Прогулянка в Краків

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем mamaMari, 21 Вересень 2011.

  1. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Забронювала Hotel Chopin Cracow Old Town.
    Можна було щось і краще шукати, але просто заплуталась і він мені перед очима мозолив, то обрала його.

    --- дописи об"єднано, 28 Червень 2015 ---
    А це він так називається Grzegórzkі? Чесно, не змогла б так прочитати:girl_blush2:.
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Просто той район за Віслою був передмістям і та місцевість так називається. Там кілька районів відноситься. Вийдіть на копец Кракуса на пікнічок, там найкращий краєвид Кракова і стара каменоломня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Плануємо на 2-3 дні в Краків, але так як в самому Кракові вже бували, то хотілось би може по околицях поїхати: Велічка, Освенцім, Закопане. Як думаєте, встигнемо? Це ж все десь поряд? І чи треба екскурсії наперед купувати чи там можна на місці?
    Підкажіть може ще щось цікаве? Напр, для дитини 8 років що можна було б подивитись чи куди з'їздити?
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2015 ---
    Підкажіть, наперед не потрібно замовляти квитки? Дуже хочу туди.
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якщо будете в Кракові -не пропустіть. Це просто "маст сі", надзвичайно цікаво і унікально. В нас була зазделегідь замовлена екскурсія, але знаю, що можна і на місці купити квитки, ціни не знаю, але точно дорого. Мрію ще раз туди потрапити
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та хіба? Не пригадую, щоб нас шокували ціни, давно правда досить там були
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Якщо екскурсія польською, то 35 злотих, а іншими біля 55. На наш теперішній курсдосить дорого. Якраз вчора там були. Але то вартує однозначно! Там зараз є і цікавіші екскурсії - де можна передягнутися в спецодяг і опуститися нижче. Вони придумали купу атракцій, навіть весілля там роблять. Ну і діє санаторій підземний для лікування проблем верхніх дихальних шляхів, алергій. І сама Велічка досить гарна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми не замовляли, просто приїхали і все. Брали екскурсію на польській мові, а вони там, здається, кожні 30 хв. А ось російською навіть не кожен день, здається. Дуже раджу відвідати, враження на все життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А як діти 8 р. часом не знаєте, теж платять повну вартість?
    І ще цікаво чи без екскурсії можна просто там походити подивитись чи то обов'язково брати екскурсію?
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ось знайшла їх сайт http://wieliczka.krakow.ru/
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    На автобусовому вокзалі. Той, що за Галерія Краковскі в касах беретк туди-назад автобус. Є ще приватні перевізники, але вони везуть з центру Освенцима, а ті їдуть під концтабір, навпроти входу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    На ці вихідні їдемо в Краків і трохи заплутались з конвертацією валюти. Хто підкаже краще все ж тут купувати злоті чи там євро міняти на злоті?
    І якщо їхати у Велічка, то я так розумію що це на цілий день?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Я все брала десь з сотню злотих, шоб на границі не паритись. Велічка на пів лня і саме місто гарне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    І скільки ви платили з дорослого?
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2015 ---
    Ну ми їдемо прямим автобусом, то не знаю чи нам знадобляться на границі. Хоча, все ж можливо трохи треба буде мати провсяк випадок.
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б краще тут злоті купила. І на карточку пару грн закинула. Останнім часом майже завжди нею закордоном розраховуємось.
    Не пам"ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    щодо євро не цікавилася, але злоті за гривні краще купити тут
    минулих вихідних курс в центрі був на гривню вищий ніж в нас, порахуйте самі
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ми машиною будем, то самі туди плануєм заїхати
     
  17. woolf

    woolf Well-Known Member

    Касабланка, погугліть ціни на валюту, бо три тижні тому було дешевше їхати з доларами і міняти їх там на злоті (був дуже добрий курс)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Та от гуглимо, я в тих переводах заплуталась повністю. Сьогодні щось чоловік рахував, то казав що +/- однаково виходить, хоча я щось сумніваюсь. Скоріш за все тут купимо, а якщо не вистачить, то там вже мінятимемо, але ще і карткою будемо розраховуватись, то тут вже важко вгадати як краще зробити.
     
  19. woolf

    woolf Well-Known Member

    Як купите тут, то прогадаєте мінімально (перевірено). Гроші беріть, бо там зараз розпродажі...:girl_cray:
     
  20. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Минулих вихідних карткою було вигідно - 6.15
     
    • Подобається Подобається x 1