Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем вишиванка, 1 Грудень 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Я свою ще коли вислала, а нема. Починаю переживати. ((
     
  2. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Виставляю обіцяну листівочку від Vika
    [​IMG]
    Сама листівка:
    [​IMG]
    Подаруночки -
    [​IMG]
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Так-с, принесли мені нині лист від коліжанки з Нью-Йорку за 22.12.2012, я тепер думаю, якщо мені листівка йде теж не з України, є ще шанс, що дійде, чи то вже всьо:girl_in_dreams:
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Ох, я свої вислала 12.12.12, а ще жодна не дійшла. Ще такого не було. :sad:
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    вірю що дійде, я теж ждю...
    Знати хочаб кому подячну відсилати:girl_sad:
     
  6. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Моя листівка вже чекає на пошті на форумчанку. Тому надіюсь скоро вона тут похвалиться)))) А мені ніц нема, ходила на пошту сьогодні, щоб подивитись чи нічого не прийшло, а то в нас поставили домофон і поштарка тепер не носить взагалі пошти, бо її ніхто не хоче впустити. Цирк на дроті короче.
     
  7. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    і хто мене тягнув за язик, що фото завтра?
    ОксанкоФ, я не навмисне, але так закрутилася шо йой(( ну і досі не виклала знімок, як бачите(
    нині навіть ввечері сфотографувала Вашу красуню, вклала малу, сіла тут викласти, глянула на фотку - рука не піднялася. завтра буду перезнімати. (і знову хтось мене тягне за язик, ага )))
     
  8. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    я щойно з пошти, прийшла мені подячна листівка від Нати, кльовезна така :girl_in_love:, я там з відкритим ротом стояла розглядала
    і пакуночок з Тернополя від Каті MILITARIYA, то була "несподзянка" :khomyak:, фантастична листівка і купу подаруночків різних :girl_claping:. Я трішки спантеличина, бо отримала різдвяне вітання від орко, подячна вже готова, але я забудько
    А тут ще вітання від Каті :girl_dance:, може то помилка яка вийшла (я потішилась, акуратненько переглянула і назад все запакувала, як треба комусь переслати - то без проблем), бо щось мені, останнім часом, випадає бонусів класних багацько :girl_blush2:. Я вже звикати починаю :girl_haha:
    Фото буде пізніше, після свят

    А ще дуже хочу подякувати, за гру, всім учасницям, що так гарно бавляться, за подаровані емоції :radist::give_rose::kiss:, які, в мому випадку, були дуже доречні, допомогли підтримати переконання, що життя все ж барвисте та тепле, треба лише вміти то побачити і не прогавити за дрібязком буденним.
    Всім гарного Різдва, солодкої куті та пухких пампушків
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Виправляюсь з усім, що завинила через різдвяні і новорічні свята, ще й мою міні-відпустку:

    Ось таку красу отримала я від загадкової Катерини EKate (а з нею і смачненькі горішки, цікаві дрібнички для скрапу, миделка):

    [​IMG]

    А таку феєрично казкову подячну листівочку надіслала мені Nastylove:

    [​IMG]


    Доречі, я тут сьогодні :girl_yes2: відправила подячну листівочку Каті EKate
     
  10. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Рада, що сподобалось. Правда я мала надіслати Наталюсі, але адреса була ваша... Тому навіть не задумалась, що то не та адреса, бо також надіслала Наталі)) До речі, в мене улюблений викладач з вищої математики також має таке прізвище))) думаю, так співпало)))
    Відсилати нічого не потрібно, нехай вже буде, значить так мало бути, нє? Зате чекаю подячної тоді)) Буду крута, буду мати аж дві подячні!!!! Листівки я дуже люблю :girl_tender:
    І прошу Наталюсю написати свою адресу, щоб і їй вітання доїхали))) Завтра-післязавтра постараюсь забігти і надіслати, а зараз побіжу ще робити листівку.
     
