Відповідь: Рукодільна виставка 16-18грудня 2011 року Фоторепортаж суперовий. Дуже дякую за таку атмосферу. Можливо і мене приймуть на другий рік взяти участь у такому дійстві, а то того року навіть не мала,що виставити Висновок-треба готуватись завчасно
Відповідь: Рукодільна виставка 16-18грудня 2011 року А я, виявляється, виграла в лотереї, що проводилася під час виставки, карточку на знижку, що досить приємно. Бо мені, як правило, не надто щастить у всяких таких атракціях. І хоча я не була присутня під час самого розіграшу, до мене подзвонили в понеділок і потішили. Дякую, Галю
Відповідь: Рукодільна виставка 16-18грудня 2011 року Ой, то, певно, я не того смайлика поставила - має бути такий, що дуже тішиться