Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Не знаю чи в потрібну тему пишу.
    Розпочинаємо ремонт. Підкажіть куди їхати, щоб купити все для проводки: дроти, розетки, щиток і т.д. Якийсь буд супермаркет, чи базари? Те саме стосується труб, сантехніки. Не знаю, в який бік Львова рухатися(
    Може по гарячих слідах після ремонту щось порадите?
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Є мережа магазинів Електромайстер. Наші електрики тільки там беруть кабель і все інше.
     
  3. Emily Vertebra

    Emily Vertebra New Member

    Відповідь: Ремонт

    Форумчани, порадьте, будь ласка, куди звернутися стосовно циклювання/лакування паркету. Може хтось має перевірених майстрів чи фірму? Буду дуже вдячна!
     
    Останнє редагування: 27 Серпень 2014
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    на ринок торпедо, є все і однозначно найдешевше там
    там на наших розетках виходила різниця між тими хто продає на лотках 2 грн на 1 шт тому я б радила побігати по базарі і таки знайти де дешевше

    ---------- Додано в 12:53 ---------- Попередній допис був написаний в 12:51 ----------

    теж туди, бо у супермаркетах виходить дорого відносно базару. До прикладу наш вентилятор у ванну на базарі взяли за 190 грн а на епіцентрі в районі 320-350 аналогічні
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    А виробник/якість? Я в тому не дуже але без майстрів мій чоловік трохи в тому розуміє і ми таки в Елекромайстрі брали.
     
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    я писала саме щодо конкретної моделі(один виробник, один вид,тобто аналогічні). Маю таку жабу що не дає мені купувати де попало, мушу переконатись де дешевше(ті саме речі деколи мають порядну різницю), але це заняття не для слабодухих бо треба побігати пошукати....
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

     
  8. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    купували все на Провесні, продавець пан Тарас щей гарні знижки робив.
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Ремонт

    труби/сантехніки ще можна купити в районі Метро, на Городоцькій. Там з вуличка з тими всіма гуртівнями-фірмами.
    нам необхідно було труби з трійником для каналізації купити, то там виходило найдешевше.
     
  10. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дівчата, порадьте. Хочу в коридор дзеркало на весь ріст в кованій рамі. Хтось про таке чув? і де можна замовити?
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Ремонт

    то вам в кузню треба йти із заміром полотна дзеркала. Є кузня в Городку, є здається на Кульпарківській. За решту не знаю.
     
  12. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    за кузню я розумію. Я думаю, яке воно на вигляд буде. Чи те, що я придумала, дурня повна.
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Ремонт

    залежно який у вас дизайн удома. А то якщо хай тек, то буде кострубато виглядати.
     
  14. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Ремонт

    Зеркало в кованій рамі дуже масивне, шоб не "давило". свого часу ковку брали в магазинчику "Пліт" на Зеленій коло Арсену. Там з ними можна домовитись про індивідуальне замовлення.
     
  15. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Груба штукатурка, люстра і бра з бронзовими елементами (щось схоже на металевий лист). Хочу лаву з кованими ножками, ну і, можливо, дзеркало.
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Я би зробила дзеркало в такі грубій берев'яній оправі, трохи покритій бронзою, під старовину, типу такого. Ковану би не брала, тому що тої ковки буде багато, бо дзеркало велике, плюс люстра, лава, як на мене, це вже буде too much. І вигляд буде такий гарнітурний.. Це все ІМХО, звичайно.

    Щось таке я маю на увазі. Пиблизно...
    http://www.houzz.com/photos/5853534/Bozeman-Distressed-Blue-Mirror-rustic-mirrors
    http://www.houzz.com/photos/1405932...e-Beveled-Wall-Mirror-Langford-rustic-mirrors
     
  17. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    На такому варіанті і зупиняюся, бо та кована рама боюсь, щоб не виглядала страшнувато, ну і дорогувато :).
    А рами мають бути такі рівні-рівнесенькі? бо люстра моя трохи з такими бронзовими кучеряшками.
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт


    Можна і з кучеряшками/завитушками замовляти, ми собі брали на замовлення раму на картину гапчинськоі такого плану в художнику біля жоржа.
     
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Підіть в багетку, там великий вибір, просто щоб приглянутися і вибрати щось по стилю.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дівчата, потребую поради щодо стабілізаторів напруги у власний будинок, площа 150 кв. м., на що звернути увагу, яка ТМ краща?...
     
Статус теми:
Закрита.