Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    чекаю фото) цікаво глянути результат
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчатка якими марками фарб вартує фарбувати стіни? хочеться щоб можна було відмити від пальців/плям, щоб можна було самим пофарбувати... @Тетянка рекомендувала Колорит, подивилась ціну (+-1700грн за 9л), чоловік каже що то трохи задорого, каже фарбувати Снєжкою. І взагалі які нюанси при виборі фарби враховувати?
     
  4. Popi

    Popi Well-Known Member

    Ну я за дорощу фарба типу грінпласт, колорит (ну ті що силіконові) , по малював раз і маєш спокій. Помив, нічого не замивається. Снєжка то звичайно дешево , але не той результат після миття. Як то кажуть скупий платить двічі . Тому, над чим чим, а над фарбою я б не економила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Lemeshchuk , повірте, та снєжка просто не до порівняння. Якщо просто стелю-беріть. На стіни точно не рекомендую. Вона дуже рідка, намахаєтеся з нею добряче. Це дійсно той випадок, коли скупий платить двічі. Ну й колорит легкнда- то якраз норм.співвідношення ціна-якість. Ми просто різних тих фарб бачили-малювали- спочатку в мами був ремонт, то брали різні дешевші укр.фарби- вже всіх тих тм не згадаю. Собі пізніше брали вже кращі. Ця снєжка, що в нас продається-мвсцевого розливу, в Новояворівську, чи Яворові виготовляється, там якість шкутильгає. Співробітниця колись працювала там-розказувала, як вони її розбавляли й т.д.
    Польська снєжка буде суттєво дорожча, але якісна. Але вона ще дорожча буде ніж той ж колорит легенда. Ми брали тефлонову, в таких металевих 10л відрах, вона в районі 3000 коштувала. Майстер дуже хвалив її.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Та я теж вважаю що орієнтовно 6тис.грн на фарбу то не є вже й так багато, буду пробувати переконати в цьому свого скупого економного чоловіка:ireful1:
     
  7. vilna

    vilna Member

    Чи має хтось сушку прикріплену до металопластикової лоджії?
    Такого типу
     

    Вкладення:

    • 273379_8.jpeg
      273379_8.jpeg
      Розмір файлу:
      8,3 КБ
      Переглядів:
      32
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    а як з тої фарби змиваються сліди дитячої творчості? в нас не залишилось жодної стіни без розписів, хочу перемалювати, але думаю, може то почекати, поки діти виростуть )))
     
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    там, де в нас та снєжка тефлонова - нормально змиваються, легенда колорит гірше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, хто робив ізоляцію зовнішньої стіни будинку(не приватний). Нам мокнуть в квартирі стіни від зовнішньої стіни, треба ізолювати. Писали в ЖЕК, районну адміністрацію, ясно, що відмова, коштів немає, бла-бла. Ми готові самі то зробити, але підкажіть чи треба якісь дозволи погодити чи попередити когось? Чи просто заплатити майстрам та зробити?
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Про стелі тема є? Не знаходжу ніби.

    Хто робив натяжні осианнім часом, де замовляли?
    Ті майстри так цікаво рахують. По телефону кажуть одну ціну, по факту на 7-8 тис. виходить дорожче (хоч на стелях мінімальний мінімалізм без заморочок).
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я робила перед Новим Роком. Вартість залежить від ліній, кількості кутів (це додатково мені рахували), кількості світильників, ну і власне самої плівки.

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    210-240 грн за метр, якщо пластикові профілі то 210-220, алюмінієві - 240. Кімната 4 внутрішніх кута, 1 зовнішній, 1 скруглення, 18 квадратних метрів вийшла 4100. За три години зробили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Напишіть в пп контакти майстрів, будь ласка
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2020 ---
    Я телефонувала вашому майстру десь місяць тому, то по телефону ніби все розказав, але сказав що дуже зайнятий і так і не передзвонив більше(
    Тому я теж в пошуках майстра.
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ого, я здивована, бо у нас все було чітко і без питань приїхали, хоч я не у Львові..
    Теж не люблю таких майстрів, що обіцяють і не роблять(
    Шкода, що так вийшло, рекомендувала вам, бо сама була задоволена


    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дозволів не треба, але сусідів попередьте, узгодьте межі, бо можуть потім висувати претензіі по типу - а в мене через вас грибок чи замокає чи дощ сильно стукає. Бажано, щоб ще робітники в процесі то все узгоджували. Можна повісити оголошення на підізд « ведуться висотні роботи, будьте обережні»
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Робимо квартиру, чоловік хоче на стінах дати декоративну штукатурку, бо малі діти, каже легше за нею доглядати буде, я проти, зовсім мені не подобається то діло вдома, якщо якийсь робочий кабінет то так, а вдома ні.

    Порадьте хорошу фарбу, щоб добре милася!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. dasha

    dasha Well-Known Member

    Фарба Aura Luxpro 7 білий 1 л 1,2 кг надіюсь не забанять за ссилку :girl_crazy:. Ціла лінійка цих фарб Aura Luxpro хороша. Миється мочалкою, не стирається. Можна помалювати в любий колір, який подобається. Гарно на стіні дивиться. Можливо ще хтось якусь порадить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчатка допоможіть ідеями фарбування стін в кімнатах, все має бути мінімалістично (або в один тон або протилежні стіни однакового кольору), або поділіться фото своїх кімнат.. а то чоловік каже що пофарбує все в біле та й по всьому:girl_crazy:
     
  20. vilna

    vilna Member

    У нас всі стіни в квартирі молочного кольору (Element 3, тон Melissa 60), стеля теж молочна. В кімнаті малого - стеля і одна стіна блакитні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас в будинку майже так само: стіни кольору кокос (тонування тікуріли), в нас в спальні стіна за спинкою ліжка приглушеного блакитного кольору, коридори і сходові клітки кольору какао. Мені дуже подобається. Світло, але немає відчуття стерильності, таке приємне відчуття від перебування в приміщеннях, ніби вранішнє сонце завжди. В дитячих на одній стіні замовила шпалери з малюнком, який мені підійшов по стилю. Отакі, тільки в тепліших тонах.

    8B6F146A-DB83-43CD-AB48-550F79D2938E.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1