проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @Orman, з пологами... все було... проколювання, окситоцин, епідуралка, витискання, епізіо, ускладнення після пологів. Але це моя вина, бо на все дала згоду.
    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2018 ---
    Тато теж не спить, робить мені чай, підтримує, присипляємо разом. А він на роботі і за кермом їздить. Я за нього переживаю. Я ж зможу вдень на крайній випадок поспати, а він ні.
    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2018 ---
    Я таки спробую те раннє засинання, але таки мене турбує втручання підколисуванням.
    Дякую Вам за поради і досвід)
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    згодна. може класти десь в 12 чи й навіть пізніше
    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2018 ---
    ну капець. в такому себе винуватити точно не варто. на то й йдуть родити в пологовий, шоб довіритись лікарю
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А стимульовані пологи впливають на сон дитини і загалом на поведінку? Бо я шось не сильно інформації про то знаходжу.
    За словами лікаря жодних неврологічних проблем нема, чи той окситоцин може не так прямо впливати на неврологію? Тобто явних ознак якихось порушень (медичних) нема. Але отой неспокій (. Де можна про то почитати?
    А про години засинання, то я привикла пізно лягати і пізно вставати, чоловік теж. То може тому і доня така ж.
    Сьогодні вночі взагалі пів ночі товклася, руками ногами махала, і від того просиналася. Раніше як просиналася по ночах, то давала груди, і вона засинала. А зараз до того всього ще додалося, що після нічних годувань не завжди заспокоюється. Ну не плаче, не ниє ( покищо), але не спить, хоч все виключено, темно. То так потовчеться, а потім засне, поки знову не проснеться їсти. Ну але якось легше стало її заколисати на ніч ( оці два дні). Хоча як не одне, то друге з'являється)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та не в тому справа хто винен, а що робити.
    Може спробувати післяпологове обгортання? Для вас.
     
  5. Трендючка

    Трендючка Active Member

    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2018 ---

    ну капець. в такому себе винуватити точно не варто. на то й йдуть родити в пологовий, шоб довіритись лікарю[/QUOTE]

    Ну ми разом з лікарем прийняли рішення, бо був вже кінець 42-го. Але я не була готова до ТАКОГО болю, тому попросила епідуралку. Вже після пологів прочитала про її шкоду для дитини. Але аналізуючи, розумію, що не змогла б ні секунди тужитись без анестезії. Дві години перших перейм мені темніло в очах і я думала, що вмираю.
    Період потуг то окрема тема, бо вже принесли щипці. Доня народилась 4320 кг, був крововилив в очко і червоні синячки на повіках і лобі, які ще досі не зійшли.
    В першу ж ніч ми обоє не спали до ранку. Я носила її по палаті. Так і до сьогодні у неї проблеми зі сном залишились. Ну і ще вона дуже чутлива і неспокійна.

    @Thebestnata от і моя раніше засинала знову на циці, а зараз плаче.

    @Orman, а що це за обгортання? Вперше чую. Розкажіть, будь ласка) Я чула, що жінки з психологами якось "закривають пологи", але то більше для психологічного стану мами, а чим допоможе це дитині?
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та може, звичайно, і прямо, і опосередковано (тобто ходом пологів в результаті застосування штучного окситоцину). Але хто ж опісля скаже точно що і від чого, тим паче, що сон - це такий дуже тонкий нюанс.
    мама з немовлям - це одна система, і мамині емоції дуже дзеркалить дитинка, вона себе взагалі окремо від мами не ідентифікує, і це тим більш актуально, якщо в неї вроджений темперамент чутливий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я нічого Вам не пораджу, бо сама ради з поганим сном своїх дітей не дала, просто виросли (ну, з молодшим ще не зовсім), але хочу сказати, що буде краще, хоч зараз воно здається безпросвітно, я знаю.
    О, ще можна остеопату дитину показати - подивитись що там після складних пологів, можуть бути якісь більш делікатні нюанси, ніж неврологи бачать.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @Mansikat, можливо мені і потрібна якась розрядка. Я прив'язана до дому, гуляю лише в дворі, бо доня в калясці не лежить. Будні проходять одноманітно, якщо хтось прийде в гості, то це за щастя))) На вихідних з татом теж далеко не відходимо, бо якщо наше чудо просинається десь не вдома, та ще й в комбінезоні, то істерика до захрипання і посиніння. От сьогодні купали в великій ванні, то коли одягали, так розплакалась, ніби я їй руку вивихнула. Заспокоювали хвилин 20 - циця, фітбол, брязкальця, вмовляння, танці з бубнами... І така вона у всьому.
    Так, я емоційна. Але зараз мої емоції далеко на задньому плані.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Mansikat вже написала і я приєднуюсь. Дитина хвора - лікуйте маму. Оте обгортання якраз закриває пологи дуже добре.

