Психічна хвороба батька сім'ї. Допоможімо здолати!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Donner, 9 Червень 2011.

  1. Donner

    Donner Member

    Шановні формучани! Від імені моєї сестри звертаюся до вас за допомогою. Її сімейна трагедія стала причиною моєї реєстрації на форумі 2 роки тому (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42375&page=4, допис№38). Нагадаю, чоловік сестри щороку на кілька місяців впадає в дивний стан, який закінчується запоями в такій послідовності: депресія-емоційне піднесення-агресія-запій. Ми думали, що це звичайний алкоголізм. Все виявилося значно складніше. Минулого року під нашим тиском він погодився звернутися до лікаря. Пройшов перший етап обстежень і лікування протягом 2-х місяців. Цього року ситуація знову починає повторюватися. Він лікується в доцента Кулика Б.В. Виявили психічне захворювання як реакцію на черепно-мозгові травми ще з армії. Тобто, запої - не причина, а наслідок психозу, який вже дуже задавнений й може спричинити незворотні зміни в психіці. Потрібне лікування. Минулого року я оплатив обстеження й лікуваня (10000 грн). Цього року вже не має можливості: дружина в декреті. Я готовий забезпечити їхній побут, поки чоловік не працює, але потрібні ще кошти на лікування. Всього на медикаменти, процедури, психотерапію треба 12 000 грн. Не думав, що буду звертатися з таким проханням, але виходу немає. Шкода Оксани (сестри) і мого 4-х річного племінника Марка, який живе в постійному страху й агресії.

    Ми не просто просимо допомогти. Щойно Василь (хворий чоловік) одужає, ми плануємо з кожного нашого доходу повертати ці кошти. Адже потребуючих є багато. Навіть на сусідніх темах є реквізити потребуючих дітей. Щойно все налагодиться, ми в міру можливостей щомісяця будемо перераховувати допомогу іншим потребуючим людям.

    Дуже дякую за співчуття, підтримку й допомогу. Якщо потрібно більше інформації - звертайтеся в приват, або за тел. 0504301515, Влодко.

    Реквізити Оксани в Приватбанку (картковий рахунок)

    4405 8850 1733 2179
    Павлюк Оксана Степанівна
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2011