Рецепти для пароварки

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем pampyshka, 2 Грудень 2008.

  1. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Дівчата, а у вас час на таймері пароварки і на годиннику збігається? :)
    Бо у мене якесь чудо-юдо: пробувала я сьогодні (перший раз) у пароварці рис варити, наставила 30 хв (рис неочищений), воно тих 30 хв. крутило аж 45хв на годиннику.
    Може то якась несправність???


    П.с. Рис вийшов розсипчастий, м"ягенький - просто смачніссімо :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Лебідко,я шось навіть ніколи не додумувалась звіряти час на таймері і годиннику,знаю лише шо від початкової позначки до нуля добрих 5-7 хвилин,але не завжди то беру до уваги,вариться собі трохи довше,то хай вариться:girl_smile:.
    А от рис мені в пароварці і за годину не зварився чомусь:girl_sad:,більше не пробувала. А ви крупу замочували перед варінням?
    А я нарешті відкрила собі секрет парових котлет:girl_smile:,до фаршу даю хліба майже 50:50,тоді вони сочні і мягенькі,дитина їсть з задоволенням.Бо раніше хліба трошки давала,саме м"ясо,то вони такі сухі були,і тверді. Ше добрі получаються якшо до фаршу і морквину перемолоти.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Можна рахувати, що не замочувала, але заливала окропом і він собі стояв окремо тих декілька хв, коли я наливала воду у пароварку, встановлювала чаші, вмикала ;)
    Співвідношення рису і води десь було 1 : 3 чи 1 : 2,5. Гарно зварився, планую інші круи пробувати варити таким чином.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    недавно купила пароварку. маю питання: в пароварку жир додавати не можна, а чи можна тушити мясо в посудині для круп, щоб дати що хочеш? як воно готується достатньо, чи треба обробку парою в формі з дирками?
     
  5. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Насправді тут дуже цікава і корисна тема Шкода що ніхто не дописує Напевне мало є якихось рецептів для пароварки
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    А чому ні? Якщо просто на решітці то трошки сухувате виходить а в посудині для круп збережеться сік м"ясця, морквочки, цибульки і чого там дасте
     
  7. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Ірчик, думаю не треба жиру додавати. То ми просто такі звикші, що без жиру не можна, насправді в пароварці м"ясо можна готувати без жиру і воно по смакових якостях не уступить зготованому на плиті. Це стосується всіх м"ясив крім дуже старих, бо я таких не готувала - то не казатиму.
    Ми через півроку повіддавали весь смалець і олію для смажки мамі, бо точно стало зрозуміо, що воно більше не знадобиться.
    В мене мала показує на пароварку і каже: ням-ням :haha: але на дзеленькання шось не реагує :sad:
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Я в пароварцідля малої люблю готувати рибку, будь-яку, і для себе, чоовік ніяк не ведеться :), а крупи варити не пробувала, хоча коліжанка каже що вони тільки там і варять гречку і рис.
    Мені цікаво чи хто варив пшоняну кашу?
    Парові котлетки-то в Іри моєї найулюбленіше.
    Я би хотіла ще там готувати моркву солодку, є такий сорт, але не знаю де купити, ніде не зустрічала.
     
  9. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Нарешті в мене дійшли руки до приготування чогось цікавенького в пароварці.
    Вчора "пекла" запропонований Пампушкою сирний пудинг. Правда додала 2 яйця, не давала зовсім цукру, натомість щедро нарізала горіхів і сухофруктів. Вийшло дуже смачно! Легенько витягнувся з формочки. Вигляд мав гарний. Дякую за рецепт!
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    рис мені вариться в пароварці дуже добре, а от гречку мушу ще по кілька разів "допарювати" і в результаті також супер, просто треба ще час приготування вгадати.
     
  11. Damka

    Damka миється в бані

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Дуже дякую за рецепт цього пудингу попробую йього приготувати, а то я зовсім недавно купила пароварку, але не знаю що можна приготувати крім стандартних блюд:girl_crazy::girl_haha::girl_haha:
     
  12. Julia

    Julia Active Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    А ми любимо омлети з пароварки, вони мають таку ніжну структуру! Коли омлет проготується знизу, посипаю усе тертим сиром. Він не дає омлету стати надто "пухнастим", все готується наче під кришечкою. Омлет виходить таким рівненьким, однорідним. Смакота...:girl_in_love:
     
  13. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    А я вот тоже не так давно начала готовить в пароварке. Стояла года два без дела. Когда нужно сбросить вес, пароварка - лучший друг. Я очень люблю паровые котлеты. только готовлю не совсем так как обычные. Беру куриное филе, луковицу, соль, перец. Все это перемалываю в блендере (за неимением мясорубки) и ложу в поддон для круп на полчаса. Пробовала на сеточке - что-то не очень по вкусу. Яиц, хлеба и масла не добавляю. Но если готовлю для любимого, то ложу капельку сливочного масла в поддон, а в серединку котлеты немного твердого сыра (он у меня любитель). Ест, аж пальчики облизывает. Кстати, там в поддоне собирается бульончик от котлеток. Я им поливаю овощи. Еще сырники тоже ничего получаются. Правда вкус немного не привычный.
    Если знаете какие-нибудь диетические рецептики - пишите. Буду рада попробовать. :shy:
     
  14. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Я недавно теж стала власницею пароварки. Дуже рада, але ще мало що там пробувала готувати. Пробувала ставити усі продукти на олівє, але найсмачніше виходила молода катропелька з кропом і вареники(вони пухкі і не розварюються як у воді). Також практикувала стерилізувати дитячі бутилочки)
     
  15. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    гм, до вареників я ще не дійшла
    а як їх готувати? ставити на ситечко чи ставити у чашку без дірочок?
     
  16. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Я пробувала в чаші для круп тушити мясо - дуже смачно вийшло і м"ягенько, порівняно з м"ясом приготованим на сітці пароварки. Робила дуже просто: м"ясо різала невеликими кусками, а також моркву і цибулю, солила, перчила, давала лавровий лист і готувала десь 30-40 хвилин. Сподобалося і чоловікові і дитині. Тепер роблю так завжди.
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    гм, в пароварці наче нічого не можна солити? я вже наловчилась досолювати пізніше, та й значно менше солю
     
  18. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    я вареники варила на сіточці. А ще коли тісто на вареники з кефіру, то це взагалі бомба!!!
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    овва, я й не знала, що можна так вареники ліпити.
    а можна якесь скерування на рецептик?
     
  20. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    В пароварці не можна, а в посудині для рису ніби можна. Я солю.