Рецепти для пароварки

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем pampyshka, 2 Грудень 2008.

  1. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    готувала нины котлетки на пару......мняма.....ы взагалы пароварка то миле дыло,заклала щось мясне на перший поверх,якусь крупу на другий ы воно там паруэ, нычого непригораэ, не треба стояти мышати...менший/быльший газ ы час на ДП э:girl_crazy:
     
  2. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Та рецепт тіста на вареники той же як і на воді, просто замість води я даю кефір і все. Воно тоді більш пухкіше, дуже підходить для вареників із солодкою начинкою, а мені найбільш смакує з картоплею.
     
  3. mileneva

    mileneva New Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    З поміж всього запропонованого, я ще готую манти в пароварці - виходять просто смачнющими!!!!!
     
  4. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Я так розумію, що рецепти для електричних пароварок. Бо я от хочу якісь рецепти для газової пароварки (каструлі). Може хтось шось порадить, підкаже :) Буду вдячна :)
     
  5. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    моя кума варить вареники на пару на каструлі. А в тісто додає трохи соди(із солодкою начинкою)
     
  6. mileneva

    mileneva New Member

    Сьгодні приготувала хека в пароварці - перевершив всі мої сподівання.
    Філе хека порізала і посолила і поставила в тарілочку з фольги. Зверх цибулька і морквочка, притрусила кропиком. Коли приготувалося, збризнула лимоном, потім оливковою олією. За рахунок фольги, сік не втікав і рибка получилася дуже сочна. (Я завжди рибу в пароварці на фольгу кладу). Знизу поставила гарнір - молоду картопельку.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Липень 2010
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    я так завжди пангасіуса готую, тоді весь жирок йде у сік, а з хеком треба спробувати, дякую за інформацію
     
  8. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    діліться хто знає як манти готувати.
    Я недавно готувала мясо з овочами. Порізала на дно посудини (для рису) мясо, потім моркву терту, баклажани кубиками. Брала те, що було в холодильнику. Зверху полила олією, приправила сіллю, перцем і хмелями-сунелями. Готувала десь 30-40 хв. Вийшло смачно, майже як на всоворідці
     
  9. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Приготувала я сьогодні вже манти. Вийшло супер за рецептом тьоті з Казахстану. Фарш, яєчко, цибуля в блендері, а тісто як на пельмені, тоненько розкатане. Тільки секрет в цибулі: пропорція з фаршем 1:1, попередньо видавивши сік з тої цибулі, яка збита в блендері.
     
  10. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Вчора готувала в пароварці "зайця" (в нас так називали січену телятину з вареним яйцем всередині). Щоб не розвалилося і яйце не вивалилося (фольги не мала), то все загорнула в харчову плівку. Вийшло дуже соковито і витягати зручніше ніж з фольги.
     
  11. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Розкажіть, будь-ласка, технікеу приготування, бо пам"ятаю я раз готувала якесь м"яско в пароварці в целофановому рукаві і воно геть не приготувалось, то я покинула ті експерименти і варила просто на пару як звично. Чи то харчова плівка - то не рукав?
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    1) Відварила 6 яєць "на м"яко"
    2) Нежирний фарш (його було десь 0.5 кг.) змішала з 1 сирим яйцем, дрібно потертою морквою, цибулькою, часничком, додала улюблених приправ до смаку.
    3) Яйця "закутала" в підготовлений фарш, кожне окремо, щоб вийшли величенькі кульки
    4) Загорнула по одній кульці в харчову плівку, але герметично скрутила, щоб сік не витікав під час приготування
    5) Приблизно через 40 хвилин, залежно від пароварки, все проготується і буде дуже смачно!
     
  13. kira lv

    kira lv Member

  14. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    kira lv, дякую за таке корисне посилання - там пароварити-неперепароварити :)))
    я вже почала тестувати рецепти. Вчора пробували отаке http://parovarka.com/deserty/bananovoe-sufle-v-kozhure.html. Враження суперечливі, малій сподобалось дуже, мужу так собі і мені теж так собі, я давала тільки ложечку ванільного цукрупо рецепту і вони вийшли не солодкі як на мене...
    якщо комусь цікаво глянути на результат - виставлю фото :)
     
  15. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Обов’язково фото!
     
  16. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    А я зараз в пароварці пробую робити різні мясні страви для доці - котлетки, фрикадельки з різними наповнювачами (брокколі, жовточок, цв. капуста, морква, цибулька і т.д.). Заодне кидаю картоплину зварити на гарнір або гречку, рис і т.д.
     
  17. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    тут три фотки: маса для наповнення бананів, я її збивала в комбайні і вишло значно більше ніж треба для наповнення бананів, то ще наповнювала паперові кошички для випічки...
    далі сирі банани вже нафаршировані і готові...
    [​IMG], [​IMG], [​IMG]
    можна було б ще їх чимось зверху посипати, але мала скандувала, щоб чимшвидше, то я сильно не роздумувала :)
     
  18. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Хочу подякувати Seppy за рецептик зайця на пару-вчора ввечері готувала,то синочок за обидві щоки уплітав(хоч його проблематично нагодувати м"яском і яйком циця forever)а сьогодні зранку чоловік снідав,то казав що дуже смачно
     
  19. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2010
  20. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Ой яке все смачне, теж таке хочу. А в мене з пароварки хіба я та малий страви любить. Чоловік бурчить, що знову те дієтичне наварила, а мама каже чого тратити електроенергію зайву, якщо газ є, то мушу тільки деколи готувати:girl_cray: :girl_devil: