Реалізація себе

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Maryytttt, 6 Березень 2023.

  1. Maryytttt

    Maryytttt New Member

    Дівчата, буду наївною але ж таки спробую запитати. Я хочу займатися продажем речей нових (Zara, H&M, Mango). Створила сторінку в інстаграмі та викладвю платні оголошення на олх. Діло не йде від слова зовсім. Я беру участь в гівах, налаштовую таргетову рекламу, рекламую постійно, але все одно залишаюся в мінусі вже 6 місяць. Починають опускатися руки. Так як закупка речей з офіційних сайтів+доставка+реклама це немаленькі гроші, а продаю все аби продати, іноді в мінусі. Бізнесменка з мене так собі. Але я все себе заспокоювала, що це спочатку так, хай хоч так беруть, і т.д. В мене є знайома (ми колись дуууже давно дружили), в неї свій інтернет магазин в інстаграмі. Речі всі майже Zara нові. Непогано беруть, при чому де вона такі речі бере, я не розумію. На офіційних сайтах їх або немає в наявності, або взагалі немає, або є, але вона продає з наваром в 100 грн. Значить десь бере дешевше. Можливо ви колись стикалися з подібними аутлетами чі базами чі магазинами, де можна купити дешевше ніж на офіційному сайті, або просто можете шось мені нещасній порадити. Надіюся я добрі люди, які не пожаліють інформації. Правда опускаються руки(( дякую
     
  2. OlenaOlenaa

    OlenaOlenaa New Member

    Та багато аутлетів, дивлячись з якої країни ви закупляєте, може вона якихось байерів найняла і вони вже по своїм напрацьованим точкам купляють задешево. Плюс може вона рекламу краще робить, через маленьких блогерів просувається. Ви також можете відкрити магазини в шафі, розетці, промі і інших торгових площадках. Взагалі, багато хто таким займаеться, тому пропозиція у вас не унікальна а значить якщо не беруть то питання оба в рекламі або в ціні. Але якщо ціна у вас середня по ринку то можете винайняти таргетолога для інсти або спробувати торгові площадки і для цього винайняти SEO щоб він провів аналітику, створив план просування і порадив на якій краще просуватись.