Рибні дні

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 17 Липень 2007.

  1. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    Якщо поїхати на море чорне або азовське, то там багато що є чого в нас нема. В нас нема карасів, бичків :sad: , річкових раків (таких як в Україні) океанскі теж смачні але то не те. Назагал чим риба менша тим смачніша. А Чорне і Азовське цим славляться. Океанська камбала не така делікатна наприклад. :)
     
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    Люблю все що живее у воді, креветки , водорослі, кальмари, мідії рибу ікру - все , все , все :)))

    Дуже смачно робити тушені кальмари з сметанкою і цибулькою ....
    головне не перетримати бо кальмари стають тверді і тоді треба варити хвилин 40

    діти останнім часом полюбляють мідій до макаронів- готувати 10 хвилин - кинути на пательню дрібно порізану цибульку краплюолії або трошки маргарину, коли зарумяниться цибулька кинути мідій, 5 хвилин посмажити, трошки додати води(+різаного кубіками свіжого помідора/ маринованого огірочка) 5 хвилин підтушити і все- спагетті зверху соус з мідіями, притрусити різаною зеленню. трошки потерти сиру (в ідеалі пармезану , але плавлений сирок теж смачно )
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    А я люблю мариновані мідії у гранатовому або лимонному соку.
     
  4. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    де берете, в лимонному бачила, а в гранатовому???
    Хіба що взяти мороджені і самій підмаринувати.

    В нас сьогодні на вечерю осьміножки смажені на спажках з соєвим соусом і піджареними соєвими паростками+ печериці натерті олією з куркумою і запечені у мікрохвильовці ну і звісно зверху сир потертий облизуйтесь усі ;)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    Облизуюсь:))
    А мідії ми купуємо вже готові замариновані в Коблебо, влітку.Там їх ловлять і зразу готують.морожені, то не то.
     
  6. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    Гарна тема. Обожнюю рибу і варену, і жарену, і печену. Особливо печеного сома під часниковим соусом. Дякую за нові рецепти.
     
  7. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні


    детальніше будь ласка і як позбавляєтесь від спецефічного присмаку ?
     
  8. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    Все очень просто. В сметану (я развожу сметану небольшим количеством кипяченой воды, моя подруга – бульоном) добавить соль, перец, давленый чеснок (на две средние рыбки мне достаточно одной средней головки чеснока, не люблю, когда чеснока много) и любую приправу к рыбным блюдам.
    Рыбу чищу, промокаю бумажным полотенцем, немного натираю солью и перцем, взбрызгиваю соком лимона и отправляю в духовку.
    Посуда должна быть небольшая, но глубокая. Соусом заливаю за 5-7 минут до конца приготовления. Рыбка такая сочная и ароматная, вот сижу и. извините, слюнями давлюсь.
     
  9. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    ще раз хотілось би підняти питання щодо кальмарів. пару разів робила, як в цій темі було описано (смажила з цибулькою і морквою). саме м"ясо сподобалось, але запах - :girl_sad:. і при смаженні виділяється дуже багато води. може щось зробила не так? туту про запах було сказано, що таке в немитого м"яса може бути, але точно перед готуванням промивала, другий раз навіть лимонним соком збризнула. а щодо води - розморожене м"ясо було повністю, мала б зайва витекти. навчіть, будь ласка, "чайника" готувати нормально м"ясо кальмарів:)
     
  10. oreslawa

    oreslawa New Member

    Відповідь: Рибні дні

    дівчатка....а підкажіть як маринувати свіжо-морожені животики лосося?
     
  11. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Рибні дні

    Я готую рибу в пароварці з цибулею, морквою (інколи кладу бульбу) і обов'язково базилік, а по готовності- даю майонез. Чоловік їсть тільки таку рибу, а на смажену, фаршировану і т.д. каже- фу.:n::ireful1:
     
  12. Kosjana

    Kosjana New Member

    Відповідь: Рибні дні

    Поділюсь простейньким і водночас дуже смачним рецептом... знайшла колись в неті.. непамятаю де )). Готую регулярно, а в піст це навіть дуже доречі.
    Печена скумбрія
    2 рибинки скумбрії мороженої,
    1 середня цибулина
    1 пучок петрушки,
    лимонний сік (з 1/4 лимона витиснути)
    сіль на смак.

