Рукодільні конкурси. Обговорення

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Xomka, 9 Жовтень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Так, усе правильно. Дописи, що не відповідають вимогам, перенесла сюди. Маю проблему із дописом Олі-льолі. Думаю ще.
     
  2. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    А де моя чотирилиста конюшинка?!!
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Тут. У цій темі. На першій сторінці.
     
  4. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Дякую, я щось з першого разу не побачила. Перепрошую за зайву турботу.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Ксеньчику, зайва турбота? Для тебе??? Таке НЕ ІСНУЄ! :girl_in_love:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Думала я довго й таки перенесла допис olya-lyola сюди. То було важко, але з огляду на те, що всі дівчата виконали умови, а декотрі переробляли першу невдалу спробу, я вирішила таки не допускати її до участі в голосуванні (на останньому фото аж 5 листівок, крім того). Було би несправедливо допустити до конкурсу роботу, що не виконує умови.
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Конкурс саморобних листівок "Подаруй святковий настрій!"

    Лілю, будь ласочка, назвіть мою "... з вишиваними сердечками для коханої людиночки" :) Дякую :)
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Іринко, виправила. Тільки прошу залишати обговорення таки в цій темі, а не в голосувальній. ;)
     
  9. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Дівчаточка! Хочу висловити своє щире захоплення Вашими листівками!!! Скільки талановитих людей між нами!!!
    Проголосувати можна лише за одну листівку, але сподіваюся, що у дописі можна відзначити декілька.
    Насамперед знімаю шляпу перед Олею-Льолею!!! Те, що Ви робите для діток і з дітками варто великої ПОДЯКИ! Дай Вам Бог здоров"я і натхнення!
    А ще мені надзвичайно сподобалися роботи:
    Цокотушки "Писанкова" зі стрічками - дуже цікава, дуже гармонійна і витримана!!!
    Галченя - фантастично приємна, ніжна і душевна листівочка
    Наї - надзвичайно вражаюча, ніби зроблена з дитячих мрій: яскрава і добра
    вишивані листівки Пампишки та ЛюдмилиП - вони просто вражаючі, такі делікатні і весняно-літні!!!
    Бажаю усім творчого натхнення! (А організатором особливого ;)!!!)
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Приєднуюся!!! На жаль, умови конкурсу не дозволили долучити вас до голосування.
    А організаторам побажай ще мудрості в виборі додаткової (від спонсора) нагороди. ;)
     
  11. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    А я себе все мучу питанням: чому я залишила власноручний надпис на титульній сторінці своєї відкритки. Треба було скористатися друкованим... а я чомусь залишила не зовсім вдалий рукописний:girl_in_dreams: Тепер він мені там спокою не дає:girl_in_dreams:
     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Дуже дякую всім,хто проголосував за мою листівку у конкурсі!:girl_in_love: Так приємно,що моя робота вам сподобалася!
    Тепер в якості приза матиму матеріал для втілення ще велииикої кількості ідей,щодо саморобних листівок:radist:.Буду ділитися з вами результатами своїх робіт.
    Велика подяка форуму за такий цікавий конкурс і гарні призи!:girl_claping: ДП-найкращі!:girl_in_love:
     
  13. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Дякую організаторам і спонсору конкурсу за таке несподіване рішення!!!

    [​IMG]
    Зізнаюсь відверто - я вже давненько заглядалась на форумне горнятко:girl_flirt:.
    Тепер урочисто обіцяю одною рукою обнімати це чудове горнятко (повне теплого і смачного чайочку) , а іншою дописувати на форумі.

    Дякую всім, хто оцінив і відчув щирість у моїй листівочці:girl_in_love:. Я старалась для Вас!
    І старалась ой як не даремно!!! ДЯКУЮ!
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Галченя, стільки емоцій! Мені аж слів бракує щось вам сказати, хочеться вас міцно обійняти й просто з вами порадіти. :girl_in_love:

    Призи з Оттави до Львова прибули вже якийсь час тому, так що тепер мордуйте Уму, аби вам їх передала. Галченя й Цокотухо, ви також.

    Ще раз вітаю Наю, Цокотуху та Галченя! [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    І ще раз дякую всім учасницям.
    :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Отримала від конкурсу величезне естетичне задоволення й упевнена, що не лише я!
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    дівчата, ваші листівочки були настільки чудовими, що було дуже складно обрати саме одну аби віддати за неї свій голос!
    дякую вам за отримане естетичне задоволення!!!!
     
  16. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Дякую! Дякую! Дякую! Дякую! Дякую!
    :girl_claping: :girl_in_love: :girl_claping: :girl_in_love: :girl_claping:
    Приємно вражена!
    Найбільше цікавила участь, можливість поділитись власними ідеями з максимальною детальністю виконання
    Дякую СПОНСОРУ за таке рішення!!!

    Та велике дякую коханому чоловікові за терпляче знимкування процесу і донечці, яка найбільше вболівала за маму!
     
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    Дівчатка, щиро вітаю вас!!!
    Ви такі молодчинки!!!:girl_in_love:
    Чесно, голосувала за відкритку Наї, але дуже тішусь шо 3 мої фаворитки виграли!!!:girl_claping:
     
  18. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси листівок. Обговорення

    І мої три!!! Вітаю!!!
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Лію, може не обмежувати ялинковими прикрасами? може хтось Діда мороза зробить і поставить його під ялинку? а може хтось свічку? можу щось типу - все для ялинки і біля ялинки.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Занадто широкий спектр. Конкурсний досвід показує, що краще конкретно визначати тему, ніж загально. Потім дуже важко розбирати роботи та те, пасують вони до теми, чи ні.
    Якщо зробити "спідницю" під ялинку - це теж ніби прикраса, але до нашого конкурсу точно не пасуватиме.