Рукодільна барахолка

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 11 Серпень 2009.

  1. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    я б друкувала на червоному папері і вирізала ножицями. скільки вам тих штук треба? якщо більше 50 - може є сенс шукати ніж і когось з машинкою, або десь на плотері замовляти. якщо до 50ти - можна і вручну нарізати.
     
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    дівчата, я оновила альбом з різним рукодільним, що продає Ліля.
    додала БАГАТО ножів.
    нагадую, половину коштів Ліля передає волонтерам з Допоможи фронту, тобто ви не просто купуєте собі щось, а ще й допомагаєте нашим військовим.
    пишіть в альбомі, або мені в ПП щоб бронювати-дивитися-забирати)
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Розпродую зайве, щоб не займало місця, може комусь якраз згодиться.
    Діроколами дуже мало користувалась (буквально кілька разів), ніж та вишивальні набори - не користовані взагалі.
    Всі ціни видно в описі до фотографій, бронювати - там в коментарях, якщо треба - перешлю чим скажете і куди захочете).

    альбом
     
  4. liuliusia

    liuliusia New Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Дівчата, може хтось продасть Q-Snap для вишивання? Може у когось стоять без діла чи не пристосувались до них, я б відкупила.
    [​IMG]
     
  5. Nett

    Nett Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Дівчата, хтось може підкаже, де такі ланцюжки знайти, щоб хорошої якості були (схожі до тих, що в Монпасьє). Але гуртом може дешевше буде.
    Ось такі приблизно https://kalinka-pro.ru/upload/iblock...9c822124f6.jpg
     
  6. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Наразі зовсім не займаюсь скрапбукінгом, то ж вирішила, може комусь більше знадобляться мої штампи:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    І маю ще такі нерозпаковані стрічки:
    [​IMG] [​IMG]
    Віддам за 170 грн (якщо порахувати окремо, вийде значно дорожче), штампи деякі взагалі не бралися до рук, другі - буквально 2-3 рази, бо не пішло. Ще є скрап-папір книжками, хто буде брати штампи, можна буде подивитися, або викладу тут другим разом.
    Забирати тільки разом, в подарунок до набору віддам класний дерев"яний штамп "подарунок" та штампувальну поверхню 7,5*10 см.
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    я б краще розділила і продавала окремо, так швидше продасте

    я б навіть купила отой де метелик літає і три квіточки. і той що в подарунок теж може б купила :)
     
  8. Відповідь: Рукодільна барахолка

    Привіт! Шукаю собі різак - тример! Подобається отакий, але його ніде нема :http://www.makki.com.ua/index.php?productID=6354 Хто може які порадити?
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Я уже багато років користуюся різаком Марти Стюарт, ще ні разу не виникало бажання поміняти. Дуже мені подобається.
     
  11. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Викладаю обіцяні листки на продаж, можна купити пачкою або полистково:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    В першій пачці - використано один листок, але натомість останнього дизайну 6 листків. В другій пачці - використано 2 листки, але останнього дизайну 6 листків. В третій пачці - використано один листок. Ціна за всі 3 пачки - 140 грн, якщо по 1 пачці - то по 50 грн, якщо по листку - то 1,1 грн за листок.
    Ще маю різні півперлинки та стрічки, і листочки, то все по договірній ціні, щоби розпродати:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. moderndress

    moderndress New Member

  13. smajlyk smajlovych

    smajlyk smajlovych New Member

    в кого залишились ниточки DMC

    дівчатка! в когось можливо залишились після вишивання нитки dmc франція? відкупила би за розумну ціну №321 та 310 орієнтовно по 10 моточків або менше))
     
  14. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Дівчата може хтось має чіпборд від польского виробника Витинанка (символ 2 когутика).
    Купила б
     
  15. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Рукодільна барахолка

    Штампи та решта з допису №527 знайшли свого власника, з допису №532 (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=2070351&postcount=532) лишилися 2й та 3й альбоми листків, голубенька та рожева стрічки-квіточки тканинні, листочки, стрази та пластмасові квіточки (фотографії 1,3,4,5,6). Листки - 50 грн/пачка, зелені листочки-павутинки 10 грн/10 шт, стрази та квіточки - 10 грн/пачка, стрічки-квітки по 30 грн/моток або пометрово. За опт скину ціну, шкода лежить без діла.
     
  16. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Продам дирокол 180 грн.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 16 Січень 2015
  17. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Куплю або позичу станок для бісероплетіння.
     
  18. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Продам нитки, які залишились після завершених процесів.
    ДМС по 8,50 грн. за моток: 814 (3 шт), 826, 938, 3770, 3822 (4 шт)
    ПНК ім.Кірова по 3,50 грн. за моток 20 м: 0101, 0102, 0902, 1004, 1714, 2112, 2606, 2608, 2611, 3908, 3912, 3913, 4013, 5401, 6513, 7001, 7006, 7214, світло коричневий і світла охра (номерів немає) та 5 мотків по 2 грн. (з кожного мотка використано по 1-2 м): 0905, 5904, світло бузковий, сіро-зелений, світло коричневий.
     
  19. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    140 грн
     
  20. Купила би залишки ниток з наборів діменшинс) Всі пропозиції в ПП.