Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Ремонт

    Ми врізали на Луганській . Приблизно ваші розміри + плівка , щоб не посипалось при розбитті , то пам*ятаю менше ніж 150 грн було місяці три тому . Це збоку в проїзд біля "рукавички" . Реклама є , так що зорієнтуєтесь .
     
  3. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Хочемо поциклювати і підремонтувати паркет. Майстри кажуть лакувати, а мені лаковане не подобається, бо одразу стає неживе якесь дерево. Хто має паркет і просто мастичить? як воно?
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Колись на ДП про це писав dimalozz(сорі, якщо нік не правильно згадала). Можливо, і в цій темі навіть , треба трохи пошукати але він класно все детально описував, про ті всі масла і т.д., і фото викладав. Теж буду шукати, бо вже й в нас нарешті до того йде)
    Я лакування не розглядаю, а от чоловік "за". Хотілось би, щоб п.dimalozz написав кілька слів, як воно все "носиться".
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ми маслом покрили, правда ще не випробували, бо ще не живемо в себе.
    Вигляд мені подобається дуже.
    Але ми трохи мали проблеми з паркетом. Справа в тому, що я категорично не хотіла жовтого відтінку в паркеті, а хотіла саме білений дуб. Для того паркет покривається білим маслом, а тоді прозорим.
    Наші перші майстри запороли покриття маслом, все було в жахливі плями, я чуть не плакала над тим паркетом. Та потім хлопці зізнались, що білений дуб робили вперше. Гроші за масло вони повернули. Знайшли інших майстрів, які перециклювали і тоді вдруге перекрили маслом.

    Майте на увазі, що під масло має бути дуже добре поцикльований паркет, інакше масло ляже плямами.
    І бажано щоб майстри мали всі необхідні пади і машинки для покриття маслом, бо роблене руками, як правило виглядає кепсько.
    З прозорим покриттям простіше. Там вже не треба такої скурпульозності. Але паркет покритий прозорим маслом дає жовтизну. Хоча то також залежить від породи дерева.

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

    А може ви маєте на увазі мастикою покривати?
    Я пам'ятаю, ми колись в школі раз на півроку такою жирною мастикою мастили паркет. То трохи інше ніж покриття отим маслом, про яке я писала:)
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    э лак на водній основі, ми таким покривали у двох кімнатах. Він без блиску, матовий і не скажеш, що полакований.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Там теж є різні ті лаки, в нас на водній основі двері полаковані але для підлоги йде інший. А сходи полаковані нітро матовий- гарно виглядає але маслом всерівно мені більше на пілозі подобається.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    і в нас підлога вся покрита маслом, правда не перкет, а дошка з ялиці. все робили самі, чоловік поциклював сам, а вже покривали маслом разом - я промальовувала пензликом по краях, а решту площі чоловік малював валиком. вийшло дуже добре, без плям. покривали 3 рази. підлога має блиск, але на дотик тепла, дуже любимо всі ходити по ній босими.
    після 2 років активного ходіння, повзання, катання і т.д. ніяких змін. ще хочу сказати, що на кухні в нас така сама підга - воду не втягує, все дуже легко витирається. одним словом, я в захваті
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Прозорим маслом?

    Я от вже також читала, що люди самі покривали і темним кольором. А от про білений дуб ніде інформації не знайшли. І як виявилось то справа не легка.
     
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Підкажіть, будь ласка, де є великий вибір скла декоративного (до дверей), а то розбилося і непросто підібрати до решти.
     
  11. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ще можна паркет воском покрити, виглядає натурально і теж затримує потрапляння вологи. Але я б все ж таки у себе лаком покривала.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Йой, Ви мене лякаєте - ми планували самі робити, тепер думаю, що тільки в одній кімнаті зробимо, а решту буде просто маслом, можливо просто прозорим.
    Зорінтуйте будь ласка ще, де купували масла і все необхідне, які ціни?

    ---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:12 ----------

    На Луганській за Рукавичкою вибір досить хороший.
     
  13. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Ремонт

    Подивiться в магазинi "Ялина" вiд скдодзеркального заводу на вулицi Балабана 14(бiчна Кулiша)
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Та якщо плануєте прозорим, то думаю справитесь.
    Я незнаю чому в нас так вийшло з білим маслом, але тепер нікому б не радила за вибілення братись самому.
    Ми купували все у Світі паркету. Цін не пам`ятаю. Можна по телефону дізнатись, думаю. Ми брали Loba.
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2014
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А яка саме ТМ?...Бо шукаю-шукаю, але OSMO, BONA зараз просто космічна ціна..
     
  16. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Так, тільки там нема того, що мені треба.
     
  17. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    мало легкий світло жовтий колір, але ми додавали барвник

    ---------- Додано в 19:07 ---------- Попередній допис був написаний в 19:05 ----------

    Parquet Oil BORMA WACHS (ціна близько 17 євро за л)
    [​IMG]
     
  18. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дівчата, а на 30 м кв. скільки треба того масла, паркет буде поцикльований. Скільки разів покривають?
     
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Не погоджуюсь. Ми в одній кімнаті покрили паркет напівматовим лаком Бона, вийшло дуже гарно, просте природнє дерево. А в інших кімнатах раніше по незнанню зробили глянцевим лаком, ну то і блиститься.
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    От залежить від масла. ОСМО ніби не дає таких проблем. Просто треба старатися рівномірно покривати, валиком. А потім обов'язково лишнє зібрати, те що детево не втягнуло.
     
  21. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Майстри нам сказали, що не залежить від масла. Ми купували масло в Світі паркету, і майстри звідти. То з ними й консультувались. Взяли Лоба, а не Осмо лише тому, що Осмо дуже сильно вибілює. Ми спочатку брали пробники обох масел і робили на паркетинках зразки.
    А в роботі ті обидва масла однакові.