Робін "6 етапів-6 учасниць"

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Ума, 9 Жовтень 2009.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    тут, скоро побачите знимки ;)
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    ну що ж, почну я вас тішити :)
    ось тільки не знаю викладати свою "епопею" світлин одним дописом чи трішки поділити??

    в Оленчиному робіні мала вишивати два місяці: Вересень та Жовтень.
    Знимок з "вересня" немає. Але процес мене заворожив. Точніше заворожив мене "бек": з невиразної маси хрестиків (якоїсь мазні, грубо кажучи) з кожним рухом голочки ставало щось дуже красиве та виразне. Як ніби різкість на фотоапараті наводили.

    На Пухові оченята вперше робила французи і на мій превеликий подив вони вдались, як на мене, суперово :) Потім собі сушила голову "і що ж там у народу не виходило що пороли та переробляли? може я якось не так роблю?"

    Потім взялась за Жовтень. Сподобались мені бленди на листочках: основний колір у всіх один, а другий різний і від того листя таке різноманітно-багряне :) справжня осінь!

    Знимка Жовтня без беку (аби ви могли оцінити його "чарівну дію")
    [​IMG]

    а це у нас "вимальовується" мордочка (чомусь завжди починаю з обличчя, а потім спостерігаю за персонажем або він за мною ;) )
    [​IMG]

    Тут вже майже ціла сова та верхнє листячко
    [​IMG] [​IMG]

    Тут вже обидва мої завершені мотиви і загальний вигляд календарика на даний момент
    [​IMG] [​IMG]

    і ще трішки знимочок :)
    Пух [​IMG] Сова [​IMG]

    і дещо зблизька
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ось такий фотозвітик :)
    залишились мені коцури Еспозки та січень Уми. Якщо мої хвостики готові до передачі - чекаю :girl_cool:
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    ооо, то мені не поле тре вишивати, а поспішити березень Еспозкин закінчити... :) всьо поняв, берусь до роботи :)

    Ануто, ти молодчина, по при малявочку не відстаєш від графіку!!!
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    стараюсь :o
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    десь Оленка пропала і з Робінів і з вернісажу, що то має бути?
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    наскільки відомо, то Робін ще не починала вишивати, бо в родині були не дуже приємні події і часу відповідно не було на вишивання

    Треба спільно придумати, що робити, бо фактично то єдина затримака майже у всіх робінах. Може допомогти?
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    звичайно, треба організуватись
     
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Анутко - молодчинка!!!!!!
    Зголошуюсь допомогти вишивати Умо-Оленчин лютий - давно на нього задивляюсь. Шматочок чи цілий.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    а я з Уминого можу вишити своїх двох і ще одного "Оленчиного" :) (може й другого зможу, але боюсь обіцяти)
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Умцю, може заскочиш до Оленки за котами? Так як ти колеса маєш:o І на форумівці я б могла взяти:girl_in_dreams: А там і Орман передати недалечко:) Маріє, а то не забагато - три коти нараз? Подужаєш?:girl_in_dreams:
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    це ж вже останній ривок - куди я дінусь з підводного то човна :girl_crazy:?
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Справа в тому, що Оленка не хоче відмовлятися... тому навіть не знаю, як то пропонувати :)

    Дівчатка, дякую за готовність допомогти, я на своїх котів теж зуби гострю :)
     
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Тоді рухати котів далі - передавати Орман, а тоді вже або тобі, Умо, або Оленці.
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    [​IMG]

    на сьогоднішній день, ось так виглядає ситуація з відшитими етапами.

    Ума закінчить свій етап цього тижня, постараюся навіть до середи. ТОді зможу заїхати до Анути, віддати їй котів Іринки, забрати Пуха для Іринки.
    В середу заберу в Орман Анутин Робін (здається, я на тій половинці вишиваю, що й Марія) і почати вишивати 6 етап. А ні, Пухів швидше віддам Хомці, бо Іринка ще вишиває песиків :) (Ви ще не заплутались?)

    А от що робити з робінами, які Оленка не дошила? В неї немає часу, а назбиралось Робінів на півроку!

    Можливо, нехай докінчує Анутині горнятка, там залишився ніби бек і все. А тоді береться за ложки-плошки від Орман. А котами не будемо її мучити, то 4 штуки котів будуть на роздачі. Якщо є добровольці - то поділимо, як немає, то власниці самі вишиють і усе :)
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    2 мої :girl_wink: законні
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    то крім законних є недошиті 2 коти в мене і 2 коти в Іруськи, які має вишивати Оленка. Так що 4 залишається незаконних :)
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    ну тоя як і казала можу крім своїх ще одного вишити (але твого, бо щось мені та панама не пішла :sad:)
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    ти ще в мене не пробувала :) не впевнена що в мене легше, рівномірка таки :girl_bye:
     
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    А я все-таки Лютий хооочу:girl_flirt: Або Серпень в Еспозки:)
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    та власне через рівномірку і хочу ...