    Рибу розморозити, почистити.
    Цибулю і петрушку порізати дрібно і полити лимонним соком.
    Рибу посолити (якщо подавати до столу на свята то бажано порізати на кусочки сиру рибу, так як спечену дуже важко гарно нарізати).
    Наповнюємо серединку риби цибулею з петрушкою, загортаємо у фульгу. Бажано щоб вона так трошки впиталася - 0,5 год і в духовку! Печеться 30-45 хвилин.
    Смачного!
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Рибні дні

    Купила вчора вперше таке розхвалине філе морського окуня і була сильно розчарована його смаком. Так як ми не їмо смаженої риби, я її вирішила запекти в духовці з травами і кунжутом Після приготування риба так сильно смерділа болотом, , що їсти її було неможливо, навіть розмарин і цитрина не допомогли.
     
  14. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    І я таке готую дуже часто, мої хлопці обожнюють! А в серединку можу ще моркви дати, але підтушую перед тим трохи. І нам більше до смаку печена рибка не у фользі, хоча і так і так готую.
     
  15. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    Seppy
     
  16. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    То точно на любітеля.Мій чоловік того окуня дуже любить, то я перед смаженням добре в цибулі промариновую, жир той також відрізаю, потім досить не погано виходить, сама навіть шматок можу з"їсти.
     
  17. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    Не можу їсти цієї риби, вона настільки жирна, що аж:girl_mad:... Ми її раз попробували і на цьому закінчились наші частування цією рибою:nea:

    Дуже люблю цю рибку і мала її смакує вареною, жареною, тушеною:nyam2:
    А я в суботу готувала рибку так:
    1 кг філе хека
    4 моркви
    2 цибулини
    1 селеру
    2-3 помідора
    250 гр твердого сиру(по рецепту йде бринза)
    сіль, перець, приправи за смаком
    Готуємо на бритванці. На дно викладаю пергаментний папір, трошки змащую олією і посипаю сухарями. Рибу порізати на куски як на жарення, приправити і залишити на 30хв. Цибулю порізати півкружальцями, моркву і селеру потерти на грубій терці і посмажити на олії. Спершу викладаємо рибу, потім тушковані овочі, помідори кружальцями і зверху все затираємо сиром. Запікаємо 30хв при температурі 170-180 градусів.
    Смачного!
     
  18. porIra

    porIra Well-Known Member

    Відповідь: Рибні дні

    Ще, кажуть, можна на декілька годин замочити в молоці, потім замаринувати по вашому смаку, і після готування того запаху не буде, і рибка буде соковита.
     
  19. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Рибні дні

    Може комусь пригодиться.
    1 горбуша, 3-4 середні цибулини, 3-4 морквини, 1 пакет майонезу, 1 склянка холодної перекип"яченої води, сіль, перець.

    Рибу нарізаємо поперек хребта кусками 3-4 см, цибулю нарізаємо кубиками, моркву - кружечками товщиною 2-3 мм. В чавунну чи термостійку посудину (головне щоб мали накривки) наливаємо трішки олії (чи просто змазуємо дно і боки) кладемо шар з цибулі і моркви, шар з риби, знову шар цибулі з морквою і т.д. В залежності від величини риби і посуду накладаємо так, щоб верхній шар був овочевий.
    Майонез розмішуємо з водою, сіллю, меленим чорним перцем і виливаємо зверху на овочі. Закриваємо накривкою і тушкуємо в духовці чи на плиті приблизно півтори години.
    Робила за цим рецептом також сайду і скумбрію. Смакує і гаряча страва, і холодна.
    Щоб шматки риби після приготування не були зліплені один з одним, кладу між шматочками морквяні кружечки.
     
  20. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Рибні дні

    у рибному магазині на привокзальному так зване філе окуня називається філе пангасіуса і напевно це справжня його назва.:girl_smile: