Психологія харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 15 Вересень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Blondo4ka тест зробіть. Ну про всяк випадок.

    В мене на фоні ГВ теж дуже апетит є. І я їм, і худну.
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Отут питання. Як людина, яка худла до 40 на активному гв і не могла поправитися, то заробила собі проблеми з серцем?
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не обов‘язково, але можливо.
    І в тебе ріст на 10см менший від Юлі.
    Залежить від анамнезу.
    Які саме проблеми.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    а голод в шлунку чи в голові (по відчуттях?)
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Надійко, ну ти ж не "на ГВ" худла, а через важкі переживання. Це зовсім інша річ.
    Нажаль, серце можна в такому випадку "заробити" і без схуднення. І як прямо, так і опосередковано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Якраз в шлунку. Причому через годину після нормального прийому їжі вже хочеться щось "перехопити".
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2019 ---
    Нє, не той варіант)))
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хм, можливо, основні прийоми не є достатніми?
    Або й справді, від того, що в думаєте про схуднення. Опирається організм, боїться втрат)).
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я от в темі потреб організму мами, яка годує грудьми - як свиня в апельсинах, але якщо голод в шлунку, то або дитя потребує більше і витягує з Вас більше, або Ви надто різко змінили стиль харчування (наприклад, врізали порції, їсте одне листя салату, різко перестали їсти після 18, коли до того останній прийом їжі був в 21:00, тощо)

    Ви на "-60"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Так, але роблю 1-2 додаткові прийоми їжі (по потребі). Думала,що з початком тепла менше захочеться їсти, а тут навпаки.
    Їм достатньо, справді.
    Хіба від втоми хочеться більше їсти...
    Намагалася думати що їм, то почала їсти більше)))
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ага, не тут, то було. Мені здається, чи я так думаю, але в кожного організму свої потреби. Зараз, взагалі дуже модно їсти 5-6 разів в день. Але, то теж, спірне питання, залежить від порцій і калорійності. Пробувала трохи бути на системі -60)) для мене трохи не дуже. Якщо я починаю прийом їжі +/- 8-9 год., Я тоді їм цілий день. А от якщо приблизно біля 8 випиваю каву, десь 12-13 г снідаю-обідаю, потім якийсь дуже легкий перекус, вечеря 18:30-19, лягаю спати біля 23 год. То є моє. Але, дуже велике але, бувать дні, що просто капець, хочу їсти, незалежно коли, що, і скільки з'їла. Від чого таке?
     
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Навпаки, тепер всі проти дробного харчування. Навіть один вчений отримав Нобелівську премію за те, що доказав користь великого коридора у харчуванні.
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну так, все спростовують і переводять в міфи, оп'ять, нова мода.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В ідеалі (так пишуть), між вечерею і сніданком не більше 13 годин.
    5 прийомів їжі протягом дня. Ніякого безперервного жування. Тамувати "голод" водою. Допоки насправді їсти не захочеться. Зранку вуглеводи, обід -жири, ввечері - білки.
    В мене, особисто, шлунок часто посилає сигнали, які невірно розцінюються. Посєму. Вечеряю 21-21.30. лягаю спати 12. "Мєєєдлєнно і пєчально" намагаюся позбутися того, що наїла за 10ки років...
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    І це ідеально??
    Має бути повноцінно, а це поєднання вуглеводів, білків, жирів, клітковини. І то має бути і рано , і в обід, ввечір можна білки і клітковину. Хоча якщо худати не треба, то і вуглеводи можна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я про те, що повинно переважати. Це не означає що ввечері має бути обезжирений сир. Чи зранку саме згущене молоко.
    Зранку, для прикладу, каші. До обіду - все що хочеться не зовсім корисного. Обід - ситне підвечірок - фрукти, горіхи і далі по списку. Вечеря - м'ясо, риба, овочі. Я люблю поєднувати з капустою, салатами. На пізній перекус - кисломолочка. Порції до 250гр.
    В мене є схильність (дуже сильна) до повноти.
    Особисто для мене, наголошую, для МЕНЕ, це досить непогано.
    В мене є багато знайомих, які "жручи" солодке, жирне, не корисне протягом дня, ще й у віці 35+ не впливають на фігуру ані на см.
    Спитайте @Тетянка про її харчування (зараз). Мене б рознесло більше 100кг.
    У кожного свій організм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    дарма ти мене тегала :girl_haha:
    по-перше, я не жру, а їм. Завжди. І що не так з моїм харчуванням? Я їм що й коли хочу, але це не означає автоматом, що я жру. Й в мене є своя культура харчування, я не можу, як ти, на ніч їсти стейки смажені й т.д, вони мені б просто в горло не полізли. Й ще раз повторюся - якщо себе вічно обмежувати - рано чи пізно буде зрив.
    Я себе просто не катую почуттями провини, що от, вже 8 вечора, а мені захотілося кусочка тортика чи шоколадки. Я не дотримуюся тих "загальноприйнятих" норм, що от, не їсти після 18.00 и щось таке.
    Ну й ніхто не відміняв рух, ходіння та іншу фіз.активність.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    Останнє редагування: 24 Березень 2019
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    ги-ги, а чули про "інтервальне голодування"? Щоб організм встигав само очищатись тепер доводять про велику користь перерви між вечерею і сніданком в 16 годин :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    З 19 до 12 то норм? Для самоочищення? Бо снідати вранці ніколи не могла. Тепер себе трохи заставляла, але важко