"Ручна" дитина

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Іруня, 15 Квітень 2010.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а ще трошки співчуття. я направду жаліла свого і говорила йому про це, багато, що як шкода, що ти зараз мусиш їхати у візку, але нам тре то то і то, і воно там і там, а нести я тебе не зможу. давай спочатку купимо а потім погуляємо. і то всьо в процесі їзди.
    ну і приговорювала на кожну ямку, яку об"їжджаємо - так як Акіна, тілько то в мене справа звички, він по іншому і в слінгу не сидів від народження.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    спробуйте ще раз і впевненіше. ви рюкзак звичайний колись носили - то так само)))
     
  3. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    А ми зовсім не ручні.ручки в нас займають навіть не 10 % всього часу неспання.в основному бавимся,сюпаєм.
     
  4. maavka

    maavka Well-Known Member

    Нам скоро буде 11міс., ми ще не повзаємо (хіба, рідко назад рачкуємо), але Левчик може стояти спершись чи тримаючись за щось і може робити кроки, якщо його вести за ручки. Сам не перевертається на живіт чи зі спини на живіт. Сидить добре, але з рівної поверхні не підніметься сісти, хіба там трохи похило.
    Загалом завжди ручний, якщо все добре, то може бавитись сам 10хв, біля мене 30хв. Ми в півроку важили 10кг, в 9міс. десь 11кг.
    Це нормально все, треба на масажі давати, те що він ручна дитина, то ні причом?

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  5. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Мій малий взагалі не повзав. Пішов в 11 міс. Перевертався в 5 міс. І теж був ручний.
    А хірург щось каже на то, що він не перевертається? Може вам якусь гімнастику?

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. maavka

    maavka Well-Known Member

    Були ще десь в 3міс., то показали як ручки, ніжки масажувати, коли памперс міняємо, казав що ми великі за масою і треба масажувати, розрухувати. Потім в 5-6 в іншого, там вже нічого не казалм. З того часу ще не ходили до хірурга, бо для нас це обтяжливо та якщо в малюка зіб'ється режим то весь день погано спить (Лев зачинає лише в своєму ліжечку). В рік вже підемо по всіх. Раніше масажували, а тепер не дається, взагалі плаче як кладемо лежачи, щоб памперс помінятм


    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  7. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Зазвичай, я не прихильник масажiв , але в вашому випадку я б все таки проконсультувалась з фахiвцем - бо як на мене до 11 мiсяцiв дитинка повинна САМА хоч перевертатись та сiдати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    @maavka а він сам встає, тримаючись за опору, чи ви його ставите?
     
  9. maavka

    maavka Well-Known Member

    Якщо я біля нього сиджу, то вхоплюється за мене, піднімається на мої коліна і тримається. Буває робить спроби біля ліжка, але виходило хіба раз. Часто помагаю, бо починає дуже плакати, коли не може. Він останнім часом дуже любить стояти, часто просто в мене на колінах, якщо поруч хтось з рідних сидить то до них старається йти

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    І по темі, не думаю що то пов"язано саме з носінням(хіба якщо носите в кенгуру, бо воно шкідливе для дитячої спини). Мій не те що пішов, а побіг в 10 міс, хоч був ручний-ручний. І після того ми ще довго носилися в ерго.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    @maavka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. maavka

    maavka Well-Known Member

    Він посеред кімнати бавиться сидячи, якщо іграшки поставити далеко, то плакатиме. Він на животі не любить лежати, хіба ненадовго
    Кенгуру, звичайно так не носимо, воно взагалі не сподобалось малюку
    Він сідає сам, якщо трошки похило, сам перевертався кілька разів, десь 3-4, якщо похило (ковдра в нашому ліжку розкидана) то більше разів.
    На ступню опирається всю. А в невропатологів ми ранішеєбували частенько(тоді ще до3міс. вдень майже не спали. Скажу в нашій поліклініці на Топольній поганий лікар-невропатолог, такі дурниці назначає, і інші мами також не в захваті(я питалась). На орлика та Куртяк якийсь порошок з жахливою речовиною люмінал назначила. В Охмедиті нам сподобалось, їхати далекувати. Тому почну з ортопеда, дійсно, перестрахуюсь

