Руки, п'яльця чи куснапи?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем LudmilaP, 27 Січень 2011.

  1. maxtess

    maxtess New Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Я починала вішивати на руках, потім перейшла на пяльца. А зараз доросла до рами (станок).
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    а мені станок не пішов. Можливо тому, що тре мати для нього спеціальне місце, а я звикла вишивати там де прийдеться. Як кудись їду/йду гуляти з дітьми, то завжди вишивку із собою беру. Але те що на станку вишивати зручно то факт. Наразі мені найкращі снапи. От зараз в планах покупка великих, замовлю чоловіку на свій д/н.
     
  3. Lusine

    Lusine New Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Дівчата, підкажіть, будь ласка :girl_curtsey:
    Вишивкою займаюсь не на професійному рівні, але ... )
    Надумала спробувати вишити бісером іконку і для цього купити снапи, але вагаюся -на малюнок розміром 18 на 25 який краще брати розмір снапів 20на20 чи 28на28 ?
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Дівчата, щось не можу знайти відповідної теми де спитати (((. Вперше вишиваю на аіді. То така тверда мені та тканина як бляха. Ви на ній на п*яльцях вишиваєте, чи як? Бо я щось ніяк пристосуватися не можу.
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    я на снапах вишиваю, хоча до того, як купила їх, то використовувала п'яльці. Натягується досить таки добре, в процесі трішки стає м'якшою.
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    мені теж тверда була, я її навіть пробувала мочити перед початком роботи. в магазині мені сказали що це за рахунок самого плетіння вона така тверда. з часом дійсно стає набагато м*якша. вишиваю на п*яльцях.
    останнім часом задумуюсь про снапи. підкажіть, на що звернути увагу при виборі? який найоптимальніший розмір? ну і ціни приблизні теж цікавялть...
     
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    перше правило: брати лише оригінальні, не погоджуватись на аналоги (зовсім не те, не так тримають і т.п.)
    друге правило: визначаєтесь які розміри вишивки у вас найбільш поширені, і уже під них вибираєте розмір снапів. Проте, як показує практика: снапів забагато не буває.
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    погоджуюсь на всі 100%
    Якщо плануєте мати лише одні снапи, то як на мене найоптималніший розмір 20х20см. Але, так, снапів багато не буває
     
  9. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Дівчатка, таке цікаве питання, а чи можна снапи одягати на вже вишиті хрестики? якось мені то лячно, вони не деформуються?
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    звичайно ж ні, то навіть, на мій погляд, набагато краще, ніж на п"яльцях де скруглений перехід.
     
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Але ж там є такі ребришки на тих "прикріпленнях" до основи снапів. От за них я переживаю, щоб ними не пошкодити хрестик. Я новачок у вишивальній справі, і на 2 роботі придбала собі снапи. А тепер думаю з "чим то їсти".
     
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    не переживайте, просто аккуратно заправляйте, воно натягується в "барабан" без особливих зусиль і розтягувань тканини, а отже і хрестиків
     
  13. Kofe

    Kofe New Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    На п'яльця вишивати зручніше, натягнув тканину і помаленьку собі вишиваєш. В дитинстві теж частенько вишивала в руках а тепер тільки на п'яльцях.
     
  14. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Пару місяців тому я також все вишивала в руках. Потім перечитувала всі відгуки і вирішила купити на початок п'яльця. Зразу дуже тяжко вишивати на п'яльця. Затягала вишивку на п'яльця і скидала. Так було декілька разів...
    А потім як захопилася вишивці на п'яльцях, то коли зняла їх, виявилося що у руках я не можу вишивати...плюс є різниця між вишивкою на руках і на п'яльцях де є багато пів хрестиків...
    Так що я точно тепер можу сказати що вишивати тільки на п'яльця(вишивка рівніша), нів якому разі не на руках. Тепер в планах купити снапи...
     
  15. Ruana

    Ruana New Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Дуже дивно, що дівчата скаржаться на повільне вишивання на снапах чи на пяльцях. Я вишиваю не часто, тому ніколи про пяльця і не думала. Завжди вишивала на руках за раз у 2 дірочки. Все гарненько і рівненько виходило. Зараз вишиваю роботу де лише 3 кольори і великі площі зашивки. Снапи купувати не відважилась, бо не була впевнена, що буду користуватись. Попросила чоловіка і він зробив мені саморобні снапи за 2 години (собівартість 21 грн). Результатом вишивки більш ніж задоволена. Стала вишивати точно у 2 рази швидше. На вишивці хрестиків не відрізнити ручних від снапівських. Тому для швидкісного вишивання рекомендую снапи :)
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Дівчата, а як ви тими снапами користуєтеся? Як тримаєте, на щось спираєте чи як? я маю невеликі п*яльця і то мені не зажди зручно їх тримати, а як бути зі снапами, якщо вони, до прикладу 30х30 як їх тримати щоб зручно було? хочу собі те чудо придбати, але щось не можу з розміром визначитися. Як правило розмір вишивки десь 30х40 (це плюс-мінус) то що краще брати великі чи маленькі ?
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Залежить де вишиваю. Якщо за столом, то край снапів кладу на стіл. Якщо на дивані - спираю на коліна. Але думаю кожен пристосовується як йому зручно.

    Краще мати і більші і менші. Але спершу я купила менші. Бо на менших зможете вишивати і великі картини (довгі краї тканини зручно ховати в чохол на снапах),а от на великих малі розмірі вишивати вже не зможете ;)
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    А як? Я щось не можу собі уявити...
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    може ти подумала про пластикові затискачі?
    То тре пошити або купити готовий шматяний чохол. І тканина не заважає, і не вимащується
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    А де такий чохол можна придбати?