Проект Х-фактор в Україні

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Квітень 2010.

  1. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Після її заяв, що їх мирну бесіду із фіналістами х-фактору мало не зірвали ЛЮДИ, які стояли під воротами... Зіпсували їм ідилію. Те, що її чоловік виробляє з Україною, це нічого, а їм, бачите... Вона ж така вся народна, для людей. Своєю заявою вона тідтримала проросійський курс свого чоловіка-надзирача. Дописую її в список тих, кого НЕОБХІДНО бойкотувати.
     
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    ого, не дивлюсь вже давно але підозрювала що так буде. Якось само собою це шоу бойкотується)
    Шкода мені що не перемогли хлопці з Тріоди. Щодо Сашка то та, я впевнена що його Х-фактор саме в його слізливій історії ))) Голосові дані так собі...
    Думаю, якщо б навіть мого мужа так майстерно пропіарити то і він міг би стати
    фіналістом)
    А от хлопці з Тріоди, направду, унікальні.
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Рідко дивилась цей сезон, щось не дуже зацікавив одразу. А вболівала за Тріоду, шкода що вони не перемогли.
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Так. І це добре, що х-фактор допоміг віднайти такий талант і показати його Україні.
    А то б сиділи десь там в тій гуртожитській кімнаті і співали в чотирьох стінах.
    Маю надію, що хтось таки спродюсує хлопців, бо шкода буде, щоб на х-факторі їхній дебют закінчився.
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Дуже і дуже шкода, але до такго була готова - шоу просто мало закінчитись перемогою хлопчика з ненадто легким життям і бла-бла-бла, бо це таки шоу!
    Тріода все рівно мусить стати відомою! Однозночно не прогадає той, хто поставить на них як на вдалий і прибутковий проект.
    Шоу дивилась тільки заради Тріоди - з учасників зможу хіба фіналіста крім них впізнати і все :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2014
  6. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    погоджуся. Хоча як показує практика переможець Х-фактора - це ще не означає стати відомим. Переможницю минулого сезону Аїду на телеканалах рідше видно ніж Літвінковича чи Курасова. А Тріода засвітилася гарно ))
     
  7. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

     
  8. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    А я якраз за Порядинського вболівала. Ще з перших ефірів. Простий хлопець, самородок . І голосові дані при ньому , і співав так щиро, душевно. Проти Тріоди теж нічого не маю, але вважаю що перемога малого заслужена
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

     
    Останнє редагування: 7 Січень 2014
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Ммм, як тріо Сосєдова співає "так гірко плакала вона", мені вже сльози по бороді течуть.))
    Взагалі то цього роху х-фактор не дивлюсь, ну, так їдним воком пострілюю. Але нині вечір української музики, гарний такий. І хоч цього року у них там збіговисько бездарів, але оці менти дуже припали мені до душі.:girl_tender:
     
  12. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Кхм, не згідна з вами. На мою думку, хороший склад учасників і явно кращий ніж минулого року.
     
  13. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    абсолютно не зігдна!
    на кастингу були набагато кращі співаки, ніж ті, кого допустили до ефірів..
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Я все думаю, що може вони не розспівалися, не звиклися ще...
    ну, дівчата ше пів біди, но хлоооопці. Вони всі бурчать, гудять, але не співають.:girl_mad:

     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Ага, не все так просто, коли чоловік власник чи співвласник каналу.
    А мені Кирилко подобається)
    Вчора хоч і був вечір української пісні але декотрі так паршиво співали...
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    прийшла знову тролити
    це якийсь сюр!
    бойкотуємо ригівське і москальське (від великого і до жуйок), але дивимося шоу жінки ката нашого народу, війна на сході розв'язана в тому числі і його руками :sad:
    яка зміна ведучої? це ж шоу під неї і для неї зроблене (укр.версія), хто в своєму ж шоу мінятиме себе на іншу ведучу???
    кожен додатковий глядач (навіть якщо одним оком дивитися, чи слухати) - це додатковий рейтинг для шоу, а чим вищий рейтинг, тим дорожча реклама під час
    (з переглядами на ютубі так само, між іншим)
    хтось має сумніви на що мертвенчук тратить свої гроші?
    ото воно недавно в масквабаді видало
    http://24tv.ua/home/showSingleNews....orayemos__medvedchuk_u_putina&objectId=385830
    тепер ближче до справи
    оця кума пуйла планує наступних вихідних проводити кастинг у Львові на Погулянці, і якщо цей захід не скасують, запрошую долучитися до протесту
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Я таки мала надію, що це шоу перейде в інші руки і ведучу змінять, скажімо хоча би на Лілію Ребрик. Бо мені подобаються всякі талант-шоу, але через Марченко тошнить, тим більше СТБ канал її мужа.

    Їх треба вижити, але поки буде оцей безлад в країні, доти всякі медведчуки/марченки і тому подібні будуть правити нашим телебаченням.
    От куди перемикати, хіба 24-ий, а все решта... хто власники каналів? Угу... і я про те. Сумно.
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    jalla, про що? серед власників каналів бідних людей немає, але є відверто проросійські, а є проукраїнські
    українське тб дивимося дуууже рідко, деколи тижнями не включаємо

    але таке треба гнати поганою мітлою, якщо воно саме не розуміє
    і бойкотувати, бойкотувати...
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Менi тошно вiд Оксанкиних монологiв було б, навiть, якби я не знала, хто ii муж. Ну так воно то тягне, так тi слова з неi вилазять...
    Кондратюка не пойму. Так либиться до неi. Вчора уипадово натрапила, як вона з Дорном говорить. Чи то менi здалось, чи й справдi, але Дорна верне вiд неi так само, як й мене. А з iншого боку, чого на той проект поперся.
     
  20. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    як чого??? грошики і славу заробляти))