Процеси конкурсних робіт

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Ума, 15 Грудень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    буду першою з учасників "моя мрія"

    Набір купила собі в Англії. Є такий персонаж Gorjuss дуже популярний зараз - то така дівчинка, чий образ є і у вишивці, і в скрапу, і в декупажі і на сумках, балетках і тп. Я бачила відшиті ці роботи і мені дуже сподобались, тому невагаючись купила набір! Це дизайн фірми Bothy Threads
    [​IMG]

    Таки вартувало купити набір, бо схем я ще ніде не бачила, але там такі нитки, що якщо їх купувати - не вийде дешевше, а по підбору не буде так гарно. Є крайнік, є ДМС Лайт ефект. На жаль на фото таки не видно всієї краси ниточок, ну але дуууже гарні і приємні

    [​IMG]

    Схема невеличка і дуже проста. на одному присісті вишила суконочку, а тоді згадала, що треба фото до конкурсу зробити (на пошту відправляла з надписом)
    [​IMG]
    В перший день відшила повністю дівчинку, фотку не робила, бо пізно лягала спати, а на другий день відшила книги - трохи важко їх було шити, бо там звичайна нитка в парі зі срібною йде...
    [​IMG]
    ну, а на третій день (вишивальний, тобто з перервою в тиждень) вишила фон і майже всі шпалери, які дозавершила зранку. Тому фактично було 3,5 вишивальні дні.
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Потім довго не могла оформити, врешті згадала коли часу було обмаль і погнала оформляти. оформляла на Голубовича (вперше там оформлялась). Не дуже задоволена, бо вкрали мені з однієї сторони 2 рядочки шпалер і з іншої 1 рядочок, ще й трохи криво натягнули - хрестики місцями то заходять під паспарту, то виходять.. і ще й є порізи на паспарту в кутиках... я таке не люблю. Але така рамка (коричнево-чорна) знайшлась тіко там. Шкло антиблікове.

    [​IMG]

    Мав бути надпис gorjuss і замість крапочки гудзичок, але я вирішила без надпису вишивати.

    планую з цієї серії пару дівчаток вишити, щоб моя мрія швидше здійснилася :girl_haha:
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

     
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт


    але цю малу я примітила одразу, вона була одним з мої фаворитів.:girl_claping:
     
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

     
  5. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Коли побачила дизайн, зразу зрозуміла, що точно моя мрія і мушу її втілити, хоч у вишивці.
    [​IMG]
    Довге очікування замовлення і нарешті за 2 тижні до початку конкурсу воно приходить. Почала вишивати, а часу фактично ж нема, тому викручувалася, як могла: вишивала на вулиці, коли доця спала, вишивала вночі, коли вже спали всі. І таки всіми силами встигла на конкурс, правда оформити як належить вже аж ніяк не змогла. Конкурс був для мене дуже гарною мотивацією, аби я вишила, бо пішла би моя мрія в ящик для незавершених процесів напевне. Фото процесу не мала змоги робити багато, але кілька є:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    для розрядки, може поговоримо про вишивання?
    ось мої фото того "мурдування". вперше вишивала такі хрестики 1/4. тобто 4 хрестик в 1 клітиночку. я спершу не розуміла - і на що ото. а як виявилося певний ефект таки є.
    і я ще така наївна була - думала та що там тільки віконечка тими 1/4, а як виявилося детальок є купа з тими мацьопствами.
    [​IMG][​IMG]
    а то мій балкон:girl_haha:
    [​IMG]
    ще найду фото самого процесу.

    і чомусь тупою голкою проклювати Аїду було легше , ніж гострою:connie_pull-pigtail і чого б це.:girl_haha:

    а. не написал про дизайн.
    я наприклад, була переконана, що Клейтона обируть багато форумлянок, бо його роботи чітко привязані до краї світу. Найбільш відомі - кола Клейтона.але ці прямокутні панельки мені більше сподобалися. вагалася між Італією і Норвегією. Норвгія видалася затемною - відкинула.
    фото картинки - не дуже мене вражало, навіть коли нитки зібрала - то виглядало , як каже мій знайомий "грусно":girl_haha:але в процесі вишивання зрозуміла, що реально картина буде набагато гарніша.
    до речі, картина ( хіхі, як не дивно), не подарункова, не мені, просто конкурсна. тому висить тепер в моєму кабінеті і тішить око на роботі.
     