  11. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    подячна трішки спізнюватиметься, бо я тут вся така сиділа горда, що майже справилась, а не тут то було, треба хвостик наздоганяти, але ідея вже є :girl_curtsey:
    я фартова щось останнім часом, але частинку подарунку я Наталюсі передам все ж, правда дещо доня встигла вже собі подарувати.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    А я отримала листівочку й подарунок від Каті (cydulkina). Я спершу подумала, що то миколайчик мій приїхав, бо не могла навіть сподіватися, що отримаю такий шикарнезний додаток до різдвяної листівки (дуже стильної, до речі! я так люблю такі прапорці!!). :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    Катю, дуже дякую!! Я в захваті!!! :girl_in_love::girl_in_love:
    За годин 10-12 все познимкую й покажу.
     
  13. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Вчора мені принесли листівку від Bree van deKamp, дуже дякую за привітання!:girl_tender:
    Фото будуть пізніше, бо батарейки заряджаються.
     
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Богу дякувати, а то я вже переживала!!
     
  15. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    обіцяла ще кілька днів тому викласти фото, але вийшло лиш тепер. таня, вибач що затягнула.
    листівка чудова, яскрава така.
    [​IMG]
    і подаруночками вгодила. я якраз найбільше люблю папірчики і висічки.
    [​IMG]
    дякую Тані за хороший настрій і дівчатам за організацію.
    з нетерпінням чекаю наступних обмінів.
     
  16. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Я накінець-то вибралася на пошту і відправила подячну листівочку! Сподіваюсь дійде скоро :)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    У Меласі вчора прорізався перший зубчик, :girl_flirt: то нині вона нарешті заснула не в 2-ій ночі, як попередньо, а в 1-ій. :girl_flag_of_truce: То ж маю можливість швиденько поставити знимки й іти спати. :girl_bye:

    Ось таку листівочку для мене Катя зробила. :girl_tender: Вона переживала чи сподобається. Звичайно, що сподобається!! :girl_yes2: Я дуже люблю стиль чисто й просто, і з прапорцями вгадали теж на всі 100, бо в мене якраз зараз манія на них (не знаю чого, але просто дуууже подобаються), тому я листівку як побачила, то вона мені з першого погляду дуже сподобалася!! Дякую!!! :kiss:
    [​IMG]

    А ще мене чекав сюрприз. :girl_blush2: Ну ніяк я не могла сподіватися такого подарунка з листівкою. Я навіть подумала спершу, що то мій миколайчик приїхав.
    Ось такий красивезний рожевий-рожевий блокнотик Катя мені прислала в подарунок (а в мене з вагітністю почався якийсь рожевий період і досі не завершився :girl_spruce_up:). Я аж сама собі заздрю!! :girl_in_love: Дуже дякую, Катю, мені він надзвичайно сподобався (у мене на блокноти теж манія почалася)))). З подарунком також поцілили просто в 10-ку!! Ще раз дуже дякую!! :kiss:
    [​IMG]
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    а моя листівка повернулась до мене в обляпаному, зашморганому конверті і зі штампом "повернути відправникові" ((( не можу зрозуміти чому так сталось((( піду розбиратись. дуже перепрошую форумляночку, котра так довго мусить чекати
     
  19. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    Я отримала надзвичайно красиву листівочку від Олени-м) Оленко, дуже Вам дякую за листівочку і привітання, але на жаль, фото виставлю десь пізніше, дуже перепрошую наперед, що подячну відправлю трохи згодом , але сподіваюся що не надто забарюся)

    Дуже тішуся, що Лілі сподобались і листівка, і блокнотик)
     
  20. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Різдвяні вітання (обмін різвяними листівками ручної роботи)

    я не просто забудько, а безголова :girl_sad:, на пошті до мене дійшло, що я не маю адреси, куди відсилати, бо Орися вручила в руки, без зворотньої адреси. Буду взнавати адресу тепер.

    Наразі обіцяні фото:
    А ось таку красу я отримала від Nata (там стільки елементів, на фото видно всі дрібнички):girl_tender:
    [​IMG] [​IMG]
    А таку теплу листівочку від MILITARIYA (до неї так і тягне притулитись щокою):girl_in_love:
    [​IMG]