Робоче місце

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 2 Грудень 2009.

  1. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Робоче місце

    Ммм да, порівнято з вашими робочими місцями моє місце як в бродяги: коврик та коробка:).
    [​IMG]
    Маю свій килимок закиданий іграшками дитини, коробку з-під чолочікових кросівок, де наразі робочі нитки, схема і вишивка. І ще всі ниточки посортовані по кольоровій гаммі і акуратно складені в кульочок, який лежить в кладовці :).

    На ниточки надівю напірці з зазначенням номерів і позначка у схемі. [​IMG]
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робоче місце

    то у вас ще круте :girl_crazy: в мене (фото стидаюся показувати) все на коліні, а пачка з нитками на системнику. І все в позі лотоса :girl_crazy:
     
  3. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Робоче місце

    Я теж маю недосконале робоче місце, у великій кімнаті на кутовому дивані, але мені там зручно, а нитки, тканина, коробки з усім моїм добром живуть в двох кімнатах по різних місцях...
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Робоче місце

     
  5. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Робоче місце

    Оживилась останнім часом ця темка,тож вирішила і я показати і своє робоче місце
    [​IMG]
    Подушка на підлозі тому що коли вмощуюсь вишивати,то на одній нозі я сиджу п'ятою точкою:girl_blush2:,а інша на підлозі(ходжу я завжди боса)тож на плитці холодно(отака то йога :girl_wink:А ще я лівша у вишивці:d23:(хоча пишу правою)
    [​IMG]
    А тут зберігаю своє добро(правда не все-тканинки поскладані в окремій сумці:girl_crazy:)
    [​IMG]
     
  6. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Робоче місце

    А я примощуюсь, де доведеться, бо вишиваю переважно, коли дітки сплять . Все добро зберігаю в двох шухлядках в стінці.
     
  7. StarKa

    StarKa Member

    Робоче місце "скрапера"

    Робила вчора дві листівки вночі :)) Як правило щось таке роблю ночами.. І от коли просинався Матвійко бігла його годувати у спальню - далі він засинав, а я поверталася у вітальню і продовжувала творити. От одного разу повернулася і жахнулася. Зрозуміла, що для того щоб дійти до подушки на якій сиділа коло журнального столика, на якому власне і майструвалося все треба мені добряче поскакати по кімнаті, щоб не наступити на папери, загтовки, ножниці і інші причандалля... Перше бажання було сфотографувати то діло, попросити інших зробити те саме в розгар процесу і потім порівняти, але потім стало соромно і вирішила не робити цього. Перше думаю словесно обговоримо.. Розкажіть як вам вдаєтсья організувати свій робочий простір найоптимальніше, щоб усе було під руками і водночас не було розкладено по одній штуці навколо по дивану, підлозі, всіх навколишніх столах і ще де-інде. Якраз через це не можу займатися тими справами разом з дитиною, а лиш коли він спить і спить міцно і довго - а це тільки вночі буває..
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Хвалюсь столом. Ось так в кутику в великій кімнаті, біля вікна, розташувала я собі стола. Це тепер моє улюблене місце в хаті, після кухні. Кухню я і надалі люблю, ну і ще комп.

    Стіл має кришку яка закривається, а якщо її піднести то там є місце на різні дрібнижки і кишеньки на ножнички, ручки чи олівці. Як бачите я швиденько все заповнила і знизу і зверху, але всеодно мені місця мало.

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    З тої радості я навитворяла ось таку піраміду хеопса, як обізвав моє творіння муж:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2011
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Робоче місце

    Такий стіл - мрія кожної рукодільниці!
    А це готовий такий був чи на замовлення самі собі такий придумали?
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Робоче місце

    Готовий. Купили з рук. Одна жіночка лишилась того ровера, в рукоділлі, і віддала мені залишки своїх надбань і стіл. Все разом було 60 долларів.
    Дала мені дві торби що можна папір і дрібнички з собою взяти, якщо б часом хотілось йти на заняття... і купу паперу всякого. Ще навіть не мала часу порозбирати що то за папір.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ідеї облаштування робочого місця

    У мене тепер штампи ось на таких спецільних листах і в орґанайзері. Так що тепер ні малий їх розтягувати не буде по підлозі, ні наліплювання на неправильну сторону не станеться, як то трапилося з віночком від Штампувальні.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Поскладала штампи з "Аґрафки" та Штампувальні. Ще лишилося штампи від Грушечки впорядкувати.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ідеї облаштування робочого місця

    Покажу вам свої улюблені дві шухлядки. Впорядкувала стрічки й мереживо. :girl_tender:
    [​IMG]
    А це я вже майже заповнила свій орґанайзер. Так мені подобається. Певно, ще один такий куплю. :xaxa:
    [​IMG]
     
  13. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Робоче місце

    А де його тримаєте, отак просто на столі посеред хати чи кудись ховається він?
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Робоче місце

    Знаходиться на моєму кутку для причандаль.
    [​IMG]
     
  15. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Робоче місце

    вау просто мрія.. А це він готовий був чи на замовлення конструювали собі?
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    То кожен куб докуповується окремо. У мене їх 10 зараз. Я собі такі вибрала й так зібрала їх докупи. Точніше, чоловік збирав на моє замовлення.
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Робоче місце

    Вчора забрала другу партію квіточок, трохи поскладала. Таке маю скрапове "робоче місце" (якщо можна так назвати:))
    [​IMG]
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Робоче місце

    о, в мене теж виникла потреба якось впорядкувати свої скрапові штучки. Шукаю ідеї
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Робоче місце

    Та коробочка з Ікеї, дуже класна! Хочу ще пару таких:)
     
  20. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Робоче місце

    Покажу свій тимчасовий рукодільний куток. В нашій квартирі виділили мені місце аж на холодильнику :girl_crazy:
    [​IMG]
    В зелених коробках все вишивальне, в помаранчевих для скрапу (в одній мереживо і стрічки, в іншій діроколи, чорнила, і всякі дрібниці). Квіточки в металевих великих коробочках, в таких самих, тільки маленьких, гудзики, цвяшки, підвісочки, висічки, штампи. Всі мої коробки з Ікеї, вони надзвичайно зручні для зберігання таких речей!
     
    • Подобається Подобається x 1