Продам Продам парфуми Faberlic, carmex, bb cream schwarzkopf, крем для лиця, хайлайтер

Тема у розділі 'Косметика', створена користувачем Ellelia, 31 Жовтень 2016.

  1. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    1. Парфумова вода faberlic o feerique sensuelle - без пари мл, не мій аромат. Дуже, ну дуже стійкі парфуми і шлейфові, на холодні пори року красиво звучать, зігріваюче.
    200 грн
    [​IMG]
    2. Бальзам для губ Кармекс, полуничний аромат, моментально заживляє сухі, обвітрені чи потріскані губки! Новий!
    60 грн
    [​IMG]
    3. bb крем для волосся schawarzkopf , без 2 проб. , термін до 18 року - 60 грн
    [​IMG][​IMG]
    4. крем для обличчя Бонжур, брала тут на форумі у Ailatan у вересні, термін 3 місяці точно, на рахунок подальшого користування треба питати. Ще є цілий листопад, щоб спробувати, бо мені не підійшов. Спробувала буквально 2-3 рази, повний тюбик крему є!
    70 грн ( + в подарунок гель алое новий, не користувалась, придбався теж у вересні)
    [​IMG]
    5. Професійний хайлайтер для обличчя польської фірми lovely, точний аналог відомого хайлайтера Mary Lou - б/у декілька раз, видно на фото, продаю, бо наразі не займаюсь макіяжем. Купляла влітку цього року. Надзвичайно делікатно і гарно виглядає на шкірі
    120 грн
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Локація - Левандівка, Мотозавод, Патона, можу відправити уп або нп.
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2016
  2. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Парфуми - 150 грн
     
  3. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Кармекс - 45 грн
     
  4. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    бб крем- 45 грн
     
  5. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    креми - 50 грн
     
  6. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    креми і кармекс продані!
     
  7. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    знижую ціну:
    Парфуми фаберлік - 160 грн! Дуже стійкі і шлейфові.

    бб крем для волосся - 50 грн