Проект Х-фактор в Україні

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Квітень 2010.

  1. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Цього сезону Х-Фактора учасники на дві голови професійніші та співочіші, ні у попередніх сезонах. Якщо раніше подобались один-два максимум три виконавці, то цього сезону неально губишся, за кого б хотілось проголосувати - всі дуже сильні та голосисті. З приходом Івана Дорна та Ніно Катамадзе у шоу пісні для учасників стали більш цікавішими (слава Богу, що забрали Дубцову та білоруського репера). Як все таки важливою є роль наставника - всього дві ротації, а який результат.

    ІМХО, Валерія Симулик та Олеся Матакова (дівчата Дорна), Ірина Василенко, Влад Павлюк та Каплуновський - найсильніші. Хоча і міліціонерів теж не треба залишати за бортом. Щотижня один номер краще за попередній. Вангую, що до фіналу дійдуть дівчата, Симулик і Василенко, можливо Влад Павлюк, Санта не пройде, як і Влад Ульянич, міліціонери під великим знаком питання.
     
  2. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Наша сім'я цього року відмовилась від перегляду цього шоу, хоч раніше воно було одне з тих небагатьох тв програм які ми дивились. Для мене останньою краплею стало не так продовження участі в ньому Марченко, як Соседова після того, як він відкрито підтримав анексію Криму і політику путіна. (Я навіть написала скаргу, що до цього їм на сайт, відповідь мені так і не прийшла) Мабуть скарг було мало, бо інакше вони б були змушені відреагувати. Це взагалі, як ми, українці можемо себе так не поважати, іноземець, на нашій землі розказує, що вкрасти частину наших земель це нормально, а ми його запршуємо на тв, плескаємо і залядаємо в рота! Ну як так , дивлячись це шоу ми говоримо,що все ок, що такі люди мають право зявлятись на тв, в вони не мають!
    http://video.meta.ua/6891112.video
     
  3. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Я лише вчора вперше глянула Х-фактор цього сезону. Сказати щоб мені хтось сподобався, то взагалі не можу. Навпаки, для мене там обрали дуже слабких учасників, хоча дивилась виступи уривками. І цього року дивитись, як на мене, Х-Фактор і УМТ і т.п є зовсім недоречно. Повністю підтримую бойкот, а от після перегляду відео ще з Сосєдовим, то просто в шоці. Як його допустили взагалі на українське ТБ?
     
  4. Calypso

    Calypso Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Переглянула відео. Я в ШОЦІ! Знання з історії практично відсутні, але в нього сформувалась чітка позиція... Бажання глянути хоча б одним оком Х-фактор зникло безслідно...
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Хтось може сказати, чому зараз відбуваються ефіри шоу?
    Бо, те що люди зараз його дивляться- не першопричина його успішного існування. ІМХО
     
  6. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Якщо це шоу не буде вести Марченко, то його, як і "Україна має талант" не буде на СТБ взагалі, так як Медведчук придбав ліцензію на ці проекти та права на їх телетрансляцію. І також підписав контракт із телеканалом, що ведучою має бути тільки Марченко і ніхто інший. Рейтинги цих програм у загальній сітці ефірів високі, їх із принципу та прибутковості ніхто не буде знімати. Так що, як би ми не бойкотували жінку Медведчука та їхні проекти, людей, яких вони запрошують на роботу у шоу (той же Сосєдов), на жаль це наразі мало що змінить.

    У нас в країні суспільство після багаторічної залізної завіси та заборон зараз перебуває на етапі самостановлення та самовизначення, тому натовпи людей різного віку, бажаючи безкоштовної слави, щороку приходять на подібні кастинги (вокальні, танцювальні, кулінарні тощо). За кастингами йдуть рейтинги, а це гроші, спонсори, реклама.

    Я не є великим прихильником і СТБ, і їхніх телепроектів, однак "маємо те, що маємо" :girl_nea:.
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Якби хоча б одна людина з десяти бойкотувала це шоу і не дивилась його, то це був би прорив. Адже це купа реклами, а значить, прибуток для каналу. На всі 1000 погоджуюсь з Імель, ми жуйки-шампуні москальські не купуємо, а тут таке масштабне шоу.
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    І не прийшла на кастинг, тоді б Марченко не була така красіва))
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    ви говорите речі, що суперечать один одному
    дамбас і крим в нас відвалилися з потенційних глядачів, ще хоча б захід перестав дивитися і вже картина зміниться
    марченко ф топку!!!
     
