Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як гадаєте чи добре було б взяти в оренду на день якийсь потужний пароочисник щоб повідчищати плитку/вікна/меблі після ремонту? Чи відмиє?
    За послуги прибирання після ремонту мені озвучили 3-5 тис. Не готова стільки платити, тому хочу сама все відмити. Але техніку не помішало б мати добротну.
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @aknytsU, можу позичити пароочисник. Але десь після 4 вересня, бо нас нема). Мені він кльовий. Брат ним добре відчистив плитку на балконі після певно року ремонту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Rodionochka а задавнені після ремонту брудні шви відчистить, як думаєте? Знайомий має пароочисник, я б собі позичила...
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Буду вдячна!
    Мені не горить на вже, ще наступного тижн двері будуть ставити, кухню можливо, трохи пилюки ще буде.
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2020 ---
    І так, рівно три місяці як триває ремонт з «нулячого нуля». І рівно місяць як чоловік лежачий, з ногою в гіпсі. І я сама оце все вибираю/купую/контролюю. Я вже така втомена, що мрію не так переїхати в квартиру як «переїхати» кудись до моря :beach: хоч на пару тижнів.
    І ще. Чому більшість майстрів, вибачте, якісь рукожопи?? Термінів не дотримуються, роботу роблять і після перевірки переробляють, НЕ прибирають після себе. А вартість озвучують огого. Так ж не можна...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Домовились).
    @Dominika, думаю все треба пробувати. Якщо позичити не важко, то я б спробувала. В мене жахлива плитка на підлозі, то мию дуже часто саме пароочисником.
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Практичне питання: як переробити стяжку в старій дев‘ятиповерхівці? Цікавить все, бо поки я собі слабо це уявляю. Може хтось має майстрів, які саме цим видом робіт займаються.
     
  9. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Стара п’ятиповерхівка. Ми робили самі. 1. Здерли всюди стару підлогу. 2. Знайшли в квартирі нульовий рівень (від нього потрібно відштовхуватися якщо у всій квартирі хочете підлогу на 1 рівні; по суті - це найвища точка квартири). У нас у спальні був ДУЖЕ сильний перепад. Тобто самовирівнюючої суміші дуже багато протрібно було, а це недешево... 3. Підготували підлогу (у нас паркет був на смолі - ми то все з підлоги здирали механічним способом), розшили тріщини і заробили їх розчином бетонним, погрунтували і залили звичайною бетонною сумішшю (бажано в пору коли не є надто жарко і не в зимку - щоб не пішли тріщини від перегріву біля батарей) перші кілька днів змочували її а потім 2 тижні сохнула. Знову грунтівка і тоді вже самовирівнююча підлога (для її гарного розподілення потрібна така щітка-їжачок щоб бульбашок не було). Суміш підсихає дуже швидко. Ходити можна за пів дня, якщо не товстий шар. І ще одне - від усіх тих сумішей дуже багато випаровується вологи, тому добре б було робити у час коли можливе природнє провітрювання по максимуму.
     
    Останнє редагування: 30 Серпень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Звучить як повний армагедон :sad:
    Скільки орієнтовно вийшла вартість за метр квадратний? Можна в карму.
     
  11. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    То трохи об’ємна і брудна (пилючна) робота, але від стяжки залежатимуть усі наступні роботи - чи буде нормально вкладатися підлога і чи, зрештою, не гойдатимуться меблі) По ціні вже не зможу бути інформативною, бо матеріали ми закуповували давно, а роботи робили самі. Та й багато залежатиме на скільки мм ви вирівнюватимете (підніматимете) рівень підлоги, якого саме виробника рівної підлоги обере і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, терміново шукаю контакти майстрів, щоб зробити гідроізоляцію першого поверху. І буду ще вдячна якщо хтось робив і розкаже про ціни в підсумку.
     
