Процеси конкурсних робіт

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Ума, 15 Грудень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    [​IMG]
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    [​IMG]
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    [​IMG] [​IMG]
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    [​IMG]
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    [​IMG]
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2010
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Дизайн обирала довго. робила опитування серед "не форумних "людей. думала , вишивати підбір. передумала. бо переживала, за те що має бути оригінальна тканина.
    купила в Англії набір ДМС. бджолик - елемент дизайну.
    вишивала - як хотілося. паралельно вишила - ще кілька картинок, тому обмежень в часі не мала.
    отже, процес::girl_curtsey:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2010
  11. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Я свої квіти вишивала теж із задоволенням, обирала дизайн з схем в РМ, дуже сподобалось вишивати з програми, бо можна виділити колір і вишивати по кольорах, я так і робила :)
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2010
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    У квітковому конкурсі дуже хотіла прийняти участь і так як думала, що матиму обмаль часу для вишивання у зв’язку з пологами,
    шукала не надто великий дизайн. Коли побачила схемку у журналі ніжних тюльпанів у горщику гжель,
    зрозуміла, що завершена робота буде прекрасним подарунком для мамусі і гарним доповненням її інтер’єру.
    Вишивалось весело та легко, завершила швидко – останні шви беку були зроблені після повернення з пологового на початку травня...

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    на наступний рік вишиватиму ще одну картинку для мамусі з цієї серії до пари.

    Писи. Чомусь в період реєстрації дизайнів мені навіть в голову не прийшло, що можу на конкурс вишити колібриків
    або ж гортензії – набори в шафі лежать... Отака я дивна-зашифрована, однако :)...
     
  13. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Спочатку хотіла вишивати флокси від Ріоліс, набір навіть замовила. Сказали неможна:girl_sad:- можливо б нічого і невишивала, якби ж не поїхала до Москви ( от Кася звідки журнальчики:girl_crazy:). І конкурс якраз в тему продовжили. Старалася як могла нежалітися, нехвалитися, щоб ніхто нічого непідозрював.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    РС стрекоза- то засушена. тато знайшов за тиждень до закінчення конкурсу, доля однако)
     
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Фотографій процесу в мене зовсім мало із-за мого ліньства до фотографування:girl_yes:.
    Якби мені цей дизайн не трафився буквально в останній день, то я би точно нічого не вишивала, бо можу братися тільки за "свою" картинку. Тому й вишивалася вона надзвичайно легко. Ниточки анхорівські мене приємно вразили, добре ними вишивається і чудові відтінки. Ледве купила потрібну тканину. Але цей дизайн в оригіналі має вишиватися на 16-ці чи 18-ці (не пам'ятаю вже), а в нас в Мукачеві лиш 14-ка була бежева. Тому купила таку і картина вийшла чималенька:girl_crazy:.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    є трохи мого процесу вже в цій гілці
    але мушу сказати, що коли оголосили конкурс - не планувала брати участь, бо навряд чи встигла б.
    але коли оголосили додаткову реєстрацію - вже недалеко маячіла відпустка - і часу було достатньо - тому оперативно обирала щось не дуже об"ємне і нескладне.
    хоча тут був бісер, з яким ніколи досі не мала справи. але цікаво ж.
    [​IMG]

    насправді, дизайн дуже цікавий і не такий вже і простий.
    шиється у три, у дві і в одну нитку. це дає дуже гарний ефект далекої перспективи.
    вживу, звичайно, видно краще.

    [​IMG]

    і коли все раптом швидко вишилося - захотілося ще. спеціально дозамовляла решта два дизайни пізніше.
    ще трошки процесів інших елементів

    [​IMG]
    [​IMG]

    з усіх частин останні вишивала мальви- вони вживу чомусь найкраще виглядають
    хоча з першого погляду саме вони на схемі найменше сподобалися.
    [​IMG]

    для тих, хто захоче вишивати - бісер у наборах дуже різний. наприклад, у незабудках міг би бути кращої якості. мені одного кольору трохи не вистачило, то я докупила схожи - і він набагато більше пасував, шкода, що раніше цього не зрозуміла.
    а червоно-рожеві відтінки бісеру - просто красивезні.