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  13. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    @maavka, а вам не казали, що у вас гіпотонус м"язів?
    Бо по всьому, що читаю вище, так воно мені виглядає. Нам ставлять мязевий гіпотонус. Ми вже зробили три курси масажів, зараз в 9 місяців знову будемо мати масажі. Малюк сидить сам, сідає сам, якщо трошки похило, перевертається зі спини на живіт, стоїть з підтримкою. Теж майже весь час на руках))))Йому важко теж повзати, не любить лежати на животі. Мязики слабенькі, тому треба їх укріпляти, масажі, зарядка.
    Я теж не маю дуже можливості ходити по лікарях, але намагаюся записатися на такий час, коли малий не спить. Я б вам радила, піти до хорошого невропатолога, можливо до приватного, щоб не висиджувати в чергах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. maavka

    maavka Well-Known Member

    В нас в перші місяці був фізіологічний (природній) тонус. Про гіпо не казали. Поки що була в дільничої, в якості прогулянки, бо вона в зручний час працює, то вона сказала, що це все нормально, але вона ж не спеціаліст в тому. Але десь кілька днів тому малюк почав активно назад повзати, але маленьку відстань. А сьогодні вже сам встає, сам хапаєтьчя до спинки і захотів перевертатись, бо раніше вяло, з небажанням робив.
    В чоловіка є друг дитячий масажист, це нам дуже повезло. То він поки що заходить до нас в гості. Бо моєму Леву треба до всіх нових людей привикати.
    А бо невропатолога треба би, або до приватного як ви радите, пошукаю, про це щось не подумала. Або може в Охмадит з поїду.
    Дякую за поради

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    З моїм щось зробилося :girl_crazy:
    Ні хвилини не хоче бути сам! Тільки я зникаю з поля зору, зразу образа і сльози! Носим його всі по черзі... На руках щасливий, сміється :)
    Сам бавиться зовсім трохи і то щоб хтось був поруч.
    Увагою моєю не обділений, спить тільки зі мною, не лишаю його ні з ким. На ГВ. 5 з половиною міс.
    Що це?:connie_pull-pigtail
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2016
  16. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    в нас таке почалось десь з 6 міс і дотепер,треба йому мами завжди,я це рахую просто особливістю дитини.п.с.і не беру до голови "то ти так навчила*.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ну то не зникайте. В шезлонг чи автокрісло і по хаті за собою.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Я ложу в підставку для ванночки і несу з собою на кухню чи у ванну. Правда його не на довго вистачає, хоче на руки і все.
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Наш малюк сам теж довго не буде. Саджу в автокрісло на шассі від візка і їздимо по хаті :) чекаю часу, коли буде більше іграшками цікавитись, щоб хоч в автокріслі трошки довше сидів
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас теж був період десь після 4х міс, що не могла ні на крок відійти. Отак по колу носилися на руках і "бавилися" то в манежі з підвішеними іграшками, то в колисальному центрі, то на підлозі на спині, на животі, то біля магнітів на холодильнику тримала, то в автокріслі в туалет/ванну носила:) Рятував дуже колисальний центр на кухні, але і то бувало, що всерівно мала бути біля нього, сміятися, забавляти.
    Та й загалом він і зараз дуже "ручна" дитина, особливо, як не в гуморі, тоді бавитися сам взагалі не буде - зразу крик, плач, бери на руки.
    Але як нічого не турбує, то може тепер сам собі забавлятися. У вітальні має ігрову зону, а на кухні має килимок і на ньому різні кухонні молоточки, контейнери, лопатки, лійки, вінчики і т.д.
    Навчився повзати вперед, то як хоче мами, повзе по квартирі в пошуках з "сиреною":)
     
    • Подобається Подобається x 4