Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дічата, потрібні ідеї як сховати щитки в коридорі.
    Стіна, де будуть щитки планується з білого каменю. На ній нічого крім великого дзеркала і підсвітки не буде.
    Мені всі кажуть, що то нормально і ніхто тих щитків не ховає.
    А мене вони так дратують вже... Може, коли вже все доробиться, вони так не кидатимуться в очі, але зараз, на стадії ремонту, мені здається, що вони псуватимуть всю картину.
    Я думала може якусь типу колону з гіпсокартону там зробити, щоб воно мало дверцята з доступом до тих щитків... Але то була ідея поки там планувались просто шпалери, а на камені воно вигляду не матиме напевно...Коротше, поняття не маю як то влаштувати і чи вартує вигадувати щось.
    Такі щитки:
    [​IMG]
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Можна все заховати, тільки майстра з бажанням, бо трошки треба попацькатись)
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Ремонт

    як варіант, можна сховати за картиною(як сейфи у фільмах))
     
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ну та для майстра не проблемно, напевно, він же не безкоштовно пацькатиметься з тим:)
    Проблема в тому, що незнаю яким чином сховати.
    Так чоловік пропонує)) Але я маю сумніви, чи картина там взагалі впишеться і чи вона буде добре виглядати на нерівній стіні.
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    А ті, що камінь будуть ложити, що кажуть?
    Мали б Вам пропонувати варіанти( не картину:))
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

  7. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Якось планували ремонт, інтер'єр самі, а майстри лише чемно виконували свою роботу)) Я щось і не подумала, що то можна з майстрами радитись)) Бо ж тим нібито мав би дизайнер займатись, а його нема. Але то дійсно і з майстрами можна ж порадитись:)

    О, дякую, то добра ідея!
     
    Останнє редагування: 16 Липень 2014
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Fistawka, у нас в коридорі такі щитки посунуті в кут, і знаходяться в шафі, приблизно як у вас на фото. Але я бачу, у вас вона з боковими стінками, то так не вийшло б... У нас ні бокових, ні задньої немає, сам каркас, по суті. В шафі якраз нормально вони заховані, і доступ завжди є.
    Картиною також можна закрити, і не одною, а типу довгого колажа, так як вони вертикально розміщені по стіні, є різні макети для них:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]. [​IMG].
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    То не наше фото:) Я просто показала які щитки мала на увазі. В нас вони прото так само розміщені.
    В нас шафа на протилежній стіні, а та стіна з щитками гола. Лише дзеркало там висітиме збоку.

    Сьогодні розмовляли з майстрами, то вони запропонували такий варіант як Руда Лисиця пропонувала. ЗАкриватиметься дверкою те все, а на дверці теж буде камінь. Але каже чоловік, що то буде видно, бо буде виступати камінь в тому місці. Оскільки щитки вже зроблені і ніхто не довбачиме стіну знову щоб все переробити((
    От і ремонти без дизайнера(( Все шось вилізе непродумане.
    І от я тепер думаю чи то робити ту дверку, чи краще шукати ще варіанти, ну або щось типу картин вигадувати....
     
  10. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Ремонт

    Дівчата ,підкажіть будь-ласочка скільки коштує зараз обшиття вагонкою?
     
  11. Mamaika

    Mamaika New Member

    Відповідь: Ремонт

    Інформації про те, як робити ремонт в інтернеті - валом. В мене чоловік все бере з сайту http://moscow-dom.com/
     
  12. Gavil

    Gavil Member

    А у кого стіни оздоблені венеціанською штукатуркою? Розкажіть про мінуси, бо всі плюси вже знаю))) хочемо сходовий проліт та коридори ним зробити, але ще остаточно не вирішили. От цікавить думка власників такої штукатурки.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Дорого)
    Ми ще не власники але будемо, якраз теж сходову будемо нею обробляти. Я хотіла камінням(макаронами) але чоловік таки схиляє до венеціанки
     
  14. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Ремонт


    О, а у нас навпаки - чоловік пропонує каміння, а я схиляю до венеціанки))) те що дорого, то так, хоча ті плюси, які вона має - виправдовують ціну. І ми рахували камінь, звичайну фарбу, щоб помалювати ( якісну, хорошу) - то ціни різняться, але не аж так критично.
    Якого виробника берете?
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Ми ще теж не визначились але кажуть хороші "Магнат".
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    якщо майстер криворукий, то ефекту не буде. вона повинна зразу виглядати добре, а не після того як натруть і тп.
     
  17. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В нас тільки один , покажу як виглядає
    [​IMG]
    але він мені дуже в очі не потрапляє, бо знаходиться на боковій стіні, а на ті інші щитки, в них двері металеві то мені здається на них можна поклеїти камінь, ну принаймі таку цеглу точно можна.
     
  18. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дівчата, хто знає, скільки зараз коштує заміна проводки в двокімнатній хрущівці?
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В кого фартук на кухні з каменю? Планую з відступами викласти, але думаю чи не буде потім з миттям проблем?
    Вигляд, то добре, але чим його витирати?
     
  20. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Ремонт

    Завдяки порадам в сусідній темі вирішили ми перефарбувати всю квартиру латексною фарбою. І тепер маю таке питання - дівчата, в кого є пофарбовано, поділіться враженнями від своїх фарб. Бо діапазон цін дуже різний. Консультант нам радив Церезіт, знайомий - каже, що тільки Тіккуріла, бо нібито дешевші латексні насправді при митті будуть сліди мати. Моя основна вимога - щоб можна було легко відмити їжу чи олівці- фломастери. Площа квартири немала, то не хочеться викинути пару тисяч грн на вітер.
     
Статус теми:
Закрита.