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ну от, почався наш ремонт на кухні. Звісно, чоловік сказав, що майстрів не треба, що я сам не перекатаю стіни? Ну ок, пішли в магазин, купили фарбу. Як виявилось, взяли не на тій основі, що треба було, ще й з відтінком дівчина нам начудила. Мені відразу не сподобалось, коли вона з острахом підійшла до колорувальноі машини і почала шукати, хто б то їй допоміг запустити той механізм. В результаті прийшов якийсь хлопець і вони разом так наколорували, що замість світло-сірого вийшов дуууже темно-сірий. Ну але на всі мої запитання запевнили, що то так у відрі, на стіні буде як треба. А мені що? Я не майстер, моя справа - вибрати колір в каталозі і оплатити.
    Приїхали додому, чоловік взявся за роботу. Ну що тут скажеш? ... :facepalm::facepalm:чорніше чорної землі стіни, ще й з розводами:suicide: купили просто білу фарбу, почав виводити той темний колір, перефарбував щось три рази...стало світло, але розводи просвічуються...
    За той час встигли пересваритись, чуть не розвелись в черговий раз:))) бо я псіханула і сказала все, що думаю про такий ремонт своїми руками :girl_devil:
    Коли через пару днів попустило, чоловік нарешті вирішив порадитись зі знайомим майстром, що з тим тепер робити:haha:
    Так от, варіантів два: або здирати все нахвіг до штуку і фарбувати наново нормально, або чимось то перекривати. Знайомий запропонував зробити отточенто.
    Так от, питання: таке ще роблять зараз?
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Зараз не зараз:) що кілька років все міняється, тому я вже давно таким не переймаюсь. Мені дуже подобаються фактурні штукатурки - марселька, оточенто, і гарно виглядає і мегапрактично. Ну от зараз у всіх однаковий ремонт - біло-сірі стіни. Мені то взагалі не подобається. За пару років знов знов буде однаковий, тільки вже зовсім інший. Дивітся в першу чергу щоб було практично, особливо якщо це кухня.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Чи реально зараз знайти майстра-універсала? Щоб і плитку міг класти і з гіпсокартоном працювати? Всі тільки заточені під одну функцію і 100 квадратів площі і більше ніц?
    Я скоро сплачуся з тими майстрами.
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Наш майстер клав плитку тільки на підлозі кухні. На ванну і стіни кухні взяли іншого, бо він сказав, що боїться до того пхатись. Наскільки пригадую, то всі хто робили ремонт в моєму оточенні за останні два роки на штукатурку і плитку брали різних майстрів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Наш універсальний. Зайнятий до березня.
    Такі точно є, але ціна і черги відповідні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Краще почекайте хорошого майстра.
    В нас типу був один прораб і його бригади, які відповідали за кожен етап (розбити стіни-звести нові; сантехніки; майстри які заливали стяжку; плиточники). Але направду краще шукати самій. Наші плиточники то жесть... По перше, поклали плитку криво, здирали частину і клали заново. По друге, затримки шалені, обіцяли за тиждень покласти, клали три тижні. Але фіналом - поклали таки нерівно три плитки, я зауважила аж сьогодні (пройшло більше місяця мабуть). Зла не тримаю, просто чергове розчарування. І тепер розумію, чому наші знайомі, перевірені роками майстри чергу мали до грудня.
     
  19. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Порадьте майстра, який може зробити гідроізоляцію відкритого балкону, стяжку, стік води. Не можу нікого знайти...
     
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Є ось таке планування. Як між 2 і 7 зробити гардероб замість тих двох шаф (я так розумію, то місця на шафи біля дверей), так, щоб було 3 окремих приміщення: спальня, ванна і гардероб? Якісь пересувні двері? Добудовувати стіни?- якщо так, то де? В мене зовсім відсутня уява до таких речей. Ідеально б було щоб в гардероб можна було зайти зі спальні, але я щось не бачу такої можливості...
     

    Вкладення:

    • мімімі мімімі x 1
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Gentle, а якщо поставити ліжко так, щоб дивитись з нього у вікно? Посунути ту перегородку трохи в бік зменшення кімнати. І позаду ліжка виділити ніби місце під гардероб.