Про взлом і совість

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем rrr, 8 Листопад 2014.

  1. rrr

    rrr миється в бані

    Хотілось знати вашу думку.
    Так сталось, що мені написали на одному порталі: "Привіт! Як Справи?". Слово за слово і ми почали листування. Коли справа дійшла до обміну фотографіями, я люб'язно надав доступ до своїх. А от дівчина включила задню, дала якусь "фейкову" сторінку, завиляла хвостиком і була така. Листування продовжувалось. Але з цього моменту я вже не довіряв цій особі. Мене насторожила така поведінка. І мені страшно стало цікаво з ким я переписуюсь. Щось підказувало, що там не шахрайка, а звичайна дівчина тільки із своїми "філками". Але сумніви то глодали. І я вирішив взломати її пошту (я не хакер, але можу). Виявилось, що це справді, досить приваблива, приємна молода дівчина, яка знаходилась в стані "активного пошуку". Все б добре, але я зробив помилку. Я написав на її сторінці в соцмережі. Чим до смерті її налякав. Прийшлось пояснювати, що магії тут немає. Що це звичайний взлом. В результаті переляк змінився на обурення. І от сиджу я тепер і думаю: "нахріна воно мені було треба?". Налякав, образив.... і так мені тепер погано... :suicide:
     
  2. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Про взлом і совість

    Юначе, а кіко Вам рочків, якщо не секрет?
     
  3. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Відповідь: Про взлом і совість

    ви думали, хто вона така? а тепер вона в шоці від того, що незнає хто ви? після взлому)
     
  4. rrr

    rrr миється в бані

    Відповідь: Про взлом і совість

    Та вже знає...

    ---------- Додано в 21:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    Ой не знущайтесь.
     
  5. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Про взлом і совість

    Здається, ви вже познущались :girl_blum:
     
  6. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Ви налажали. Якщо цей випадок Вас чогось навчить, то наступне знайомство в мережі буде успішнішим.
    Будучи на місці тої дівчини, я б не продовжувала спілкування після всього. Але, то не остання дівчина на планеті:girl_wink:
    Все у Вас буде добре в будь-якому випадку.
     
  7. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Про взлом і совість

    Файна тема, нє?
     
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Про взлом і совість

    я так розумію ви залізли на її особистий простір зі своєї цікавості. А кому таке сподобається? Якщо дівчина була проти , то треба було і не наполягати...а так маєте адекватну реакцію на свій вчинок. Чи ви очікували ,що вас хвалити за це будуть...
     
  9. rrr

    rrr миється в бані

    Відповідь: Про взлом і совість

    Ви вважаєте, що краще не признаватись?
    Я знаю що скажете: "краще було те пхати носа куди не слід". Але як вже так сталось то і обманювати її не хотілось. Я б міг проговоритись, з часом вона могла б і сама догадатись. Це було б ще гірше.
    Якщо вона вирішить більше не спілкуватись я це зрозумію.
     
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Про взлом і совість

    Тоді в чому проблема? Дівчина налякалась і вирішила не спілкуватись. Всьо ясно! А відносно треба було чи ні... Вже сталось, як сталось. Ви налажали :girl_wink:
     
  11. rrr

    rrr миється в бані

    Відповідь: Про взлом і совість

    Саме цікаве, що в її особистому просторі я не дуже то і копирсався. Мені достатньо було анкетних даних. Та хто мені тепер повірить?
     
  12. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Про взлом і совість

    Прікольно! Зламати аккаунт і сказати, що я не дуже копирсався. Те ж саме, що залізти в шухляду з білизною і сказати, що я тіко подивився
    Кстаті, о птічьках! Я сама інколи люблю поназбирувати інфо про людей. Але "зливати" таке дєло... Краще не ср...ти, тоді не требу буде заморочуватись і просити пробачення.
     
  13. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Перед тим як хочеться зробити щось "едакоє", деколи допомагає уявити себе на місці тієї людини.
    Вам би як сподобалось таке?

    Ну і
    що ж такого Ви написали? цікавість мучить :connie_pull-pigtail
    мені досить часто пишуть на сторінці знайомі і незнайомі люди, але щоб аж до смерті налякали, такого ще не було)

    Мабуть, Ви дуже цілеспрямований, якщо починаєте з таких хардкорних методів :)
    могли б погуглити для початку, чи що...
     
  14. rrr

    rrr миється в бані

    Відповідь: Про взлом і совість

    Та щоб не написав, вона зрозуміла, що я її якось знайшов.
     
  15. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Про взлом і совість


    А мені вупше ніхто не пише, ібо знают, що то те ж саме, що стукати по дереву...
    rrr, розкажіть нам більш детально, бо я ніц нарадити не можу

    ---------- Додано в 23:31 ---------- Попередній допис був написаний в 23:30 ----------

    Знайти і налякати смертельно - то зовсім різні речі.
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Про взлом і совість

    Ржу не могу!!! В точку!
     
  17. rrr

    rrr миється в бані

    Відповідь: Про взлом і совість

    Ну, хай не смертельно, але була в шоці!

    ---------- Додано в 22:40 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ----------

    Та куди вже детальніше
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Про взлом і совість

    Мене би налякало, те, що вона так налякалась чи насторожило б 100%.
     
  19. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Певно, так)) Мене абсолютно не лякає, якщо хтось мене знаходить :girl_haha:
    Це тільки значить для мене, що людина вміє користуватись інтернетом на рівні "просунутого юзера" :girl_cool: (і то не факт...)
     
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Про взлом і совість

    а якої реакції ви очікували:girl_wink:
    спілкуєтесь з дівчиною на сайті знайомств, висилаєте їй свою фоту - вона розуміє, що ви не в її "вкусє" і вирішує активно з вами не спілкуватися, а ви знаходите її сторінку в соцмережі і щось там пишите...я б сама уникала спілкування з такими активно-нав"язливими кавалерами.
    знайшли її сторінку, то почитали б собі про неї, фотки подивились. чого було писати щось? "випєндрьож"?