Процеси конкурсних робіт

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Ума, 15 Грудень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Ну, що, дівчата, розпочинаємо парад процесів наших робіт? :girl_crazy::girl_crazy:
    Прошу всіх, хто вишивав на конкурс повихвалятися своїм процесиком (сподіваюся, що всі фотографували)

    я завтра свій викладу з коротким описом процесу :)
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Я здаюсь.коли починала вишивати цю роботу, не мала звички фотографувати процес( це було до ДП) а перед конкурсом як дошивала , оформляла - забула:girl_sad:

    Вишивала Турботу( два ангелика)

     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2009
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

     
  4. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    ой ж напишіть хто що вишив, тепер ж можна:girl_crazy:
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    мій процес. додаю фото як і маю на флешці.
    решта - вдома поставлю.
    отже, ПАНУСЯ: схема вишивки не є надзвичайно важкою, щодо повних хрестиків, але бек!!! такий , що мама мія. бек вишивається 4 темними та білим відтінками. дуже довго і складно.
    тому відшивала по листах, роботу розділили на 4 листки, і не переходила іншого, доки не закінчу усі елементи. є1 француз, як прикраса на капелюшку. Пір'їнки - майже повністю 3/4 хрестики.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Касю, той беж - то сила!!! варто з ним помордувати задля ТАКОГО ефекту!
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Певно БЕК так Ануто?

    шкода немає фоток з головою, бо шила в лікарні. там цікаві елементи на капелюшку
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    до речі, не знаю чи десь писала, це на 16 Аїді бежового кольору. є по контуру півхрестик. навколо усієї вишивки, теж різних відтінків.


    п.с. бачу моє плани з Л*анарте рушаться, то певно зачну пару до цієї Панусі.
     
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    А в мене з процесом бідно. Як взялася за вишивання - ще трішки і зазнимкую, ну ще трішечки, а потім фотоапарат забрав чоловік, а потім знову занурилась в роботу... і в результаті перше фото процесу таке
    [​IMG]
    потім таке
    [​IMG]
    а ще такий фрагмент
    [​IMG]
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    А Касіну роботу я впізнала. А хто Ангела з дитям вишивав?
     
  12. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    не правильно.

    Алго вишивала ангелочків під назвою Турбота,
    а Ангел з немовлям це Хомчина робота.

    а у Касі взагалі-то дві роботи ;)
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Ну нарешті можна довідатись авторів, ура! :girl_smile: Але поки що так мало дівчат признаються... :girl_sad:
    А чи можливо, щоб хто приймав роботи на конкурс (це, здається, робила Ума, так?), подав нам тут список, назва роботи і автор :o! Будь-ласка! :girl_smile:
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Ну що ж, почну грузити вас фотами))) Наперід звиняйте за якість((

    Отже, перші результати за півтора тижні. Крила вишиті блендом - звичайне муліне + металік - ууууу, як я хотіла з вами порадитись, то так важко шити, капець!!!! І дійсно (як потім я вже дізналась), коли таким блендом шити, не всюди золота нитка виглядає, але як на мене в даній роботі це плюс, бо крила вийшли такі пухнасті:girl_in_love: Білих ниток на всю картину пішло 6 чи 7 мотків (я поступово закуповувала, то вже й не вичислю точно))). Для 14 аіди рекомендується білим шити в 6!!! ниток, я спочатку пробувала на 16-ці в 4 - ви бачите що з того вийшло, а тоді аж в 3 - ну вже більш-менш. І ще спочатку ховала нитку на лицевій, щоб виворіт був гарний, але чим далі тим мені більше це не подобалось і почала ховати на звороті. Але пороти вже не стала, на фото видно кострубатість, хоча в загальному звичайно ніхто так придивлятись не буде, але ж я то знаю(((

    [​IMG][​IMG] 09.08.2009

    Ще через півтора тижні з'явились трояндочки, рукавчик весь крім білого та основа наступного шару плаття

    [​IMG] 21.08.09
    Далі шлейфик від рукава

    [​IMG] 05.09.2009

    І знову ця золотиста нитка:girl_crazy: та складки-складки-складки плаття))) Ось тут вже знову зашивала білим, але в 3 нитки.

    [​IMG] 15.09.2009[​IMG] 20.09.2009

    Після невеликої перерви з'являється ще трішки троянд, більш чіткішими стають складочки, і нарешті одягаємо наше плаття на ангела)))

    [​IMG] 03.10.2009 [​IMG] 12.10.2009

    Зашиваю білим - саме нудне, бо великі частини одного кольору:8: І вимальовується подаруночок - немовлятко)))

    [​IMG] 03.11.2009 [​IMG] 07.11.2009

    І трошки ближче

    [​IMG] 07.11.2009 [​IMG] 07.11.2009

    Далі ще буде)))
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Дівчата, як то цікаво порозглядати процесики :girl_in_love: сидю балдю)))))

    А ось мої :)

    Котик - найважче було шити на тій аїді, бо шила вперше, а вона така тверда... ще такої не бачила - тверда, як картон - і така лишилась:

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]



    [​IMG]
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    І годинник - всі так гадали, чий він, одна Imel відразу здогадалась, певно, тоді, коли я проговорилася в обговоренні :girl_smile: теж було нелегко, бо вишивала з графіки і РМ наполовину, один раз помилилася і вишила цілий колір не тим відтінком, ох і напоролась тоді... але все ж:

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Я твої 2 зразу побачила!
    А бістро чиє?
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Ануто, ви писали про росу, ви одразу здогадалися чия вона?
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    я вагалась між Кіткою і Касею ;) куратор і пдопічний