  10. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Активісти «Економічного бойкотного руху» мають намір зірвати проведення кастингів талант-шоу «Україна має талант» у Львові, які заплановані на 29-30 листопада. Про це йдеться у заяві громадської ініціативи, поширеній у суботу.

    Активісти закликали місцеву владу скасувати проведення будь-яких заходів у Львові за участі незмінної ведучої телешоу «Україна має талант» Оксани Марченко, яка є дружиною одіозного українського політика Віктора Медведчука і кумою президента РФ Володимира Путіна. Вони також закликали бійців добровольчих батальйонів, які перебувають у Львові долучитись до акцій протидії проведенню кастингів телешоу.

    «Економічний бойкотний рух заявляє про недопустимість візиту нешановної подруги одного з вбивць Василя Стуса. Ми закликаємо місцеву владу, від гріха подалі, відмінити заходи за участю одіозної Марченко. Просимо всі небайдужі громадські організації підтримати наш протест і приєднатись до акцій прямої дії», – йдеться, зокрема, у заяві, опублікованій активістами у Facebook.

    Нагадаємо, що активісти «Економічного бойкотного руху» відомі у Львові проведенням багатьох акцій протесту, спрямованих проти продажу чи неналежного маркування російських товарів.

    У липні депутати Львівської міськради більшістю голосів прийняли ухвалу, у якій, зокрема, йшлося про заборону на проведення у Львові гастролей тих музикантів чи акторів, які підтримали російську агресію щодо України. Щоправда, тоді ж і ініціатори цієї ухвали з числа депутатів, і чиновники з управління культури міськради, пояснювали, що ця ухвала не передбачає юридичних важелів для заборони виступів небажаних виконавців.
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    дякую за відео, я його не бачила й не чула про нього.
    тепер навіть рекламу перемикатиму того шоу.
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Я от взагалі не розумію чому він ще в Україні, той Сосєдов? Чому він персона грата після такого інтерв'ю?
     
  13. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    новина не зовсім про х-фактор, але оскільки ми тут згадували про бойкот марченко, то стаалю сюди.

    Львівський кастинг шоу «Україна має талант» відбудеться без Оксани Марченко
    Оксана Марченко, дружина одіозного політика Віктора Медведчука та кума
    президента Росії Володимира Путіна, яка впродовж років є ведучою таких телешоу, як «Україна має талант», «Х-фактор», не приїде до Львова на кастинг шоу «Україна має талант», який заплановано на 29 і 30 листопада. Про це повідомляють активісти «Економічного бойкотного руху»
    http://zaxid.net/news/showNews.do?l...udetsya_bez_oksani_marchenko&objectId=1331717
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    а то нічого, що кастинги все проходять без ведучої?
     
  15. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    без ведучої на сцені? За кулісами ж вона розмовляє з учасниками перед виходом на сцену... Чи я щось плутаю? Бо не дивлюсь це шоу, пару раз попадала, коли переключала канали...
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    гм, як вам би то пояснити, на кастинги ведуча не їздить, лише на зйомки телеверсій (і то зараз знімається все в одній локації, як і танці)
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Я в танку, я думала шо то одне і те ж...

    І по темі- х-фактор перестала дивитися вуупше так мене то все вразило, навіть одним оком, навіть половиною. Всьо, для мене цього шоу тепер не існує. Вот так!
    От зараз іде прямий ефір , я телик вимкнула, включила музичку.:music: а от з принципу.
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2014
  18. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    до речі, про отой кастинг "Україна має талант" у Львові 29-30 листопада. Думаю, Марченко там взагалі не планувалось і не могло бути В ПРИНЦИПІ, бо сьогодні, 29.11, вона веде прямий ефір х-фактору в Києві
     
  19. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Пишу, поки не забула... доня придумала Марченко нове профпсевдо - Паня Іксфаня))
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2016
    • Смішно Смішно x 1
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    фуфуфу, не дивлюсь його вже, напевно, років зо два. Але хоч раніше Кондратюк українською говорив, тепер взагалі, одна москальня.
     
    • Подобається Подобається x 1