Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    Фісташка а можна фото того вибіленого паркету,дякую
     
  3. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ну хіба як буду в хаті там, то сфотографую:)
    Приблизно отак виглядає
    [​IMG]
     
  4. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дуже класно виглядає. Ми паркет не міняли, а поциклювали старий. Я дивилась і тішилась тим кольором дуба. А полакували напівматовим прозорим лаком. Вигляд мені подобається набагато більше ніж блискучий. Правда колір також вже не той, але всеодно нормальний.
    По практичності ще не знаю, бо ще там не живемо.
    А прл масла почули вже після того як купили лак. Але вони, напевно дорожчі. Ми на 56 квсдратів купили лак на 2500 грн. Масло набагато дорожче?
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Приблизно в два рази дорожче, то з тих дорожчих.
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Дівчата,я колись читала, що масло потрібно чи не щороку поновлювати. Чи це так? Бо ми раніше теж думали покривати підлогу маслом і потім передумали. Нам на 45 м кв лак майстри купували десь за 3 тис. з гаком.
     
  7. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Ремонт (2)

    Дівчата, а можна фарби стельові змішувати? В мене снєжка українська і поліфарб. того і того по півлітри.
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт (2)

    Спробуйте в посудині трошки тої і тої змішати, якщо не "звариться"- колотіть)
     
  9. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Можливо хтось знає, скільки коштує підшити дах дерев"яною вагонкою? (без вартості матеріалів, тільки робота)
     
  10. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Ремонт (2)

    я собі занотувала, згодиться
    Але вистачило тої снєжки на маленьке приміщення, а на балкон вже вимазали поліфарб.
    Ще питання - чи є якісь вимоги до фарби, якою батареї в дитячий будуть малюватись?
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт (2)

    Так, для батарей є спец фарба.
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    У вас чавунні батареї?

    В мене таке питання: що можна зробити декоративного зі стіною, яка побілена вапном? Хочу в коридорі шось освіжити, а побілку здирати не хочеться, бо пилюки буде на всю хату.
     
  13. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Ремонт (2)

    так

    якщо просто вапном - розмити, а потім знов помалювати чимось декоративним) або розмити трохт сильніше, прогрунтувати обов"язково і щось поклеїти
     
  14. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Вибираємо фарбу для стін. Які зараз хороші, хтось орієнтується? Треба трохи багато, тож цікавить середній ціновий сегмент, хоч майстри кажуть, що можна брати дешеву . Поки що вагаюся між Kolorit і Vivacolor. Обидві виробляються концерном Tikkurila: Kolorit - в Україні, а Vivacolor - в Естонії. Палітра тонування у них однакова. По опису Vivacolor має кращі екологічні властивості, чи то все байка?.. Різниця у ціні +-150 грн. на 10 л . Я в глибоких роздумах... На стелю взяли Kolorit Стандарт, оскільки мити їх наміру не маю ;).
     
  15. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Ми взяли Тіккурілу, не дуже задоволені, а в коридорі потім розбавляли Колоритом ( бо колір нам затемний вийшов, хоч вони розробляли в себе на апараті), то Колорит нам набагато більше сподобалась і дешевша в 3 рази хваленої Тіккуріли
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт (2)

    Дешевша добра Бінго і Тріора(ця дуже хороша). Віваколор теж хороша, звичайно.
     
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт (2)

    перепрошую, але то таке ге! Ми взяли в дитячу на стелю і увагу за 3! рази малювання біла фарба не перекрила ледь голубий відтінок попередньої. Лягає зовсім не добре.
    До того мали тікурілу, альпіну, якусь елемент 7(за 5 л 260 грн)=дуже класна. Але найкраща це вінілова у сестри(здається вир Великобританія), вона за 1 раз перекрила насичено фіолетовий світло сірим, лягла ідеально, але ціна 1 л=160 грн, але по розходу економніша і до прибирання стійкіша
    [​IMG] хороша та не дорога
    [​IMG] ця шикарна но дорога
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Ремонт (2)

    Ми влітку кухню малювали Ескаро, майстр не міг нею натішитися. В неї є якийсь дешевший аналог виробництва українського заводу, назву не пам'ятаю. Але оця фінська мені дуже сподобалася, а ще потім сама нею стелю малювала і лягла супер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    На чорнову підлогу ламінат кладеться зразу, чи ще йдуть якісь утеплювачі/плівки/основи?
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт (2)

    Кладеться підложка
     
  21. fmv

    fmv Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Порадьте по вибору дверей у ванну та міжкімнатні. Незнаю які вибрати, дсп, мдф, є якісь шпоновані, ламіновані. Короче до кольору до вибору Можливо знаєте де придбати якісні та недорогі двері.