? Про сповіщення

Тема у розділі 'ЧаПи', створена користувачем MARTINI, 15 Січень 2015.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Багато питають, тому варто винести пояснення і обговорення в окрему тему.

    Насамперед, сповіщення - це одна з головних фішок нового форуму. Вони допомагають оперативно реагувати на дописи, в яких вас згадують, цитують. Тут форум повідомляє вам про оновлення в темах, на які ви підписані, про отримані відгуки, про оцінки ваших дописів тощо. Тому рекомендую спершу спробувати звикнути до них і зрозуміти, як вони працюють, а якщо й відключати, то не всі, а ті що вам дійсно зайві. Бо залишившись зовсім без сповіщень ви ризикуєте пропустити багато цікавого на форумі :)
    Отже, Ваша стрічка сповіщень формується за такими принципами:

    1. В налаштуваннях сповіщень слід виставити, що ви хочете бачити в сповіщеннях

    [​IMG]

    Тут знімаєте галочки зі всього, що вважаєте зайвим

    2. В налаштуваннях

    [​IMG]

    є такі дві опції:

    - Автоматично стежити за темами, які Ви створюєте або в яких відповідаєте...
    - Та отримувати сповіщення на електронну пошту, якщо в них хтось відповість

    Якщо стоїть перша галочка, то Ви автоматично будете підписуватися на всі теми, в яких відповідаєте. Якщо ще й друга, то форум надсилатиме вам листи про нові дописи. Я рекомендую першу залишити, а другу зняти. Пізніше в кожній конкретній темі можна від неї відписатися. А якщо треба то в кожній темі поставити "отримувати на електронну пошту"

    3. В кожній темі вгорі праворуч є опція "Відстежувати тему", або "Перестати стежити за темою"

    [​IMG]

    Відповідно, якщо ви відпишетесь від теми, то сповіщень не будете отримувати.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Чому мені не всі сповіщення приходять?
    Раз через раз...
    Двоє відповіли в тій темі після мене, нічого не прийшло і то не вперше.
    Мушу шукати в темах, які відстежую:girl_sad: