Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. nataliya

    nataliya nti

    Дівчата, чи є тут ті, хто набирав текст з фото в ворд вдома. Бо пропонують оплатити гарантійний внесок, як гарантію що виконаєш роботу. Щось мені здається що то лохотрон. Підкажіть може хто так працював?
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Та ясно, шо лохоторон! Навіть не думайте переводити гроші
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мені теж здається, що то лохотрон. Є ж програми, які зчитують текст з фото.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    сьогодні працювала з дому. втсала, як завжди в 05.30. в 05.40, вже почала свою роботу, ближче до 07 зробиоа каву, так би мовити раннішній ритуал підтримую. з 07 до 08 чекала поки мені дадуть завдання, потім встала доня, десь 08.40 і в мене була година перерви на сніданок для доні. потім перерва на обід десь 12.20-13.00. закінчила роботу десь 15.40 і записала собі 7 годин, на скидку, того, що мала подразник, у вигляді дитини, маю надію,що вона з часом зрозуміє, що мама працює, то мама працює.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Basyanya який знайомий режим :)
    тільки я роблю ще перерви на возіння дітей по гуртках, тому нечасто закінчую до 18:00.
    А взагалі, працювати з дому досить складно, це треба дуже гарно організуватись і не припиняти хвалити себе :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Колись знайома клеїла конверти,складала карнизи і ручки.Така робота на зиму мені б таке пасувала:d23: але оголошення такого не знайшла.В'язати:d7:,вишивати:d64:,шити талант загублений:girl_crazy:
     
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Я пробувала. Багато кому виконувала поставлені завдання, і то добре, бо ж вони самі писали так, але гроші не платили. Я зараз у повному розчаруванні, короче.... Немає удачі на ті справи, але це що стосується мене. Вам може повезти.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Я вишивала на замовлення колись. З Києва присилали роботу - схему, матеріал, нитки. Переважно на чорному фоні квіткові орнаменти, канва дрібна - чи на клатчі, чи на сумки потім воно йшло.
    Але платили мало. Десь близько 400-500 грн одна вишивка виходила по грошам. А над нею сидіти і сидіти, ще в той чорний фон вдивлятись.
    --- дописи об"єднано, 31 Жовтень 2019 ---
    Взагалі можу підказати один робочий спосіб заробітку, який користала моя знайома.
    Вона купувала заготовку для вишивки української сукні бісером. Вишивала сукню, зшивала деталі. І продавала як готову сукню. Заготовка та бісер - це гривень 700-800, продати можна за 2-3 тисячі гривень (а може й більше - у кого який хист до продажів).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. New look

    New look Well-Known Member

    як варіант можете спробувати на інших біржах шукати замовлення, або ж якщо є англійська трошки і підходяща спеціалізація можна спробувати на закордонних біржах...там більше замовників і ціни для нас приємніші)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Це в тему «Лохотрон...».
    Збирають копії паспортів за пару євро.
    Аналогічний «підробіток» - дінеро, манівео і т.п., де проводять т.зв. акції «приведи друга», який візьме кредит (повернути можна відразу) і вам двом зарахують по 300 грн. Теж збирають базу паспортів.
     
  11. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дякую за відповідь. Для чого використовують ці фото паспортів?
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Є багато варіантів - від кредитів до різного роду реєстрацій..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дівчата, хтось займається заробітком в компанії b2b?
    Дуже заманливі пропозиції, нічого складного, і копієчка капає. Я себе вже спробувала, ризикнула, поки виконують все,що обіцяють. Але щоб мати більші доходи, треба запрошувати таких же авантюрів.
     
  14. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Треба щось купувати у них? Якщо не важко, розкажіть деталі...Мені траплялись якась інфа лише про купівлю ювелірних вирбів і поверненням якоїсь суми... Це воно? Як воно реально працює?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @orange girl b2b це взагалі скорочення, що означає бізнес співпрацює з бізнесом. Тобто ви як пп чи фоп надаєте свої послуги, знання, вміння. Та й не обов'язково, щось купувати, не обов'язково працювати з дому. Це лише тип працевлаштування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Це я в курсі, я знаю що означає це скорочення, і що означає (в ідеалі) такий тип зайнятості. Я хотіла отримати інфо саме про b2b jewelry, бо так зрозуміла, що форумлянка про них писала. Мені попахую лохотроном, от і питаюсь
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Скинула в ПП. Багато тексту, є ще відеоролики звідки ж у них такі кошти на ті виплати.
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

  19. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Привіт, можете і мені скинути?
     
  20. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1