Раджу Вам Лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 9 Лютий 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Пропоную тут писати лише інформацію:
    1. ПІП лікаря;
    2. Де і коли народжували;
    3. :y: Ваші відгуки;
    4. Скільки коштували пологи (оплата лікарю, і загалом)
    5. Чи народжували б Ви вдруге у того ж лікаря?
    Без обговорень і коментарів:xaxa:!!!
     
    Останнє редагування модератором: 8 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. Fial

    Fial New Member

    1. Федашко И.Р.
    2. Мечникова. 16.08.2016
    3. Роды первые стремительные, с разрывами, приехал вовремя, ориентировал по ситуации, как дышать и что делать, в критический момент не растерялся и принял роды в необычной позе)) зашил аккуратно, швы без отеков, работает с профессиональной бригадой, дал направление к педиатру, заходил после родов много раз
    4. О деньгах разговор не шел, с бригадой муж расплатился в родзале 850 грн, врачу дали 3000 грн уже при выписке.
    5. да
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  3. zefirka

    zefirka New Member

    1. Колодій О. І.
    2. Джамбула вересень 2016р.
    3. Природні пологи без стимуляції на 41 тижні
    4. Ціну не називає
    5. Так, дуже задоволена лікарем!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  4. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    1- Колодій Оксана Іванівна
    2-Джамбула липень2016 р
    3-пологи перші( кесарили,бо матка не відкривалась і були попередні операції).
    4- ціну не називає.віддячились на свій розсуд
    5 - так
     
    • Баян Баян x 1
  5. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    1. Герчаківський В.Й.
    2. Мечнікова жовтень 2016
    3. професіонал на 100%, хороший організатор і психолог, зі своєю роботою справився на відмінно. дуже задоволена роботою його і персоналу в родзалі
    4. лікарю-на свій розсуд, акушерка, неонатолог в відділенні -по300,неонатолог в родзалі-100, санітарка-100
    5. так
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. knatka

    knatka Member

    1. Данков О.В.
    2. 30.08.16 - Джамбула
    3. дуже хороший професіонал
    4. ціну не називає, віддячилися на свій розсуд
    5. вже другий раз в нього народжувала
     
    • Подобається x 4
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Креативно x 1
  7. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    1. Ковальчук І.Я.;
    2. жовтень 2016, Медінститут;
    3. перші пологи; без стимуляції і без травм для дитинки; без розривів; уважний, спокійний;
    4. ціну не називає, віддячили на свій розсуд;
    5. так.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. his joker

    his joker Well-Known Member

    1. Долатказін О.Е.
    2. Листопад 2016, Мечникова
    3. Лікар відповідальний, уважний, гарний спеціаліст.
    4. Лікареві - 2000 грн, також перерахували 1000 грн на рахунок пологового.
    5. Так.



    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  9. Sweet autumn

    Sweet autumn New Member

    1. Загорулько Ігор Анатолійович
    2. Городоцька ЦРЛ, 19 листопада 2016 року.
    3. Надзвичайно талановитий лікар! Працювали з 37 тижня. Народили хлопчика за 45 хвилин. Весь час команда полового заспокоювала, підтримувала, жартували. Пологи виявилися справжнім святом! Одна маленька тріщинка,а потім незліченні хвилини щастя! Того ж дня встала на ноги і рівненько ходила. Персонал там неймовірний. Рекомендую усім! Пологи бувають легкими!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. foreveryoung

    foreveryoung Member

    1. Усик В. С.
    2. Мечникова, жовтень 2017
    3. Надзвичайно вдячна лікарю за вчасно і якісно проведений КР, за те що зумів доступно пояснити чому варто робити КР, за моральну підтримку.
    4. Медикаменти на КР вартували 3500грн, анестезія і іншим присутнім під час операції 3500грн(якщо не помиляюсь, тим питанням займався чоловік), лікар не претендував на жодну подяку, зробили так як вважали за потрібне.
    5. Точно хочу ще одне дитя, тільки пізніше, тому піду до Усика В.С.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  11. olromashka

    olromashka Active Member

    1. Федашко Ігор Романович
    2. Мечникова, 5 лютого 2017 року
    3. Професійний спеціаліст і людина, якій можна довіритись. Під час пологів давав постійно поради та працював в тандемі з цілою командою, народжувати з таким прекрасним лікарем було зовсім не страшно.
    4. Тарифів немає, по своїй змозі ; 800 грн бригаді на пологах.
    5. Без вагань та роздумів 100% тільки в ТАК!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Enfleurage

    Enfleurage New Member

    1. Рібун Тетяна Миколаївна
    2. Пологовий на Раппопорта, 3 березня 2017
    3. Чудовий,компетентний лікар. Прийняла правильне рішення про ведення моїх пологів, бо малий трошки переносився.Пологи тривали 5 годин. Обійшлося одним розрізом, який на 10й день практично не турбував. Спостерігала мене з 36 тижня і до дня виписки. Дає багато корисних рекомендацій про харчування і гігієну післяпологового періоду. Завдяки її чітким вказівкам змогла правильно тужитись і не пошкодити дитинку. Дуже задоволена.
    4. Віддячили всій бригаді на власний розсуд, в межах розумного
    5. Так
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. pompocska

    pompocska Member

    1.Улашин
    2. Рапапорта, 6.03.17
    3. Народжую вдруге. Як завжди строгий, чіткий, класний і просто любимий лікар!
    4.все на власний розсуд,і ніхто не підходив і не казав "мало"
    5.так

    Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  14. zelda

    zelda New Member

    1. Леве Ольга Сергіївна
    2. 20.12.2016 Рапопорта.
    3. Народжувала вдруге. Лікарем дуже задоволена. В мене була сильна анемія після пологів, то лікар в мене була кожен день (4 дні) По пару раз. Дуже уважна, якщо вам треба лікаря, який буде до вас лагідний а не строгий, то вам до неї. Ціну не називає і навіть брати гроші відмовлялась. Віддячили на свій розсуд.
     
