про доставку з інтернет-магазинів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Dzha, 4 Липень 2012.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мені в вересні прийшло швидше, ніж я очікувала.
    А от в грудні до Миколая теж не встигла (замовляла на тому ж самому сайті - крокс).
    Замовила 29.11 (на Чорну п‘ятницю), магазин відправив моє замовлення тільки 10.12, доставлено на склад НП в США 13.12 (пише, що якісь там у них погодні умови ускладнені, тому терміни доставки розтягуються), 16.12 відправлено в Україну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Kroshka Enot
    Я замовляла також на чорну п'ятницю, 7.12 було в аеропорту, і все , нічого не чути, тоді я подзвонила на НП ,відповіли чекає розтаможки, і о чудо , на другий день отримала. Встигла під подушку дітям.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Дівчата, хто знає як замовити з zara usa товар або знає надійного посередника?
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Вперше робила замовлення на Аліекспрес. По треку з"явилася інформація, що посилка прийшла в Україну 02.05. 08.05 За прийшло повідомлення від Міст Експрес, що посилка прямує їхньою доставкою. І мовчок 3 дні. Зараз я спробувала щось вияснити, то дані такі, що дата доставки 25.05-02.06. Адреса відправника написано Талін....:girl_crazy:Я щось нічо не розумію...Як це?
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    в Талліні в аліекспресу є якийсь перевалочний пункт. Міст шле по Україні довго, можуть і тиждень-два мовчати. А ковід-19 для них ще й гарна відмазка. Але посилка дойде, скоріш за все на якусь точку видачі поближче до вашої адреси доставки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Зрозуміло, а то я з дня на день чекаю, думаю, що воно по Україні так довго йде...
     
  7. Klava Nech

    Klava Nech New Member

    А зі США зараз припливає товар вчасно? Бо я свого часу замовляла, але тепер боюсь аби не пролетіти...
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    залежно від перевізника і способу перевезення.
    Я користую новою поштою. Буває що авіарейс скасовують і посилка вилітає на 3-4 дня пізніше. Враховуючи ковід-19, закладаю собі 2 тижні на доправлення в Україну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Klava Nech

    Klava Nech New Member

    ну буду пробувати знову! дякую!
    якраз на літо обновки прибудуть!
     
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Привіт! Дівчата підкажіть будь ласка, хто замовляє МістЕкспрес, після того як на посилку став статус "надходження до міжнародного сортувального центру" мені нічого не потрібно робити? Щось цього разу з Польщі так довго йде, вже більше двох тижнів, на цьому сортувальному центрі вже 4 дні посилка і ніяких змін.
     
  11. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Як правило, посилка покидає сортувальний центр того ж дня.
    Ймовірно Вашу посилку затримали на митний огляд. Чекайте на смс або ж краще самі подзвоніть на гарячу лінію щоб дізнатись причину, чому посилка не рухається до вас
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Acura

    Acura Active Member

    Відгук про замовлення з онлайн магазину Reserved - через тиждень після замовлення посилка вже була в мене (їхала з Польщі), доставка безкоштовно кур'єром додому, дуже зручно.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Оплачений дитячий матрас їхав з Епіцентру місяць. Місяць, Карл!!! З Китаю швидше приходить.
     
  14. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, якими службами доставки користуєтеся при покупках в іноземних інтернет-магазинах? Раніше користувалася НП Шоппінг, але зараз сильно піднялися ціни( . Цікавить доставка з Польщі...
     
  15. New look

    New look Well-Known Member

    Я з Польщі вже разів п'ять користувалась Meest Expres. Проблем не було, можливо хіба одного разу довго було, десь 10-12 днів. Останній раз тиждень. Ціна 3-4 євро.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В монобанку цього місяця 15% кешбеку на міжнародну доставку від міст:girl_wink:
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А підкажіть тим, хто взагалі не в курсі), от якщо я щось хочу купити наприклад на алегро чи на їх олх, то теж можу оформити доставку через міст-експрес? Чи як то відбувається? Чоловік часто замовляє запчастини з Польщі, але користується послугами посередників. А може це можна зробити самим.
     
  18. New look

    New look Well-Known Member

    На скільки я розумію їх систему: Ви просто робите будь звідки у Польщі замовлення товару і у формі заповнення даних вказуєте не свою адресу, а адресу Міст Експресу у Польщі (всі адреси є на їх сайті). Далі Вам на пошту приходить трек номер від того хто відправляє Вам товар. Ви цей номер реєструєте у свому кабінеті(який попередньо реєструєте). Ваш товар приходить на склад Місту. Ви оплачуєте ціну доставки і воно їде до Вас в Україну, кур'єр доставляє. Обмеження на 100 євро діє, але я замовляла і дороще річ і вказувала 100. Якщо є якісь питання, то у них гарно працює служба підтримки, можуть точніше ще щось сказати.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Щойно замовила кросівки з алегро через міст)) Але реєструватися краще в мобільному додатку my meest, на сайті дуже незручна і незрозуміла навігація.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Замовила товар на алегро з Польщі, пройшов тиждень, трек номер так і не прислали. Вже починаю переживати за свої гроші. Сума не маленька( Хто мав досвід повернення грошей з алегро? Тут покупки захищені чи можуть кинути недобросовісні продавці? Бачу є можливість відкрити суперечку...