Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Пішла помацала той кусок де є труби і той, де нема і не відчула різниці, можливо тому, що ще не на повну опалення вкл.)
     
  3. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Ремонт

    актуально ще! ну хоч приблизно,підвіконник 210 см
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В нас в кімнаті в одному місці труба від батареї з коридору йде напереріз через всю кімнату, відповідно - в тому місці кусок від підлоги теплий однозначно. Підлога - дубовий паркет.
    На другому поверсі - підігрів підлоги тільки, батарей нема.
    Підлоги ще нема.
    Ви мене тепер озадачили з тою паркетною дошкою ;(

    Хоча труба від батарей напевно має вищу температуру, ніж труби підігріву підлоги. Може, тому і чути тепло там.
    Але ніяких натяків на розсихання за 6 років
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Ну, в нас виставляється одна темп-ра на опалення.

    Питайте конкретно людей, в котрих є саме підігрів під паркетом, бо в нас там не є спеціально зроблений підігрів але не далеко втікло.
     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Питала чоловіка про ті підкладки під паркетну дошку. Ми робили ремонт вже років п'ять тому. Тоді ті підкладки були різні дуже. Тепер каже майже всі і шумо і тепло ізоляційна. Але може при теплій підлозі щось інше настеляють під покриття. Інакше я щось взагалі вже не бачу сенсу в тому всьому.
     
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дівчата, хто мав справу з декоративними штукатурками?
    Зробила я її в кухні і коридорі. в кухні майстри покрили мені прозорим лаком з блиском щіточкою і воно вийшло нормально. А в коридорі нанесли стріблястий лак, але не валіком, а щіткою і так і пішли ті розводи від щітки. Майстри сказали що перероблять, але не знають як. я думаю чим би то покрити щоб перекрити ті розводи срібла.
     
  8. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    У нас підігрів підлоги на весь другий поверх, під паркетною дошкою. Дошку брали спеціальну для теплих підлог, не повинна би розсихатись. Користуємо, наразі, рік. Тепло, приємно, жодних деформацій.
     
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А як то знати, що то спеціальна дошка для теплих підлог?
    В одному магазині мені сказали, що таки так, у них є окремо спеціальна дошка для теплих підлог. Вона там якось особливо оброблена, хоча ніякого окремого маркування ніде нема.
    А у двох інших магазинах взагалі викотили очі на лоба і сказали, що не буває спеціальної під теплу підлогу, бо насправді вся паркетна дошка підходить під теплу підлогу.
    Кому вірити?
    Правда, та 'спеціальна' вдвічі дорожча виявилася.
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    краще спитати тих, хто буде вам укладати теплу підлогу про ці нюанси.
     
  11. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В них також думки різні...
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    А гарантію дають?
     
  13. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    колись я цікавилась паркетом, щоб можна стелити на теплу підлогу, казали, нема такого :sad:
    а взагалі-то, мені підігрів на підлозі більше подобається ніж батареї. на другий поверх, (дуже на це сподіваюсь), буду шукати варіанти з підлоговим опаленням
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Мені теж, тому де є підігрів- батареї висять для "краси". Але от в нас була ситуація, коли підігрів в кухні поломали пан майстер і батарея виручила)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ох і маю проблему. Хотіла зробити декоративну штукатурку в кухні і в коридорі. Зробили майстри в коридорі, але вийшов затемний колір, хоча вибирала я по розколірці такий як хотіла, але в Епіцентрі на машинці закольорувалось зовсім не в той колір. Хлопці мені то все перемалювали "Тріорою" в світліший. А потім взяли срібну лазурь і пройшлись по тому щіткою і воно вийшло такими жахливими розводами (треба було валіком, а я просто не встигла впильнувати). на другий день взяли валік і перемалювали ще раз тією ж срібною лазур"ю. Стало трохи ліпше, але все одно розводи видно і вийшло затемне від того срібла, бо його вийшло забагато. Я навіть не знаю як то виправити. Якщо буду ще раз перемальовувати фарбою, а потім лазур"ю то зіпсую всю фактуру тієї декоративної штукатурки. Я вже так думала, може би то взяти то все уайт спиритом відмити і лазурь і "Тріору", а потім купити якусь ліпшу фарбу наприклад таку: тут і рівномірно нанести валіком. А та фарба, вона, по перше кольорується, а по друге - переливається і не треба вже наносити лазурь.
    Але якщо я зараз почну мити то все уайт спиритом чи не буде мені довго триматись той запах в квартирі?
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Ще й як буде) І кажуть, що уайт спирит Тріори не змиє. Пошукайте, кажуть є щось таке, що змиває але щоб то все не повідставало/не повідпадало.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    чи робив хтось таку штуку - змінювати не тільки проводку по квартирі, а і той кабель, що йде по будинку до квартири? куди то йти? чи дозволять в "конторі", чи то опісля штраф, а сусіди? буду вдячна за будь-яку інформацію)
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Де найдешевше у Львові купити osb-плиту?...Може, хтсь має "точки"?..Гуглила-гуглила,й щось все або не у Львові, або ціна вища, ніж, скажімо, в Києві на 30-40%.
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Гляньте на "Сучасному дизайні" на Левандівці чи "Дімексі" на Садовій
     
  20. Smith Wesson

    Smith Wesson New Member

    Відповідь: Ремонт

    Ще на Луганській за Рукавичкою колись була фірма, плити продавали.
     
  21. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ремонт

    а мені підкажіть де можна врізати і купити звичайне дзеркало? хочу на двері причепити дзеркало на весь зріст.
    І які приблизно ціни на дзеркала, рахується за 1 м.кв., чи як?