    • Корисно Корисно x 2
  15. kanish

    kanish New Member

    1. Хома Дарія Миколаївна
    2. Джамбула, 27/07/2012 року
    3. Лікар з величезним досвідом. Морально допомагала при пологах, прийняла правильне рішення зробити епізіотомію, оскільки серцебиття дитинки падало. Синочок народився здоровеньким.
    4. Лікар + медперсонал в родзалі 3500 грн. Неонатолог в палаті 300 грн.
    5. Вдруге не зверталась до Дарії Миколаївни, тому що насторожив її поважний вік.

    1. Федашко Ігор Романович
    2. Мечникова, 16/12/2016 року
    3. Чудовий лікар. Кваліфікований, турботливий з чудовим почуттям гумору. Донечка народилась здоровенькою. Пологи тривали в сукупності 30 хвилин, обійшлось все без розривів і розрізів.
    4. Про гроші нічого не згадує, віддячили по своїй змозі ; 800 грн бригаді на пологах. Неонатолог в палаті 300 грн.
    5. Якщо Бог дасть третю дитинку, без вагань тільки до Ігоря Романовича.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. ViNaS

    ViNaS New Member

    1. Царинник Вікторія Ярославівна
    2. Мечникова, січень 2017 року
    3. Досвідчена, відповідальна, приємна, розумна. Проф. підхід. Я народжувала вдруге, щодня по кілька разів навідувала мене як до, так і після пологів (в тому числі у вихідні та свята,бо пологи припали якраз у святковий час).На дзвінок у ночі відповіла одразу, приїхала на пологи без проблем серед ночі.Допомагала при схватках,показувала мені та чоловікові як масувати спину та робити інші вправи для полегшення болю. Родила я без розривів, лише зовнішній шов. Через кілька годин я вже змогла прийняти душ і ходити сама (звісно була знесилена, та без жодних ускладнень).
    4. Щодо оплати- ціну не називала, лише віджартувалась що здачі не дає:girl_blum:.
    5. Якщо Бог дасть трєтю дитинку, то звісно до неї.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. veredulya

    veredulya New Member

    1. Надіжко Вальдемар Володимирович
    2. Мечникова, серпень 2017
    3. Врівноважений, чіткий, вміру строгий, але і пожартує влучно, похвалить, якщо все робиш правильно. Завжди відповідає на дзвінки, якщо в Україні. Зразу попередив про свій графік, що можливі відрядження за кордон. Пологи другі, стрімкі. Лікар з'явився моментально (благо, був на чергуванні якраз). Розказав, як дихати, як поводитись, відповідав на питання. Народила за 50хв. Дитина 3950 кг і маленький зовнішній розрив. Зашили добре. Встала з ліжка за кілька годин, жодних ускладнень. Лікар згодом заходив вночі і ще 2 дні, які була в пологовому.
    4. Ціну не називає. Тут взагалі дуже толерантний. Заплатили дуже скромно - 3000 лікарю. Але ставлення ніяк не помінялось. Акушерці 500, іншій акушерці теж (для нас вона стала сюрпризом. я думала, що буде лише одна), неонатологу 500 (треба було дати не більше 200), санітарці 100, палатній 200, педіатру 400 (вона сама так попросила). З витрат ще 80 за укол вітаміну, 50 на відділення, дрібні витрати.
    5. Звичайно!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 2
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    1. Данков Олег Веніамінович
    2. Рапопорта, жовтень 2017
    3. Однозначно "мій" лікар, після чергування залишився зі мною до вечора, в пологах чіткі та строгі вказівки. Трохи зробив надріз, зашив ідеально, на третій день зняв шви і я була щаслива, що мене абсолютно нічого не болить.
    4. Ніхто навіть не прохопився словом за гроші, а акушерка взагалі сказала, що я не про то думаю....тому всі отримали по заслузі на власний розсуд...
    5. На пологах кричала Данкову, що знати його і бачити більше не хочу)))) А вже на другий день бігала хвостиком за ним і дякувала за доцю. Якщо плануватимемо ще діток то моїм лікарем знову обовязково буде Данков О.В.


    Надіслано від мого SM-T231, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  19. deliaDINA

    deliaDINA New Member

    1.Поврозник Володимир Володимирович
    2.Батальна 2011р. і Медінститут 28 червня 2017р.
    3.Подарував мені двох доньок. Спокійний,серйозний і водночас контактний(все нам з чоловіком пояснював),прекроасний досвідчений лікар.
    4.Ціни не називав,але ми подякували гарно-така робота цього варта.
    5.Чоловік дуже хоче хлопчика,так що тільки до Володимира Володимировича!
     
  20. Shumee

    Shumee Member

    1) Федашко І.Р.
    2) Мечникова, 30 січня, 2018.
    3) При нюансах із моїм організмом, спрацював ідеально, постійно заходив після родів, веселий, компетентний, добрий, все, що можна доброго сказати - все про нього. Завжди відповідає на дзвінки, відношення чудове! Всім рекомендую!
    4) Бригаді 1000, санітарці - 200, йому - на свій розсуд, оскільки натяків зовсім не було) все давали по своєму баченню.
    5) Тільки до нього!
     
    • Баян Баян x 1
  21. heppi

    heppi New Member

    ~Поврозник В.В.
    ~квітень 2017 Медінститут
    ~уважний, все розказував чоловіку і мені, народжували у нього як чергового.Після пологів заходив по два рази на день.
    ~лікарю 8000(суму назвав сам)акушерці 1000(моя ініціатива)
    ~50/50
     
    • Корисно Корисно x 1