    Остеопат не пошкодить точно.

    Купання це теж така штука. По-перше деяких дітей воно дуже розгулює, по-друге зовсім необов‘язково купати дитину кожен день, два рази в тиждень стане з головою.

    Коротше кажучи, дихайте обоє - ви і чоловік. Дитина підтягнеться до вас.

    Обгортання робить Лідія Коноваленко і ще хтось. Вона є у ФБ і підкаже хто ще робить.
    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2018 ---
    П.С. Свої емоції якраз не запихайте нікуди. Поплакати дуже корисно. Поістерити, ще там щось. Ваша дитина робить те що ви собі забороняєте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @Orman, дякую Вам велике! Іду взнавати за те обгортання.
    І дихати... бо знову ніч починається з фітболу)))
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    О, вже дівчата за остеопата написали.
    Раніше зустрічала статтю, що при пологах дитинка головою прокладає собі шлях, а коли їй ще й у цьому допомагають йде більше навантаження на голівку і шию, тому в таких випадках рекомендують остеопата. Я особисто і мої сестри з дітьми були в Олега Гнідана, він остеопат і невропатолог
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Саме натрапила на пост в іг до теми
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тут слінг в поміч. Я ніби і вдома сиджу, але дні такі активні, що я геть не нуджуся. Дітей завести/забрати, скупитися, поприбирати і весь день пройшов.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Юрко і далі не засинає на грудях. Я "вбалакую", наполягаю, то в 1 з 5 раз може взяти груди і спробувати заспокоїтися на них. А так то або на руках колисати, або в слінгу. Може я щось не так роблю? Перетримую? Він просто перезбуджений?
    А сьогодні вколисала в 16:30, переклала в ліжко - спить досі, уже 4 години. Час від часу підгодовую. Цікаво, то в нас сьогодні підйом в пів п'ятої буде?! :) Бо як правило спить вночі з 19 до 7 з одною-двома перервами на переодягання.
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У мене з серії "давайте зробимо їм ще гірше, а тоді вернемо як було - хай радіють". Яська знов прокидається 6-7 разів за ніч і що б ви там собі не думали - це юху а не печалька :girl_haha:. Дівка вночі спить з 21:30 до 7:30, тобто 10 годин і ще кілька днів тому прокидалася по 10-15 разів :girl_in_dreams:(вже в 4 годині я починала мріяти не про те, щоб поспати, а щоб швидше вже ранок :girl_crazy:)
    Вдень аналогічно - радію, що знову загойується і спить своїх ЦІЛИХ 30-40 хв 3 рази на день в мене на ногах (руки ж при цьому вільні он для тицяння по кнопочках ноута чи дрібного шиття) або в слінгу, бо до цього мали ми 2-тижневий жестячок з денним спанням лише на руках і з цицькою в роті. Зуби так і не показалися, але, видно, трошки її відпустило...
    Паралельна реальність, населена ельфами, для мене зараз точно значно ближча, ніж паралельна реальність в якій живуть діти до 3 років, що сплять самі по 2 год підряд :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ахаха) В нас поки стадія "давай зробимо їм гірше " . Кажеш , має повернутися до попереднього стану?
    В нас сон був ідеальним, як виявляється. А вже місяць як я боюся ночі і сплю всі денні сни з Тадейком. В ночі постійно на грудях, до ранку я вже погано розумію що я , і де я . Добре, що хоч не плаче, може собі проснутися і бавитися. Зубів нема. Але появилися нові вміння і всі зразу: повзає, сідає і стає на ноги! Я не встигаю адаптуватися за його розвитком. В мене враження, що мені кожен день "підсовують" іншу дитину.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    7 років, 4 роки, 2 роки, 8 місяців
    Старші двоє не сплять вдень, Ядвіга (2 роки) може лягти може не лягти - вона як хоче вдень спати йде і сама лягає, наймолодший, звісно, спить вдень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Karinos

    Karinos New Member

    дівчата, дитина не спить вночі, взагалі по 15 хв
     
  19. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    а скільки малюку? де спить? ГВ, ШВ? холодно, жарко, сухо, хоче пісяти?
     
  20. Karinos

    Karinos New Member

    6 міс на штучному, ість все і каші і мясо, апетит хороший. в квартирі не жарко, засинає і як тільки перевертається на живіт, зразу будиться, вчора дала чверть таблетки супрастину і спав цілу ніч, дуже гіперактивна дитина, не висипається і істерить потім, очі закриті як просинається