робота з мастикою

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем skarlet, 11 Січень 2011.

  1. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Городоцька 128-а
     
  2. MAMchur

    MAMchur New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    [​IMG]




    ось так спробувала прикрасити буденний кексик)
     
  3. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    там великий вибір товарів для тортів,мастики і взагалі для кондитера?
     
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Порадьте рецепт коржів під торт-ляльку, звичайний бісквіт не дуже підходить бо він дуже пухкий і його важко вирізати?
     
  5. MAMchur

    MAMchur New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Перший торт-ляльку я робила бісквітними коржами, але я різала їх кубиками, обмакувавши у крем і складала у фігурну круглу форму для кексу, перед тим вкривши її плівкою. Виходить досить оригінально
     
  6. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Так, багато всього :) Чого не має - можуть для вас замовити.
     
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я робила зі звичайного бісквіта, пекла в великій прямокутній формі і потім з того вирізала 4 чи 5 коржів(я вже не пам'ятаю), крем давала заварний, зі свіжою малиною, вийшла гарна лялька, добре різалася.(і вирізався також нормально, головне дати бісквіту повністю вистигнути)
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: робота з мастикою

    щойно доробила торт малому на завтра, напишу враження так як я з мастикою не бавлюся
    -мастику замісила без проблем, смачну, а головне еластичну
    -картинку замовляла в однокласниках, розчарована. Мені гарантували колір як на фото але кольори блідіші, добре що хоч чіткість є. Вдруге на таке не повидусь, буду вибирати з готових. Гель-декор мені забули відложити, ну ладно їхати по 2 рази майже вночі на податкову не цікаво. Клеїла картинку водою. Тепер впевнена що потрібно було змащувати мастику! а не картинку бо вона дуже швидко розмокає.
    Трошки нахалтурила, зробила складку на маквіну, але малий мені сказав що торт гарний
    Зробила висновки що картинки то не моє+кожен має займатись тим що вміє
    замучилась!
     
  9. Koroleva z Koroleva

    Koroleva z Koroleva New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    дівчатка де можна харчові фломастери купити з датою виробництва 2013? може хтось десь замовляв???
     
  10. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    знавці кондитерської справи, прошу вашої поради як чи власне чим можна зробити такі полосички , чи це якесь тиснення на тортику такого плану
    [​IMG]
     
  11. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    То є печворк "Алмазная боковина".
    Ось так виглядає...
    [​IMG]
     
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Підкажіть хто знає де у Львові можна замовити принт на торт з мастики, мені потрібно картинку з лялькою Вінкс? Бо щось в неті неможу знайти такої інформації.
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

     
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Це там де продається все для роботи з мастикою? Знаходиться трохи вище ніж продають всяких тваринок?
     
  15. jannet

    jannet New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Дівчата, а то велика *машинка* в яку запускається принт? Просто цікаво, ніколи небачила
     
  16. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    На вигляд звичайний принтер, але харчовий, і друкує харчовими барвниками на рисовому/вафельному/мастичному папері.
     
  17. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: робота з мастикою

    В моєї доні скоро день народження:) Планую зайнятися творінням гарненького тортика для неї. Перечитувала трохи темку, але осилити всі сторінки не виходить.. Дівчата, підкажіть , будь ласка, де крім Шувару і Краківського (не маю можливості туди зараз вибратись) можна купити харчові барвники? може є вони в якихось супермаркетах?
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    є ще в Домашній пекарні на вул.Шептицьких.
     
  19. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Дівчата, підкажіть що робити! Покрила торт ганашем, зверху має бути мастика, а вона не тримається того ганашу, тобто не прилипає, бо він дуже гарно застиг. Як її приклеїти до ганашу?
     
  20. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Може, перед самим покриттям мастикою, пройтись гарячим ножем....