Робін "6 етапів-6 учасниць"

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Ума, 9 Жовтень 2009.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Видзвонила я Іруську:girl_phone1: Як і очікувалось, вона окопалась в безінтернетному селі і будується:ed4d70def841dc74b57 Нічого конкретного не пообіцяла, але постарається найближчим часом вийти на ДП, бо теж за нами страшенно сумує - передавала всім великі вітання і переживала, щоб ми не образились. Трохи я її поспокушала всякими останніми новинами, тож будемо надіятись, що незабаром побачимо нашу Еспозку на форумі, а мо ще й на найближчій форумівці;) Це якщо дуже пощастить, бо до Львова вона зараз майже не навідується:sad:
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    значить з коцурами наразі глухо оскільки не маю схеми і чекаю на Іруську.
    але це і добре, бо і так не маю коли вишивати
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Ануточко, про схеми котів я забула спитати:girl_blush2: Хіба сама ще подзвони:girl_phone1: Буде Ірусі ще один стимул:girl_wink:
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    У мене з сімейними-побутовими клопотами часу на вишивання зовсім не було! Натхнена вчорашнім завершеним процесом Касі, вирішила таки просунутись в грі.
    Ось мій останній етап. ще без беку. Ставлю мету забекати до 1 серпня, бо там на мене вже чекає незавершена конкурсна :girl_crazy:

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Whoa-oa-oa! I feel good, I knew that I would, now
    I feel good, I knew that I would, now
    So good, so good, I feel good :girl_dance::girl_dance::girl_dance:

    осьо мій останній 6ий етап завершено!!!! Юпі!!:girl_in_love:
    [​IMG]
    ото частини Анутиного робіну, що вишивала я:
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    а осьо вже до прання і до офрмлення, Анутко:
    [​IMG]

    хфоти не такі смачні, як у інших робін-учасниць були, але вишила я негірше, чесне слово :girl_blush2:

    надзвичайно рада, що я таки пройшла до кінця цей довгий шлях в 6етапів. на початку боялася що ми цілих півроку вишивати будем, а тепер смішно з півроку, страшно за рік :girl_crazy:

    все, боргів не маю, ще би дочекатися свій календар і почепити Фію в кімнату (поки то актуально його віку), а там і галерею мона відкривати, що нє? :girl_wink:
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Всім привіт!!!!

    Але я за вами всіма скучила, слів нема!! Надивилась фоти процесів, і, знаєте, з одного боку сормно за те, що пропала так надовго і пригальмувала робін, а, з другого, досить сильно відчула, як мені весь цей час бракувало вас всіх, посиденьок-вишивальниць, і не тільки :girl_cray: Стільки новин на форумі, зараз буду потрохи перечитувати, бо нарешті отримала так довго очікувану "вольносць і свободу" :girl_in_dreams: а ще ІНТЕРНЕТ!!! Пишу свідомо великими літерами, бо то слово вже було як манія останній час - без свого компутера, без нету, з нетбуком на колінах і так (який жах!!) майже півроку...

    Розповім трохи, що за цей час робила, де була, і взагалі, як воно життя без нету :)

    Дійсно, як сказала Ірця-Хомка, я на тому селі "окопалася". Зате роботи ми переробилииии.... Трохи пізніше виставлю фото, з розряду "до і після" :girl_cool: Була у нас там гнила дорога, метрів 70, комиші росли, верби і всяка живність множилась. То все розкопали, дерева позносили, повикопували метрові рови, щоб вода стекла. Трохи висохла дорога, понасипали камінців, нарешті їздити можна. Та не те що їздити - жити, залишатися на ніч тепер не страшно - і помитися, і їсти зготувати є де тепер :girl_dance: а поміж то робота, робота і ще раз робота... . За тою роботою незчулася, як диплом захистила, так шо я тепер магістр філології, во! :girl_haha: Мало того, зробили мені в додатку до диплома помилку, тепер переробляють :) але то все дрібниці в порівнянні з випускним:girl_flirt: він у нас вийшов супер, а я спочатку йти не хотіла — але пішла, гарно святкували, а під кінець нам з чоловіком прийшла ідея, забрати всіх до себе, і там ми продовжили забаву :girl_dance: через 30 років буде що згадати :)

    Трохи подорожували, не далеко, до Києва :girl_haha: їздили по роботі, по справах, трохи поплющили тих з СДМА з тим їхнім інтернетом :girl_devil::girl_devil::girl_devil:, але мали трохи часу, щоб містом погуляти, фото наробити. Зірвалася нам поїздка на море, через ті ремонти, рррррр....

    Вперше побачила, як тепер землю міряють :) Уявляла, що приїдуть хлопці з якимись метрами і будуть дійсно її міряти... Та де там! став один з якоюсь триногою, інший по кутах ділянки йому маячив якимось приладом, а далі через супутник вони знімали карту місцевості... і все :d23:

    Ага, я Бістро трохи колупала! на жаль, часу було зовсім обмаль, але трохи зроблено є. Поставила собі за мету вишити ті складні місця, там де зелень і квіточки, одиночок багато - і я це зробила!

    Хворіла трохи, але про сумне не хочу більше..

    Ох, втомилася кнопати, зараз лізу на форум дивитися що нового, на ПП повідписувала, фоти робінів передивилася по 10 разів, тішуся неймовірно, всіх люблю-люблю-люблю, цьомаю і більше ніде від вас не дінуся :yahoo::i-m_so_happy::give_heart::give_heart::give_heart::give_heart::give_heart::give_heart:
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Хомочко, стрибай-танцюй :connie_pull-pigtail я нарешті знайшла ті фото, що обіцяла :girl_yes: правда, не всі, але...

    Отже, песьо, майже готовий, без беку :)

    [​IMG]

    Потрошки вимальовується моська :)
    [​IMG]
    З"явилася в нього мисочка...
    [​IMG]
    ...і кісточка...
    [​IMG]
    ...і лапка з відміткою :)
    [​IMG]
    Ближче:

    [​IMG]
    З беком:

    [​IMG]
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    А то всі песики:

    [​IMG] [​IMG]

    п.с. :)

    Умцю, можеш мене відмічати в тотій табличці :)
     
    Останнє редагування модератором: 11 Серпень 2010
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Умцю, перезалий, будь ласка, Оленчиних Пухів з першого допису, а то на рапідці вже нема :sad:

    Ага, знайшла у Календарях, перший допис.
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Ірусю, лови величезний цьом:kiss: Дівки, я вже маю цілих 6 суперових гавкотунчиків:radist: А ще передала Ірусі Оленчин календар - отакі ми сьогодні чемні робінщиці були:girl_yes2::girl_blush2:
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"


    Дякую :girl_blush2: а Пухів я вишивати вже почала :)
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    ПрОцес :)


    [​IMG]
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Місьо майже без беку:


    [​IMG]
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Місьо майже з беком :) от тільки без хранцузьких очей, бо ще того не вмію, завтра на свіжу голову буду вчитися :)


    [​IMG]
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    мусите вірити на слово (фотік поламався)

    вишила майже всього Уминого квітня :girl_yes:
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Еспозка, ти мені схему своїх котів даси? бо лежать тут, чекають...
    і в мене ще один хвостик - січень Умцін. Тобто ще 3 коцури і квітка :)
    Умцю, як твоє вже буде готове для мене - свисни, я заберу
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    а дзузьки! :girl_blum:
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    ок, тут і тут, але, мабуть, там вже кольорів якихось бракує, ти кажи :)