Роблю листівку: питання, поради тощо

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    А на чому сохнуть довше? У мене сохнуть дуже швидко, у мененті. ;)
     
  2. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    на картоні, про той з блиском взагалі мовчу. але може я і перестраховуюсь хвильку бо пару разів вже зіпсула картку. поспішила, рухнула і розмазала напис ))) тому тепер акуратненько дивлюсь чи все підсохло, особливо коли збираюсь то ще й розмальовувати.
     
  3. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Дівчата допоможіть розібратись. Я придбала штампи у нас на форумі, але так як я початківець аматор не можу зрозуміти, як ними користуватись?) Хелпмі)))
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Ви про силіконові штампи? Вам потрібен акриловий блок, до якого вони кріпляться, та чорнило.
    http://www.youtube.com/watch?v=ubtuzh6XU34
     
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Де то можна купити? І яке конкретно треба чорнило? Якесь спеціальне?
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Так. Чорнило для штампування, їх є різні види. І ще цей допис раджу почитати. І не лише його, а й обидві теми. ;)
     
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Якщо Ви брали на Штампувальні штампи, то я їх від тої "плівки" не відліпляю, просто розрізаю на 2 частини(якщо наприклад 2 штампи на одній "плівці") і мені в принципі зручно тримати:) можна також клеїти штампи на коробки від СД-дисків:)

    в центрі зараз дуже багато магазинів з товарами для творчості, спитайте в продавця чорнило для штампів і Вам покажуть що мають, зможете собі вибрати:)
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Тільки вигляд відштамповок дуже часто зовсім не презентабельний.
    Я би лиш радила з пігментного не починати.
     
  9. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    А чому? воно погано сохне?
     
  10. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Так, на деякому папері може і пару днів сохнути :)
    Я би радила почати з чорного чорнилка від Фолії, чорнило недороге і скоро сохне.
     
  11. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    і Версаколор в Аґрафці дуже і дуже непогане, і не набагато дорожче фолієвського)
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    так так. я перше купила чорне від давкрафт то так намучилась з ним, стільки всього попсула(( до пігментного чорнила треба руку набити добре. для початку дійсно краще фоліо. оптимальний варіант
     
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    дівчата, допоможіть. мені треба одному хлопчику на дн зробити такі вуса на паличках, здається хтось колись давав посилання на такі, які можна відразу друкувати. якби хтось підказав - буду дуже вдячна!
     
  14. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    тут тут і тут
     
  15. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    вуса вийшли кльові, дякую за підказки :)

    а порадьте мені, що придумати для закривання конверта для диска - і щоб не стрічка/шнурок? має бути не коробочка, а власне конверт.
     
  16. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    отут http://www.youtube.com/watch?v=VwS_HbksFYs приклад, коли кінчик зачіпають за щось обємне, або ж можна зробити в нижній частині розріз і туди запихнути уінчик
     
  17. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    я так думала, в принципі, але хочеться гарний розріз, і щоб запихалося легко. а за щось об"ємне - хороша ідея, дякую!
     
  18. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    я якось розпитувала про дошку для конвертів від WRMK. нічого особливого не дізналася, замовила, отримала. роблю конверти, тішуся :)
    знайшла відео з корисними порадами, може хтось теж таку має, а того не знав. мені воно стало в нагоді, тому ділюся: http://www.youtube.com/watch?v=ASUawKRLZxE
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Я маю. Суперова штука! Дуже люблю нею бавитися, бо можна конверти робити під листівку. :)
    На той час її ще не було в людей. Я замовила, як тільки була можливість, але прийшла вона до мене аж на початку травня.

    До речі, роблю саме так, як ця кобітка на відео. Міряю два рази з протилежних сторін, а тоді вже прирівнюю по лінії. :)
     
  20. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Підкажіть будь-ласка - мені потрібно на зарпошення на весілля приклеїти стрічку атласну і мереживо - чим я це може приклеїти щоб трималось 100% і гарно було??