Ремонт комп`ютерів?

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Катруся, 3 Жовтень 2009.

  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Потрібен майстер

    І у нас пилюка таке давала.. Перегрівався і вирубався.
    Почистили і все ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Де ремонтують кишенькові компьютери, навігатори?

    Подарували мені кишеньковий компьютер+навігатор. Тільки строк гарантії скінчився - він поламався. :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: Екран гасне постійно, неможливо користуватися.

    Де у Львові можуть таке відремонтувати, порадьте, будь-ласка!
     
  3. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Де ремонтують кишенькові компьютери, навігатори?

    А яка фірма-виробник?
     
  4. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Де ремонтують кишенькові компьютери, навігатори?

    Aster є гілка "Де у Львові знайти.." http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40983
    от там запитайте, можливо хтось підкаже
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    порадьте таку просту (сподіваюся) штучку - може і до майстра не варта звертатися, а то засміє - в ноуті верхній ряд клавіатури заїдає постійно - це від пилюки? і як з цим справитися? чи потрібно до фахівця?
     
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    спробуйте пропилососити. Якщо порох то побачите. (а якщо колись шось виливали чи якась вологість то до фахівця)
     
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    я вже пилососила - мало кнопки не повиривало, але не допомогло.
    і нічого не виливала...
     
  8. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    від пилюки, або від якоїсь рідини.
    звертатися треба до фахівця який зможе розібрати клаву :) якщо можливо то очистити - проблема зникне, якщо ж проблема в іншому, або нема можливості почистити внутрішній механізм кнопок, то найпростіше буде замінити клавіатуру...
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    проблема в тому, що клавіатуру в ноуті замінити - це важко, нє, ну можу якась модна модель, але загалом я такого не чула...
     
  10. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    В ноутбуку клавіатура розбирається і складається, і наскільки пам"ятаю, має прокладку для захисту електроніки. Мій чоловік вже не раз чистив після того, як наше паця що-небудь розливало.
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    і я чистила свою, сама
    але бачила ноути, в яких не розкладається (на жаль, моделі не памятаю)
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    Я час від часу користуюсь стиснутим повітрям в баночці. Це такий аерозоль для чистки клавіатури (я правда ним ще і системний блок "чищу"). Дуже класна штука.
    Він є любих магазинах з комп. технікою.
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    Запитаю в чоловіка - він комп"ютерщик широкого профілю (і анфасу теж:girl_haha:). Якщо щось - в ПП пишіть.
     
  14. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    Виробник Asus. Модель Asus А639.

    Буду вдячна за пораду!
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    клавіатуру то замінити не проблема, але то коштує недешево( на мій ноут півроку тому було 40 долярців) тому варто спробувати інші методи
     
  16. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    в мене теж клавіатура не працювала, але вилляла каву, то возила в Київ 3 роки назад платила 200 грн+ перевезення(((Добре, що маю тепер чоловіка, який просто зняв клавіші і почистив))Вже три рази розбирав ноута до шурупиків...:girl_curtsey:
     
    Останнє редагування модератором: 21 Березень 2010
  17. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    Дівчата, навіть якщо закінчилась гарантія, все рівно таку техніку варто нести в сервісний центр відповідної фірми, а не шукати десь по конторах. Перевага хоча б у тому, що вам поставлять комплектуючі тої самої фірми, а не китайську відповідність, ну за виключенням випадків коли інакшого не буває. Сервісний центр Asus, як я люблю писати.. пишемо в гуглі : сервіс центр Asus, маємо таке: http://www.google.com.ua/search?q=с...s=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a, і не зразу, але на тій самі сторінці маємо : http://deshevshe.net.ua/service.html.
    Asus *
    Авторизованные сервисные центры Asus
    м.Львів вул. Петра Панча, 5
    тел.
    час роботи: 10:00 до 18:00
    обід: 13:00 до 14:00
    м.Київ
    www.f1center.com.ua/
    http://www.f1center.com.ua/Partners/ а тут ще й телефони є, зокрема на О. Степанівни я недавно була, добре роблять))
    IT-Сервіс Груп ул. О.Степановны, 45 (2 этаж) 232-52-19
    239-50-77
    239-52-82 ASUS: ноутбуки, смартфоны и КПК.

    ---------- Додано в 11:54 ---------- Попередній допис був написаний в 11:24 ----------

    Ремонт клавіатури то найчастіше з чим звертаються при ремонті ноутбуків. Якщо на гарантії то замінять безплатно, звісно якщо ви нічого не розливали/роспипали/стукали. Якщо ж на клаві дійсно стільки пилюки, що аж заїдає, то раджу одруза і всередині бука почистити. Роблять це знову ж таки в авторизованих сервісних центрах.
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2010
  18. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    Я там була, вони по різним питанням звертаються в той же Київ, беруть за ремонт гроші ще й оплачуй доставку деталей, я родом з Житомирщини і мені обійшовся цей ремонт дешевше і доставка по студентському квитку:girl_smile: Дуже добрий сервіс недалеко від площі Кропивницького, Там велика червона будівля з назвою "Техніка для бізнесу" на тій території є сервіс-центр, я там діагностику робила, і дешево зробили і документи і квитанцію за роботу дали, а була на Дорошенка біля зупинки трамвайної на початку, 50 грн взяли і ніяких документів не дали((Сказали лише що щось є на клавіатурі незрозуміле..."фахівці" не могли визначити, що то кава, і я це вже знала і без них...
     
  19. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    Якщо ремонт по гарантії в авт. сервісному центрі, то ніяких грошей брати не мають. А так в кожної контори свої розцінки... Щодо квитанції так, якщо кажуть що не дають, то я звідти тікаю, ну бо є так штука як гарантія на зроблений ремонт.
    "Техніка для бізнесу" ну там мій колишній співробітник працює, тому не хотіла хвалити і реклами робити, відповідно взяла першу силочку з гугла.
    А щодо визначення кави на клавіатурі, ну то ж не лабораторія)))
    Взагалі помітила, що у Львові люди несуть робити техніку десь по знайомствам, втрачають гарантію...
     
  20. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Ремонт комп`ютерів?

    ну лабораторія чи ні, а в Києві в заключенні було вказано, що і де, навіть стару клавіатуру повернули, а тепер маю майстра на всі руки в хаті, то й носити нікуди не потрібно:girl_in_love: