"Ручна" дитина

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Іруня, 15 Квітень 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "Ручна" дитина

    знаєте той прикол про форум грудничків - мовляв, якби був форум грудничків, то що б вони там обговорювали? :) Так от, думаю, моя доця створила б тему "мама постійно хоче мене на ручки брати, що робити?". Мені донедавна було взагалі майже ненормально бачити, як ляля лежить без мене. Прийду і схоплю. Вона знає, що завжди, коли вона попросить, я візьму її. Тому можу сказати, що в нас і ГВ, і носіння на ручках - на вимогу. Причім 50/50 - вимога моя :)
     
  2. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    в нас теж так, і навіть мови немає, щоб він побув там в мене на руках.
    для мене носити на руках то дуже звично і дуже це люблю, зате я часто чую від оточуючих якісь такі думки "о, заліз мамі на руки" - останнього разу тій сусідці вже відповіла, що коли дитину носити на руках, як не зараз.
    ношу і носити буду, навіть і старшу ще часто беру на руки і ношу іноді недовго, але таки беру на руки. наразі ще вага обох дозволяє носити на руках ))) не думаю, що тим можна дитину розбалувати.
     
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: "Ручна" дитина

    щось в нас "загорстрення" в моєї ручної дитини... чи що... другий день не можу навіть посадити на килимок БІЛЯ себе і разом бавитися, ТІЛЬКИ на руках, на колінах. лиш посаджу саму -плаче, а відійду-реве не своїм голосом. чого б то?:girl_in_dreams:
     
  4. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Якійсь у нас гострий період антиручкання. Не то шо в слінг не посадиш, на руках відмовляється бути. Штурхається, ногами видригає, верещить. Все сам десь рушити хоче. Коли то мине?
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    криза 1 року)
    в нас вона з 9 місяців і досі
    буквально недавно почав по 2-3 хв бавитись сам, ну але то буквально декілька разів на день
    ну і зараз вже може бавитися коли я поруч сиджу
    настілкьи воно все по різному, в малого подруги тривало тільки пару тижнів
     
  6. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    в мене якийсь час бавиться сам, ще й від мене втікає, бо десь там в іншій локації цікавіше, а я не дозволяю там бути, проте моментами якийсь жах
    ото мабуть так, бо і в мого таке трапляється. на днях я вдягалася, коли ми йшли надвір з ним на руках у свої джинси :girl_crazy: і майку. не питайте, сама не знаю, як я то робила, і навряд чи вдруге так зумію.
    але посадити поруч було нереально - слухати такий плач я не в силах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    дівчата, чи є в когось діти, які не любдять їздити у візку? що робите? моя аби тільки на руках. я не проти, ношу багато, але на вулиці не можу всю дорогу нести. тим більше зараз в зимових куртках ще й незручно. у візку з малою часом не встигаю до магазину доїхати і все, починається одразу страшна істерика (якщо я прошу зачекати хоч до магазину). ногами йти - ні за які гроші. в ерго мені вже дуже важко її носити. потім дуже болить живіт і спина. отако одною рукою дитину тримаю, а другою візок пхаю перед собою((( влітку трохи їздить на ровері (то найдовше в ньому їде), а зимою ним не поїздиш.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Т@нюшк@ а до себе, чи від себевізлк розташований? Може то дурне, але ми як спробували у візку в грудні проїхатись, посидала лицем до себе, 15 хвилин витримала, крик і всбо, на руки. Потім поміняла і все , дитина щаслива їздить. Я і не очікувала такого, ми ж то возика майже не знали
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    незручно сидіти\холодно...?
    якщо причина не дискомфорт, а маніпуляція - то привчайте що якщо на вулиці з візком - то або сидить там,або йде.бо вашій спині легше не стане.
    а шарф спробувати?може щось з ерго не так?чи донька важка вже?

    так, в нас з малою теж так було:) надивилась перші 12 місяців на маму,тепер тре на світ:)
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    В мене малий ні на себе ні на світ не хотів. Скільки пам'ятаю, то візок пхала пузом, а його на руках тарабанила. Завжди. Нічого не помагало, аж поки візок не продали. Як згадую той період, бррр. Тому з малою слінг, слінг і ще раз слінг. Всерівно спині легше її нести в шарфі, ніж на руках. Але от з другою дитиною чомусь таких істерик не було зовсім. Вона і візки і автокрісла і переноски любить. Різні діти...
    Скажу лиш - тримайтесь, то переростеться)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ну та якщо в ерго болить спина, то хіба в руках легше?
    Краще скажіть, що робити, як річна дитина не хоче ні візка, ні ерго, ні слінг, а тільки руки? (То я не собі)
     
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    до мене личком, як перекидаю ручку, то незручно користуватись візком. Але дякую, я спробую. Згадала, що влітку теж відмітила, що мала довше їде бо мене не бачить. То не дурне)
    Не дискомфорт. Вона з народження не їздить. Носила завжди в слінгу та ерго. Зараз важить поза 13 кг і мені важко. Болить низом живіт і спина після носіння. На руках, болять тільки руки.
    Привчити не думаю що вийде, бо вона одразу таку ''сигналізацію'' включає, що спинити неможливо поки не візьмеш на руки. І часом від сильного плачу дихалка збивається, страшно мені.
     
  13. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Моя доця дуже не любила візків. В люльці плакала, не любила лежати. І в прогулянці теж пхала візочок, а її на руках несла. Пробувала також розташовувати візок від себе і до себе, не допомагало. Потім я вже з нею виходила просто на руках гуляти, бо знала що нічого з того не вийде. Довго ми так гуляли, пізніше якось спробували коляску взяти і вона навіть деякий час їздила в ній( недовго правда,точно не більше 3 тижнів). Яка то в мене радість була) Навіть в магазин могла сходити)).
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Влад поки не сидів (до 7 міс) їздити у візку погоджувався лише сплячий. Потім вже сидів - без особливого правда задоволення АЛЕ треба було їхати не спиняючись і всю дорогу йому щось розказувати - як тільки я замовкала чи відволікалася на розмову з кимось - знову починав протестувати. Отак і їздили "Влад дивися киця іде сіра, а там машина червона їде, бачиш?... І віршики розказувала і пісні співала :girl_crazy:На руках не носила, бо я б того не витримала - він в 6 міс важив 10 кг, а в рік 14. Спочатку верещав, махав руками-ногами, протестував як тільки бачив що його хочуть у візок садити (пік був після 10 міс коли почав сам ходити), але з часом змирився - виривався рівно до того часу поки не клацав ремінь безпеки :girl_haha:. Після того надувався і розумів що "куди вже дінешся з підводного човна". Я теж думаю що варто тиждень-другий спробувати відволікати дитину (печиво, віршики...) і дати їй зрозуміти що інших варіантів немає - тільки у візку. Вам буде важче бо вона вже знає альтернативу - руки, мій знав що є лише візок і рюкзак (ну а пізніше ногами). Носила я його на руках реально не багато (метрів по 50 - тоді казала що в мене руки втомилися і далі треба іти ногами), то бувало досить рідко і вже ближче до 2 років коли ми гуляли зовсім без візка.
    Я у ситуації гуляння на вулиці трохи згідна з фразою "не привчати до рук" (то як не показувати дитині, яка ще погано ходить, що можна ходити не лише вдома, а і на вулиці), аналогічно не показувати що є такий варіант пересування надворі як "на руки" - або слінг, або візок. Хоч, можливо, якби моя дитина була легенькою дюймовочкою, то я б була менш категоричною :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    повністю згідна з Акіною - я розумію, на маминих руках вище-і всьо видно, але пожалійте себе. або так, або (я з малим) розверталася і їхала до хати. хоть кричи на весь район, мама вьсо розуміє. але в мами болить спина (навіть кщо ще тільки вийшла з дому)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    мені здається, що мала того не розуміє. їй всеодно чи ми вернемось чи підемо далі. на вулицю не рветься.
    я завжди так думаю, але ніколи того не можу виконати. бракує твердості)))
    малий в мене теж був "ручним". але він зовсім інший))) було так як з вашим, а от мала... і то вже є прогрес, від квартири до ліфта вже йде ногами, їде в ньому, а перед сходами на першому поверсі на руки.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Т@нюшк@ А ерго за спиною, чи спереду? Мені в ерго спереду вже зовсім не комфортно, все болить, в шарфі ще можна, але в ерго тільки за спину.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От дитина і відчуває Вашу непевність, будьте трошки рішучішою і все вийде :)
    В мене малий впертий - страшне, але він вже в курсі що я ще впертіша, тому мене "не перепре" :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    ніколи не носила за спиною. один раз спробувала і мені було страшно за мою рівновагу)))
    маєте на увазі, не брати на руки і чекати поки закінчить репетувати?
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Принаймі мати внутрішню впевненість що зможете то зробити. :) Чесно попередити дитину: зараз ідемо надвір і ти будеш сидіти у візку, я не буду тебе брати на руки бо у мене болить спина. І те ж саме спокійно повторити на прогулянці коли почне кричати. Ну, годину гуляти під верески, звичайно, не варто, але за 5-10 хв плачів нічого АЖ такого не станеться, а можливо, дитині і самій набридне :)