Програма AU PAIR

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем rozalin, 17 Березень 2013.

  1. rozalin

    rozalin New Member

    Дівчатка, маю безліч питань на ту тему.Чи хтось чув про таку програму??? Можливо навіть хтось їздив по такій програмі???
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Програма AU PAIR

    Я думаю, що тут таких багато :) оленкастар точно, я іздила, правда давно то було :)
     
  3. rozalin

    rozalin New Member

    Відповідь: Програма AU PAIR

    Розкажіть будь-ласочка, куди саме їздили, від якої фірми і т.д.можна в пп. дякую.
     
  4. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Програма AU PAIR

    Розкажу з власного досвіду... Їхала "по-знайомству" в Німеччину (на той час закінчила коледж нім. філологію і вчилась на останньому курсі в універі заочно), в маленьке містечко біля Бремену, в сім"ю з однією дитиною 2,5 рочки і момою українкою... Спочатку, коли ще оформлялись документи, спілкувалась з "мамою" (дівчина 27 років, яка там вийшла заміж за 60ти- літнього німця...), ніби все нормально, я тішилась з того, що не так важко мені буде, своя ж, українка... Коли ж приїхала, то зрозуміла, що в "мами" трохи не в порядку з головою :sad: вона мене просто морально добивала, на курси для покращення мови йти не дозволила (сказала, що в мене для цього не буде часу), з чоловіком її розмовляти забороняла :lol: вихідних також нема, ні з ким крім неї спілкуватись не можна, гуляти не можна...кожного дня прибирання, прання, прасування,миття посуду... жила я в напівпідвальному приміщенні з малесеньким віконечком під стелею, поряд з пральнею, звідки постійно був запах миючих засобів :girl_sad: Словом, почувала себе як в тюрмі... Вона щиро ненавиділа українців і все українське і постійно на цьому наголошувала, таке враження, що я їй була потрібна для того, щоб нарешті "помститись", сама не знаю за що. Я мала бути там рік, а протрималась місяць :) Висказала все, що про неї думаю і поїхала я додому :) ще в дорозі назад купа пригод мала, бо не знала як добратись з того містечка в Бремен, але викрутилась якось, німці не такі бездушні як я думала.
    З дитиною правда проблем взагалі не було, маленьке чудо, з яким хоч трохи забувалась.
    Не знаю, можливо хтось інший і потерпів би, а я не захотіла, я відчувала, що якщо пробуду там рік, то вона мене зовсім затуркає... Тим більше їхала я зовсім не на заробітки, просто хотілось дорослого самостійного життя :)

    Але це в мене такий досвід, а багато моїх одногрупників влаштувались там дуже добре, дехто їздив по кілька разів в різні країни, дехто залишився до тепер.

    Великою помилкою було те, що я поїхала не через фірму, яка організовує і підбирає сім"ю, а "по знайомству"... в паспорті на візі в мене було написано AU PAIR в сім"ї і їх прізвище. Відповідно я мала право проживати тільки в їхній сім"ї... Якщо їхати через фірму, то все виглядає інакше, фірма зобов"язана опікуватись тобою, і якщо виникне потреба, то сім"ю можна поміняти.

    Для мене це був якийсь переломний місяць, після нього я зрозуміла, що хочу жити і парцювати тільки в Україні.
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Програма AU PAIR

    Ну в паспорті у візі завжди вказуеться у якій сім'і ти живеш. Я іхала через німецьку хфірму. Звідти дзвонили пару разів і запитували, чи задоволена я, і чи задоволена моя гастмутер мною. Дуже часто згадую ті часи, і сняться мені вони час від часу, це супер досвід на все життя. Хоча тоді я почувалась дуже зле, коханий далеко, дім далеко, ніхто мене не рощуміе. Тепер згадую ту себе з посмішкою і дякую життю за такий досвід.
     
  6. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Програма AU PAIR

    І я була в Німеччині як Au Pair ще в далекому 1998 році.Писала листа на німецькій мові в агенцію, потім прийшли анкети, з простенькими запитаннями, потрібна була довідка про стан здоров´я( головне , щоб не було хронічних інфекційних захворювань- туберкульозу чи сніду), якийсь початковий досвід у догляді за дітьми- можливо навіть ваш молодший братик чи сестра, фотографії на паспорт і з приватного життя( з сім´єю чи друзями). Через 2 місяці прийшов лист і запрошення від сім´ї, в посольстві прийшлося чекати 3 тижні на візу.

    Сім´я в мене була нормальна- жінка -лікарка , багато працювала, чоловік мав свій невеличкий бізнес, який погано розкручувався , тому економія була на порядку денному.
    Йогурти дорожчих за 20 пфенінгів в нас в холодильнику не було. Душ повинен був займати не довше 10 хвилин. Ну , я б могла ще довго писати, але мешкаючи тут стільки років, розумію зараз цю сім´ю- вони купили будинок, сплачували кредит, жінка планувала 2 дитину, а тут ще й на мене треба було 400 марок + страхівка+харчування...
    А так, працювала трохи довше , ніж 30 годин в тиждень, але з дитиною знайшла швидко спільну мову, тому з годинником не стояла.
    Прибирання тільки дитячої , вітальні і кухні.Прасувала тільки малого речі.

    На курси ходила, тільки за них платила сама- так було у мене в договорі, моя сім´я платила тільки за проїзд.Курси мені особисто нових знань не дали, але познайомилася з дівчатами -оперками, то вже було цікавіше.
    Раджу обирати міста або містечка, бо в селі буде важко: як в плані знайомств, так і в плані добирання .
    Якщо з сім´єю виникають непорозуміння, краще відразу звертатися в агенцію першому, поки це зробить ваша сім´я, просити підшукати вам іншу родину, їхати вже маючи якісь знання мови, бо спочатку буде важко відстояти свої права.
    Вікова межа для Німеччини- 25 років, в Австрії , здається ,27.
     
  7. rozalin

    rozalin New Member

    Відповідь: Програма AU PAIR

    Дуже дякую за Ваші історії, для мене це важливо! дуже багато інформації за Німеччину, і нажаль мало за Норвегію. у Львові багато хто займається
    "операми" туристичні фірми. Лячно за ті фірми, тому що їх зараз ого-го скільки. і чи правда що то окремі фірми мають тим займатися(різними програмами типу work and travel, au pair і т.д.)???
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Програма AU PAIR

    коліжанка була в Норвегії і повернулась дуже задоволена, попала в гарну сім"ю. А от одній її знайомій так непощастило, то фірма через яку вона їхала поміняла їй сім"ю на іншу і вже все було ок.
     
  9. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Програма AU PAIR

    Ви думаєте, що те, хороша фірма чи погана у Львові, може Вам гарантувати, що знайдете хорошу сім´ю?
    Шукайте найкраще самі через фірму в Норвегії, і не треба буде платити фірмі посереднику у Львові. Забийте в гуглі агенції в Норвегії, зайдіть на сайт фірми, заповніть анкету, залиште їм адресу електронної пошти, може ще треба буде вислати фотографії швидше всього електронкою.
    Плата в Норвегії 500 євро, робочий тиждень 30 годин.Папери треба подати за 4 місяці до від´їзду.
    Маєте адресу:
    http://www.aupairworld.net/
     
  10. rozalin

    rozalin New Member

    Відповідь: Програма AU PAIR

    тут я бачу все від фарту залежить в яку сім"ю попадеш.Випитуюсь у всіх і все тому що мені потрібно якомога більше інформації. ось знайшла ще одну корисну ссилку, можливо комусь стане у нагоді http://www.energyaupair.no