Романтичні закутки Львова

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем bora, 1 Вересень 2009.

  1. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    У мене найромантичніші спогади пов"язані з подвір"ячком біля Вірменської церкви.
    А ще ми лазили на університетський дах головного корпусу (але то "не моє" місце).
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    про дахи знаю лише, що навіть екскурсії водять (або водили) по дахах старих будинків центральної частини міста (в основному територія середньовічного міста). Здається, брати Радковці.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Бачила з оглядового майданчику Ратуші кафе на відкритому даху. Вже ніби зорієнтувалась де то... Та поки з малою на руках злізла, все в голові перекрутилось.
    Дівчатка, підкажіть, де то та романтика? Хочу мужа завести, поки тепло.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    "Гасова лямпа"? на Вірменській?
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А ми першого вересня втікали з пар на цитадель. Тоді там ще не було ні банків, ні гуртівень... І ціле місто як на долоні. Краса!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    у нас тама родинний склеп, то я колись ше в часи навчання в меді привчила туди півгрупи ходити, я там стільки всякого знаю... то для мене швидше "особливий душевний парк", а не кладовище...
    Любимо з мужом вид з нашого балкону, обожнюємо терасу віденської кав'ярні, не можу пояснити чому, просто бо наче серед каштанів, любимо обидвоє парк на Кульпаркові, він такий спокійний, багато людей ніколи нема, і завжди доволі затишно, і страшенно люблю з доцькою гуляти по вуличках коло себе (Молдавська, Шкрібляків, Сонячна, Айвазовського, Боткіна... особнячки, машин нема, якось приємно).
    Раніше я жила на вулиці Лисенка навпроти Охматдиту, то кращого місця ніж літній парк на Лисенка, дитячий садок на Довбуша і власне парк в Охматдиті ми дітьми і не знали, ну і звісно ж я попри людяність дуже люблю Шевченківський гай... мабуть бо там виросла;) і часто, коли батькам було лєнь десь виїжджати ми спускались там вниз до болото-озера на шашлички:girl_spruce_up:
    а ще сама для себе маю подібне місце як Злючка, в плані умиротворення чи спокою для себе - це церква Михайла...
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    розкажіть, де саме там сісти, щоб вид гарний був?
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    я тама виросла :) і зараз доволі часто буваю, так що як побачиш - то признавайся :)
    теж дуже дуже люблю цей район
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    У той час там на самому вершечку був такий проміжок між деревами, здається це місце: фото
    Зараз важко сказати - там все позабудовували, більше десяти років минуло. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А ми напроти сиділи, над ямою на Кайзервальді.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Добре вам його любити. А наші вікна якраз виходять у цей дворик, і коли львівські панянки зранку біжучи цокають підборами через дворик, у хаті таке відлуння, якби там хтось щось кувалдою забивав. Ну і взагалі гамірно дома через велику кількість проходящих людей.
    А я раніше дуже любила прогулятися по території Психлікарні. Там було дуже затишно і красиво, не зважаючи на те, що робиться за товстими стінами будівель.
    Але зараз там вже не те. Шкода.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А я люблю Чортові скелі..і взагалі - гори. там - вся романтика...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    а читали заголовок теми?
     
  14. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Взагалі-то,Чортові Скелі є природоохоронним об*єктом місцевого значення м.Львова,який належить до Винниківського лісопарку,який,в свою чергу,є продовженням парку Знесіння. Тому можна з впевніностю сказами,що Чортові Скелі також можуть бути романтичним закутком Львова!:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    так то у Львові!!!
     
  16. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    а мені подобаються райони з старими австрійськими, польськими особняками.Саме такі старі, без сучасних ремонтів, коли на стінах дикий виноград і ще купа всяких "старовинностей".
    На таких вуличках хвиля романтики мене просто накриває:):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    зверху на Франка біля Стрийського парку)) зараз трохи червоного листя вже. справді гарно, приємно вранці на роботу іти тудою
     
  18. Natalia H

    Natalia H Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Ще всіх не дочитала, може хтось вже казав, але пишу скоренько, щоб не забути :)
    Одне з моїх улюблених нетипово-романтичних місць - "кишенька" перед головним управлінням залізниці, вверх як тролейбус піднімається - ввечері там все так гарно підсвічується, як палац якийсь. Зимою на балкончику ставлять прикрашену ялинку, а як досить пізно вночі і машин мало, то відчуття казковості посеред міста забезпечені!
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Тут писали не тільки про романтичні, але й про "душевні" закутки, дозволю собі доповнити.

    Я сьогодні випадково зайшла в Вірменський собор в обід. Там було тихо-тихенько, десь на фоні співає хор (виявляється, диск з їх хором грав), в церкві тільки двоє людей... фрески, ікони... Дуже зосереджено там молилась, вперше за багато часу вдалось не відволікатись... Відчуття піднесеності зі мною досі...
     
  20. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    О і я хочу туда сходити...Вже наслухалась багато позитивного про нього.На наступний тиждень хочу піти.