    трохи інших ракурсів готової роботи.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    фухх, залила фото. а фото в мене багато є, бо та робота не любить фотографуватися... а ще й коли її фотографує Ума :girl_crazy:

    Отже, я всю роботу поділила умовно на 4ри частини: квіти, рамка, табуретко і відерко :girl_crazy: На кожну частину виділила певну к-сть трудоднів, щоб встигнути на потяг :girl_yes: Першу частину квіти, вишивала дуууже довго. надзвичайно складана схема. По 2-3 хрестики одного кольору в 3 нитки, потім ще пару хрестиків того ж кольору в 5ть ниток, а потім того ж кольору, але вже півхрестик і в ще іншу к-сть ниточок і тп. я думала здурію!!! На звороті був такий абракадабр, що я інколи навіть не мала живого місця щоб зачепити нитку, чи закінчити її!!!
    Проблему ще створювало то, що я вишиваю з компа, відповідно схему скачала в РМ (це перенабір з дім-набора), нитки вказані ДМС-шні і мені постійно треба звіряти з оригіналом схеми, який саме колір потрібно, в скільки ниточок. Але це б не була проблема (я так орхідеї вишивала), якби символи були однакові і в РМ і в оригінальній схемі. :8: Не вміла я поміняти ті симовли, в результаті постійно вивіряла по схемі оригінальній місце де вишиваю, шукала символ, тоді по ньому вже шукала колір і к-сть... нудно, то все... Добре, щось я забагато нині говорю.

    Ото так починалася робота:

    [​IMG]

    [​IMG]

    за 4ри тижні роботи( я на той момент давно планувала закінчити одну частину хоча б, а в мене ледь-ледь половина квітів була)
    [​IMG]
    на тому місці я поїхала на відпочинок. На море я взяла ноут зі схемою, але реально то не можливо було б вишивати, тому я вишивала тіко рамку там і то вперше користувалася паперовою схемою :girl_crazy: (нічо так схеми в Діма зроблені, читабельні)
    [​IMG] [​IMG] Розмітка стала потроху пропадати від мокрого купальника :girl_mad:, до кінця роботи майже вже не було видно

    а тоді як приїхала, то в один прекрасний день, я вишила півтабурека за ОДИН день :) (неймовірно тішилась собою і мала надію, що на конкурс я вже встигну)
    [​IMG]

    ну, а далі, потрошки-потрошки і мені навіть квіти пішли значно легше (бо я вже знала всі символи в 2х схемах і мала трохи живого місця на відерку, щоб кріпити нитки для квітів :girl_crazy:
    [​IMG]

    від тої рамки, яка вишивається півхрестиком в 1,2,3,4,5 і навіть 6(!) ниточок) перекосило всю роботу. Я в Клейноді довго пояснювала, що їм тре купити собі праску і вишивки підпрасовувати, бо не годиться затягувати пару хрестиків в рамку, для вишивальниці, то як серпом по... Затягнули мінімально, півхрестика :)
    [​IMG]
    ну і фінал мій, оформлення трохи не таке як хотіла (паспарту не того кольору). висітиме на сходах в мене:girl_curtsey:
    [​IMG]

    Наступного разу перш ніж обиратиму дизайн по фото, то обов"язково гляну в схему :girl_crazy:

    дякую, ВСІМ, хто підтримав мою роботу в конкурсі (далась вона мені нелегко) і дякую цій роботі, що навчила мене терпінню і смиренності :girl_yes: Знаєте, як мені тепер поле легко йде? як по маслу (просто трохи нудно, бо хочеться ще щось почати, а я себе лінійкою б"ю по пальцях).
     