    Останнє редагування модератором: 9 Вересень 2011
  7. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Тепер моя черга. Вибирала роботу довго, вибала-замовила, почала вишивати. Вишила десь 1/8 роботи. бо вона насправді дуже масштабна, зрозуміла, що я не те,що на конкурс не дороблю, а хоча би до пенсії закінчити. То тепер маю хвіст. А дизайн Dimensions Gold Collection "Overlook Cafe" мені дуже подобався, кольори мої, і взагалі, він такій радісний, що захотілось мені його мати, ще якраз на той момент я дуже хотіла на море, і тішила себе думкою, як буду сидіти на пляжі і вишивати :girl_cool:
    Фотографій маю мало, бо мала проблеми з фотоапаратом.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    До того як я почала вишивати, то думала, що нічого важкого там не буде, але 18 аїда і півхрестики і 4 нитки то було щось ( Квітка привіт!), до речі, як побачила, що Квітка вишиває ту саму картинку, то так хотілось з нею поділитись враженнями, але стримала себе :d23:.
    Ще ціла епопея була з завершенням. Закінчувала в з останні дні (ночі), 31 втікла на роботу а потім до подружки, і сиділа в неї завершувала, . В 4 годині попрасувала і поїхала в Епіцентр, бо думала, що тільки там можна терміново оформити, але я помилялась, ще й дуже грубо мені відмовили. Знайшла телефон Клейноду, позвонила, і попала на майстра, десь 5 хвилин я його вмовляла оформити терміново "на сьогодні, бо то на конкурс", і забрала о 20й. Трошки не вийшло сфотографуватись добре ввечері, то фотографії, були "свіжі, ранішні":girl_blush2:
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    ще кілька фото
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
  9. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Ось і мій процес, він був захоплюючим і повчальним. Повчальним тому що багато в ньому було вперше для мене. Це мій перший дизайн від ДІМ, сподобалось, хочу ще, це моя перша вишивка на Аіді, не сподобалось( не кидайте тапками, але я вишиваю "в руках", знаю, що з п'яльцями результат кращий але перевчатися вже не хочу) бо за тверда для мене, зламала дві голки, вперше я вишивала французи, вийшли з першого разу, навіть не сподівалася, вперше вишивала на тканині з розміткою, сподобалось, але відчуття перед тим як занурити у воду не для "слабонервних".
    [​IMG][​IMG]
    Це без "беку"
    [​IMG]
    Тут тільки без "французів" перед праням
    [​IMG]
    А це вже зранку готова до оформлення
    [​IMG]
    А це мої "французи"
    [​IMG]
    Питають мене в кармі як я шприхи в колесі вишивала, це "бек" в кілька кроків.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2011
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Перші цеглинки.
    [​IMG]

    Нічого не зрозуміло поки що.
    [​IMG]

    І далі нічого не зрозуміло:girl_haha:.
    [​IMG]

    Але кілька неакуратних "штрихів" - і вималювався кораблик:girl_claping:
    [​IMG]

    Ну і готовеньке:
    [​IMG]
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі (2)

    Покажу фото конкурсного процесу. Вишивалось дуже швидко. Вишивала кольорами. Дякую Імель за великі снапи
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    мій "сонячний" процес

    прогрес під час 12 обідніх снів Злати в часі нашого морського відпочинку -
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    на цьому етапі вишивка повернулась до Львова, де додались зелені кольори, і, згодом, бек -

    [​IMG]

    кольори настільки цікаві, що при різному освітленні вони виглядають цілком по-різному (навіть зараз, коли робота вже висить на стіні, не перестаю дивуватись... подивіться самі, - вони то темніші - цеглово-помаренчеві, то виблискують, наче шовком чи оксамитом...

    [​IMG][​IMG]

    до пари в майбутньому планую ось такі маки, також Ван Гога -
    [​IMG]
     
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Отож, як я й писала, на початку року навіть не уявляла, що братиму участь в цьому конкурсі, але так як два попередніх пропустила, то якось було нефайно ще й повз Люстерко пройти - вишивальниця я чи хто?:xaxa:
    Вибрала собі таку милу пташечку та й взялася до роботи)) Спочатку не знала з якої сторони підступитись... погляньте на схему:girl_crazy:

    [​IMG]

    На страмін був нанесений малюночок, і я, наївна, подумала що буде дуже легко вишити - ага, якраз:girl_crazy:

    [​IMG]

    Але ж впертюх з мене ще той, і помаленьку-потихеньку цвіріньчик почав оживати... Доречі, назву придумав синочок, бо ж пташечка цвірінькає)))

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Коли залишився шов голкою назад і французи, то я вже собі розслабилась конкретно - ну бо що там може бути складного??? Виявилось - не кажи гоп:xaxa: Але куди ж вже відступати? Прийшлось помаленьку "бекати" (в моєму випадку тут дуууже це слово підходить:xaxa:) Але результат вартував всіх зусиль:girl_tender:

    [​IMG]

    Одна з моїх найулюбленіших, хоча й не дуже простих, робіт:)
     
  14. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Процеси конкурсних робіт

    Ось і мій процес, з технічної сторони картина дуже легенька, нема жодних особливих швів, вишивалася швидко, бо я попала в лікарню з ангіною і як то кажуть: "нема зле, щоб не вийшлр на добре".
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]