де ви купляєте цю ароматизовану каву?
     
  6. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    погоджуюсь на 1000%

    ---------- Додано в 14:22 ---------- Попередній допис був написаний в 14:19 ----------

    А ще мені зараз страшенно смакує зелений чай - додаю туди трохи тертого імбиру, гілочку м"яти, шматочок лайму і в прикуску з медом... СМАКОТІЩААА!!! (чоловік присадив - він у мене по чаях виступає)

    ---------- Додано в 14:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:22 ----------

    саме таку "Ірландський крем" - купувала приблизно місяць тому в Ашані. А шоколадну мама брала десь біля краківського (є магазин типу "продукти з Італії")
     
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Я в Ашані теж такі бачила. А цю що шоколадну я пробувала, то мені брат з Італії передавав.
     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Останній місяць засмакував мені чорний ароматизований чай "Нахабний фрукт" з шматочками ананасу, бананів, папаї, дуже смачна суміш ! :girl_yes2:
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    о, а я заново відкрила для себе зелений чай. ніколи його особливо не любила, тай якби не гарна баночка і того не купила :) але все ж нова моя любов - [​IMG]
    а каву люблю в зернах, щоб самій молоти перед заварюванням. вона така смачнюча з вишнево-шоколадним ароматом-м-м, але не знаю яка то кава - свекруха пакет подарувала. такий темно-вишневий, без логотипу, тільки вага вказана золотими літерами манюнькими.
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    А ми зараз п"ємо такий
    [​IMG]
    І я хоч не дуже люблю чаїв з пачок (завжди купую вагові), цей зацінила. З ароматом кориці і мандаринок
     
  11. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    а, так, це мій улюблений зимовий чай :)
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    мій теж, мені такий Велана в забавці подарувала :)
    А ще я підсіла на м'ятний чай, особливо з корицею і імбирем)
     
  13. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    найсмачніший чай пробувала в туреччині- це чорний турецький чай з м"ятою і лимоном
    привезла трошки додому ,то насолода неймовірна

    шкода у львові наразі такого ніде не знайшла, тільки зелений був , але смак не той зовсям
     
  14. Sjanulka

    Sjanulka Загублений

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Я люблю чай з гілочок садових дерев, кущів, трав: смородина, калина, малина, кропива, мята і т.д. Знаю що кропиву краще збирати травневу, а коли саме час заготовляти гілочки і листочки? я це роблю восени, гілочки і листя достигле, деякі засушую з ягідками, а може навесну треба, коли молоденьке?
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    А мені запам'ятався смачний чай, який пробувала в ресторані "Пекін" на Грушевського, ще запитала в них що за чай, то сказали що називається "Опера" і їм ексклюзивно привозять. Дуже смачний чай, а в магазинах такого не знаходила, може хтось чув про такий?
     
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Дівчата, а чи завжди користуєтесь ви чайничком для заварювання чаю? Бо я щось останньо в горнятку собі чай запарюю, а чоловік так не любить, каже що нормальний чай треба тільки з заварки робити, щоб листя в горнятку не плавало :girl_wink: А мені з заварки щось він заслабкий, хіба "чефір" запарювати))
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    я також не люблю, коли мені заварка в горнятку плаває. Заварюю в френч-пресі і переливаю в горнятко. Чось так мені подобається:girl_curtsey: Чайничок від заварки погано відмивається з часом - особливо носик, а мене то ой як нервує. Ага, згадала, я ще маю 2 такі спеціальні штучки для заварки металеві. Одна на ланцюжку кругленька, насипаєш чай в одну половинку, а другу закручуєш, кладеш в горнятко, ланцюжок зачіпаєш за край горнятка. А друга виглядає, як щипці, тільки на кінцях два ситечка, в одну половинку кладеш заварку, а друга просто закриває і виходить така кулька з заваркою, просто ставиться в чашку. Але користуюся рідко. Мити лінь, а френч прес сунув в посудомийку і готово.
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Теж такий маю, це точно зручніше ніж чайничок:girl_yes2:, але мені чомусь така заварка заслабка, а якщо запарювати і так пити, то на нас двох того френч-пресу вистарчить на 2-3 великі горнятка. І ще мене нервує викидання того завареного листя (я його в мийку змиваю, потім в смітник (а дехто в туалет зливає), хоча чоловік каже що мити купу горняток з листям на дні то не ліпше, а за день тих горняток у мене багато назбирується. Колись я спокійно пила заварений з заварки чай, навіть другий раз запарений:girl_crazy:, а тепер от звикла в горнятку ложку чаю запарювати щораз))
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    просто витрушую в смітник. Ну і заварку теж не добре довго тримати, заварив і бажано відразу випити.Нам тато з мамою колись давно постійно капав на мозги, що заварка, яка стоїть довше ніж пів години, стає труткою. Тому привикла з дитинства - заварив - випив.
     
  20. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Я в чайничку заварюю, не люблю занадто багато чаїнок. Але тільки на раз.
    Щодо потемніння стінок посудини - китайці кажуть, це душа чаю)