робота з мастикою

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем skarlet, 11 Січень 2011.

  1. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    раніше тут можна було замовити на мастиці і на вафельній основі http://handmadeart.com.ua/159-trafarety
    запитайте чи зараз роблять, щось не можу знайти розділ)))
    ще тут можна замовити http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=299075
     
  2. Malyatko

    Malyatko New Member

    Привіт усім! Допоможіть.Немаю можливості зараз перечитувати всі сторінки,може десь і є відповідь але треба терміново. Як добитися насиченого яскраво-червоного кольору в мармишковій мастиці? Маю різні барвники просто червоний, ред роундж, ред крістмас, гранатовий, полуничний і всі вони виходять рожеві з різними відтінками. Як зробити насичений "різдвяний" колір? Фарбувати не люблю,бачу завжди розводи та і для того тортика не піде фарбування......
     
  3. Natali_portman

    Natali_portman I love and I can not stop...

    Дівчата, маю дуже грандіозну ідею, але не знаю як її втілити в життя. В мене буде одна імпреза і декор інтерєру буде в газетному стилі:скляні підсвічники , обмотані старою газетою; серветки з газетним шрифтом; картини,прикрашені вирізками з газет. На десерт спечемо торт"Київський" і хотілосьби , щоб він був у тому ж стилі. Підкажіть , будь ласка, як перенести газетний шрифт на мастику? Або може є якісь інші варіанти ,про які я не знаю?
     
  4. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Ви собі замовте вафельну картинку з таким малюнком .....думаю самий кращий варіант....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Natali_portman

    Natali_portman I love and I can not stop...

    А ви знаєте де в Львові таке роблять? Цікава ідея:girl_in_dreams:
    --- дописи об"єднано, 27 Січень 2015 ---
    [​IMG]
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Маю фігурку з мастики і мені трісла посередині. Якось її ще можна склеїти ті дві частини разом?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Дівчата, мене також цікавлять найнеобхідніші інструменти та підставка, харчовий картон
    де ви купуєте?
    також дуже сподобались силіконові коврики для саморобного кружева, де їх можна купити?
     
  8. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ті коврики замовляла мамі на Aliexpress, реально виходило по 30-40 грн. за штуку. Є і дорожчі, залежить від розміру коврика.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    дівчатка, напишіть, де саме
    Краківський поруч
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Не сказала б що тільки в одній точці :) я брала з самого верху де печиво продають, там є такий дядько, який має все для оздоблення тортів
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    дівчатка, дуууже вам дякую за допомогу,
    все купила і зробила мастику.
    Саме на Краківському, на верхньому базарі (по сходах на ліво). У того мужчини справді усе є.
    А от що у мене вийшло 20160201_131226.jpg 20160201_131226.jpg
    я думала це забавка з пластиліном, а це ювелірна робота (я цілий день з ним працювала)
    Дівчата, ви молодці!
     
  12. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, скільки часу повинен просихати крем? 2-4 год. достатньо?
    я щойно перемастила коржі, крем масляний+згущене варене молоко, після обіду маємо йти на день народження
    зараз буду працювати з квітами, коли можна покривати торт мастикою?
     
  13. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Дівчата, ще питання, хочу зробити айсинг, до нього можна додати глюкозний сироп.
    В якій пропорції його краще зробити, я так розумію, цукру до води має бути дуже багато
    --- дописи об"єднано, 13 Лютий 2016 ---
    чи втримає айсинг великий піон?
    не хочу вокористовувати шпильки, зубочистки ,
    хочу, щоб було їстівне усе )))
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2016
  14. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи не тяжко приклеїти рисову картинку на торт, торт без мастики. Маю декор гель. Картинка крихка мабуть чи з нею легко працювати, ще читала що може вздутися? Дякую!!!
    --- дописи об"єднано, 19 Травень 2016 ---
    і ще якщо зверху картинку змазати декоргелем, картинка не розмажеться?
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, питання дурацьке, але чи можна використати барвники від писанок для мастики? чи хтось пробував натуральні барвники робити- сік буряка і т.д.?
    не судіть строго, я тільки зважую всі за і проти тої афери -я і торт з мастикою.
     
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Не претендую на правильність і поки вчуся, моя аматорська мастика фарбується такими розбавленими барвниками. І не раз пробувала перемішувати по другому колу білу морожену мастику в якийсь колір. Ніби нормально. Правда таку використовувала лише в деталі, на обтяжку стараюсь робити все правильно.

    А в мене питання. Що роблять гарні майстрині, щоб у готового торта був не припудрений вигляд?
    Читала,що змащуюсь водою з горілкою чи чим. Я боюсь таке робити, щоб не розлізлось чи потекло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    треба пройтись пензликом злегка змоченим у воді (небагато, бо мастика не дуже дружить з водою), а якщо хочете ще блиску то треба розвести горілку з медом (десь 1:1) і змастити пензликом.
     
    • Подобається Подобається x 1