  17. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Розкажу і я про свій процес. Як для початківця(тобто для мене) це була дуже складна робота:girl_crazy:, але після неї я влюбилася в DIM:girl_tender:. По перше, то працювати в РМ(тоді нічогісінько в тому не розуміла), французи(оскільки то були мої перші французи(46шт) і враховуючи те, що я їх перемотувала по 2 рази:girl_crazy::connie_pull-pigtail) можна було здуріти, потім бленди, пів хрестики 3,4,5 ниток, бек в 1,3 нитки. Ще й як завжди мені везе, казуси з схемою(через які і хотіла відмовитися від роботи)

    Отже сам процес. Стартувала я дуже пізно а ж під кінець квітня.
    Але зі своєю боязню, що не встигну, за перші пару днів вишила досить багато, щоб було що показати на старт:girl_smile:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    це вишито за 10 днів:d64:
    [​IMG]
    [​IMG]
    ну і вже все обшито беком
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    роботу вишила приблизно за місяць
    [​IMG]

    Дуже дякую всіх за такий чудовий конкурс, і тим хто за мене голосував. І взагалі я отримала купу емоцій[​IMG]
    Тепер кожен день сиджу і любуюся своїм колібриком, оскільки я з ним пережила дуже багато то він мені такий любимий, рідний і мій. Тепер, ще шукаю йому щось до пари, щоб не було скучно на стіні самому.:girl_smile:
    ПС. Ума вибачайте, що обскакала
     
  18. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Мені навіть соромно викладати сюди фотографії, бо їх мало (забула, що треба фотографувати) і вони телефонні, жахливої якості.:girl_impossible:

    Як я вже писала, в дизайн відразу закохалася і поскакала за нитками в перший вихідний. Розмітила ткатину, перемотала нитки і почала вишивати з квітів і перший вечір здулася:girl_sad:, бо виявилося, що з графіки вишивати квіти тяжко. В одній квіточці 8х8 хрестиків по 2-3 кольори хрестиком, півхрестик, бленди. Доводилося часто міняти нитку, потім вже додумалася і включила в роботу десь 20 голочок. Про зворот я взагалі мовчу, часто перетягувала нитки.
    Отже, робота пролежала місяць, а потім я за неї знов взялася і так захопилася , що вишила її дуже швиденько, паралельно вишиваючи ще дві і вже в травні оформила. :girl_curtsey:
    [​IMG] [​IMG]
    Це робота без беку:
    [​IMG]
    Перший бек:
    [​IMG]
    Ну і вже свіжооформлена робота:
    [​IMG]
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Спроба 2. Має бути мегашвидка. (опис буде зовсім не таким ліричним як був вдень:sad:)
    Фото початку процесу:girl_tender: [​IMG]
    Фото, де відшито 4 кольори ниток ( то я так думала,бо насправді ті "повністю відшиті кольори" ще не раз в нетрях роботи з"являлися) [​IMG] я, як всім відомо, новачок і не знала з якої сторони грамотно до роботи підійти, тому спочатку думала відшивати по кольорах, але то було складно і тоді переключилась на відшивання "кусками"[​IMG]
    Потім не було часу не те що на фоткання, на саме вишивання(та й якихось екстра деталей туліпи не мають, тож повністю зашити картинка), тому ось фото завершеної роботи (десь 4.20 ранку)[​IMG], фото вже випраної [​IMG] і в той же день оформленої. Оформляла в Епіцентрі, (інших варіантів вже не було), натяжка не дуже та ще й вкрали мені 3 хрестики:girl_devil:.рама теж мала бути не така, може колись переоформлю. Хто пам"ятає в неділю цілий день був дощ, в хаті темно, носились ми з картиною по всіх кімнатах, ще й до всього чомусь вбила собі в голову,що на фото не має бути видно стіни, тому й вирізала під самісінький корінь (тобто раму),як побачила свої туліпчики на конкурсі ледь не плакала,такі вони мрачні були. Насправді вони живіші:girl_dance:
    [​IMG]
    Усьо, ще раз всім дякуююю:girl_claping::kiss:
     
    Останнє редагування: 20 Вересень 2010
  20. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Сьогодні натрапила на фотографії своєї конкурсної роботи:)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]