робота з мастикою

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем skarlet, 11 Січень 2011.

  1. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я на ганаш ще не пробувала класти мастику, завжди змащувала торт маслом з пудрою а тоді мастика.
     
  2. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    прийшла поділитися враження від першої роботи з мастикою :) як то кажуть "первый блин комом". хотіла сьогодні зробити пару заготовок, бо мастикою торт буду покривати післязавтра ввечері. моєму малюку рік. запланувала покрити торт білою мастикою, зверху будуть хаотично розміщені круги різного діаметру і кольору. основним "героєм" буде ведмедик. напевно біля нього зроблю ще пару типу пакунків з подарунками. і десь треба втулити імя іменинника і куплю свічку "1". ну, то плани... шо з того вийде буду знати через пару днів :)))
    короче, купила я упаковку білого зефіру 200г і 250г пудри в Сільпо. поділила зефір на 4 частини (дав Бог розум). спочатку розтопила 1 частину. як потім зрозуміла - розтопила замало. бо ложка прилипла так, шо капєц. вирішила вимішувати рукою. я ще була в резинових рукавичках. то можна було знімати і в ютюб виставляти :haha: короче, не віддерла я мастику від рукавичок і викинула. другу порцію поставила розігрівати - підгоріла! я ше шось намагалася з неї зробити. теж пішла в сміття. тоді до мене доперло, шо треба знайти відео і глянути як то полюдськи має виглядати. аж тоді я розтопила до нормальної консистенції, гарно все вийшло. робила бежевого кольору, бо мав бути ведмедик. фарбу купила в порошку Квітень. боялася переборщити і вийшов трохи засвітлий. дивилася МК по ютюбі і так зробила ведмедика. надіюсь, до завтра гарно підсохне. завтра докуплю зефіру і пудри. зроблю кружки і подарунки. чекайте фото торта ;)
     
  3. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: робота з мастикою

    читаю і думаю: чому я сьогодні за це діло не взялася, а відклала на останній день, бо тортик покривати теж збираюся післязавтра:)
    Мені дали пораду на рахунок приготування мастики: змішувати зефір не з самою пудрою, а на половину з крохмалем, тоді мастика більш еластичніша виходить. Сама ще так робити не пробувала, але збираюсь:)
     
  4. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    мої заготовки
    [​IMG]
    торт буду сьогодні пекти. дуже переживаю, щоб вийшов. то має бути медовий бісквіт перемащений сметаною і чорносливом. думала буферний шар робити з шоколаду. що порадите? краще масло з пудрою?
     
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: робота з мастикою

    розкажіть як буквочки так рівненько вирізати вдалось?
    я сьогодні зранку зробила мастику голубу,щоб покрити тортик, а ввечері планую робити інші елементи декору - прикраси кругом тортика і букви. Фігурки цукрові купила готові;) Мастику робила з крохмалем, мені сподобалась більше ніж з самою пудрою.
     
  6. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    букви. зробила овальну катульку. розкачала з неї язичок. приклала на нього лінійку і обрізала по розмірах лінійки. так букви мають однакову висоту. потім з тої стрічки, що вийшла, вирізала букви. щоб мастика не розтягувалася різати треба як рубати або зворотньопоступальними рухами (не знаю чи зрозуміло написала). дирки в буквах робила корком від ручки.
     
  7. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    все получилось. ура!
    [​IMG]
     
  8. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    А СКІЛЬКИ МАСТИКА МОЖЕ СТОЯТИ В ХОЛОДИЛЬНИКУ?
     
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: робота з мастикою

    довго(в мене колись кусок лежав 6 м), але по якості думаю до 1 місяця максимум
     
  10. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    та якраз місяць пройшов то думаю чи ще їстивна)))чи викинути і іншу робити?!
     
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    якщо стояла в морозилці- то нічого їй не сталося. А якщо в холодильнику- то пробуйте на смак.

    ---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 22:03 ----------

    а як потім той крохмаль їсти?
     
  12. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Якщо 1:1 пудра з крохмалем достатньо солодко і смачно :)
     
  13. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Де можна надрукувати картинку на вафельному папері і як її прикріпити до мастики?
     
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    дівчата, підкажіть як краще зробити. Я виліпила маки з мастики, вони вже висохли, а забула запхати в них шпажки, щоб потім втикнути їх в торт. Як мені тепер запхати в маки шпажки, щоб їх не понищити?
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: робота з мастикою

    Хотіла поділитись з вами ось цим сайтом з прикрашання тортів. Він правда англійською але думаю, що можна щось почерпнути. Просто зараз переглядаю ідеї весільних тортів, тому на цей сайт надибала.
     
  16. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    дівчата, можливо хтось має правильні пропорції сиропу яким змазують мастику для блиску?
     
  17. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    1:1 горілка і розтоплений мед - я так роблю
     
  18. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: робота з мастикою

    Дівчатка, хто знає чи можна купити жувальний зефір на Винниківському базарі чи десь у тому районі? На Галицькому базарі є?
     
  19. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Є на вулиці галицькій у магазині бомбони. Різних кольорів
     
  20. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: робота з мастикою

    Бачила тортики з фото на мастиці. Хто знає де можна таке замовити і чи можливо самому так оформити тортик, підкажіть, будь ласочка!!!