Рукодільні конкурси. Обговорення

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Xomka, 9 Жовтень 2009.

  1. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Я вже теж з Вами!!! Страшенно хочу голубенький набір - саме він надихнув мене на участь у конкурсі у такі важкі для мене часи - передзахисний період. Сподіваюсь, що Вам сподобається моя кулька!
     
  2. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дівчата, хто вже виставив ялинкові прикраси - молодці! Я чекала, коли вже на конкурс почнуть виставляти роботи, і от, нарешті, перші роботи з'явилися! І всі гідні перемоги)
    Взагалі прикрашання ялинки - це магічний ритуал, а якщо прикрасами, зробленими власноруч - так це взагалі казка!:girl_claping:
     
  3. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Бородінка супер!
    У цієї жінки все просте і водночас геніальне. Швиденько, гарненько, акуратненько! Супер! Така гламурненька кулька!!!
    Wanderlust приємно потішила сімейкою сніговичків із полімерної глини!
    Дуже сподіваюсь, що попри постійний брак часу, дівчатка ще якимись ідеями здивують.
    Хельга молодець!!!
    Ціла колекція в результаті одного конкурсу. Також виглядає так, що часу на виконання багато не потребує. Це для багатьох жінок дуже важливо.

    За мною ходить ідея створення екзотичних ялинкових іграшок у вигляді квітучих кактусів. Але чоловікова мама забирає собі весь мій час :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: не встигну до кокурсу :girl_cray:
    Кожен день паті в хаті. А мої ідеї ялинкових іграшок сприймаються як анекдот.... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
     
  4. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Та Вам буде достатньо зібрати усі заготовки до кульчиків і намист в одне - буде неперевершана гірлянда!!!!!!
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Нірванко!!! Який суперський сніговичок!!! Фантастично!!! Ото вже мені "не дуже рукодільна, бла, бла, бла":beee::xaxa:
     
  6. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Ой, дякую :shy:. Сама не сподівалась, що щось вийде, бо мала його в уяві, а з чого зробити і як зробити - нуль фантазії! Навіть чоловіка просила підкинути мені ідею. А він сказав просто - погугли! От і знайшла про те, як робляться кульки з ниток - саме те, що було потрібно! :girl_tender: Я зразу дві іграшки робила, зараз буду другу описувати. Пацькалась з тим всім два дні. Більше часу пішло на пошуки матеріалів, придумування як той чи інший елемент причіпити, ну і прибирати треба було за кожним етапом, щоб на фотках було чисто :haha:)
    Другу іграшку чоловік не бачив і коли прийшов з роботи, то спитав де таку купила і по чому :))). А ще сказав, що дешевше було б купити собі ті призи, ніж витрачатись на матеріали. Але шо він там розуміє? В мене від того всього такий ентузіазм прокинувся! Якби мала більше часу, то на цілу ялинку іграшок би наробила - це таке класне заняття! Така релаксація! (мацяти нитку в клей і мотати, мотати, мотати..)
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    стільки гарних ялинкових прикрас подано, що обирати буде дуже і предуже важко!!!
     
  8. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Яка КРАСА!!!!
    ЛюдмилоП, а де ви брали солому - так давно мрію про солом"яні ялинкові прикраси!!! А тим більше власноруч зроблені!!!
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    остання спляча зіронька -просто неймовірна!
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Там усі роботи чудові! Навіть не знаю, за яку голосуватиму... Стільки краси!
     
  11. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Переконалася, що найкраще солому для виготовлення ялинкових іграшок зрізати ще на полі. На селех дуже часто солому тюкують і вона вже вся поломана, а ще складають в скирти, які стоять на вулиці і мокнуть під дощем і від цього втрачається золотистий колір.
    В інтернеті зустрічала набір для виготовлення ялинкових іграшок з соломи. В наборі солома була вже порізана і помальована в різні кольори
     
  12. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Але Абрейрі файно вдаються смаколики!!!! Я б переживала, щоб мої маленькі гості ті печенька не схрумали, такі вони апетитні і натуральні!!!
     
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дякую :) Чоловік вже сказав, що то до стелі чіпляти треба :girl_crazy:
    Я щей спішила, мала зробити шоколадних горішків, та часу ноль, закрутилася і забула... будуть вже аж на ялинці :girl_sad:
     
  14. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Abraira, Ваші печенька - дуже реалістичні! :y: Спочатку як побачила їх на перших фотках, то подумала, що вони справжні і просто полаковані :)
    З хаткою для лямпочки гарна ідея :). Я теж спочатку хотіла зробити на гірлянди невеличкі кульки з нитки (такого типу як в сніговичка). Але вже просто не встигла :girl_sad:.
    Згадала, як колись давно робила іграшку на ялинку. Може комусь пригодиться ідея. Потрібно старі скляні кульки. В нас такі зберігались зі всіма іграшками, але вже не вивішувались, бо були облізлі. Хіба що десь на нижні гілки "для масовки" :). Так от полокала ті іграшки водою всередині - фарба майже вся сама злазила, допомагала їй такою щіточкою, якою раніше мились пляшки від кефіру. На суху кульку наклеювала різні наклейки з янголами. Залишки від наклейок (смужками) наклеювала у вигляді сніжинок. Можна було ще клеєм помазати і посипати золотими дрібками.
     
  15. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс ялинкових прикрас

    ааа я не встигла :girl_cray:
    але допис видалити не можу все-одно:sad:

    хай шановні модератори видалять.....
     
  16. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Abraira, печиво просто суперове. Я спочатку подумала, що хтось зробив прикрасу з печива щойно купленого в магазині. Потім глянула на нік і все стало зрозумілим :) Ніколи не виникало ситуацій,що хтось хотів схрумкати прикраси :)?
    Мене тут не було декілька днів,тому мала нагоду побачити майже всі прикраси відразу сьогодні. Я вражена. А ще дуже переживала, чи встигну виставити свої. Дякуючи чоловікові, який декілька днів промучився з компутером, встигла виставити :)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс ялинкових прикрас

    Куди не встигла? У мене ще 14-те й голосування наразі не оформлювала. Так що маєш ще годинку. :xaxa:
     
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    І я в останній вагон ще встигла запригнути.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Ви мене приємно здивували. Я вже заходила й думала, що нічого нового не побачу. Приємно!

    Думаю, зробимо два тури. Хоча то вже вирішувати Цокотусі. :)
     
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дякую. Я мала більше ідей, але чогось про дати забула, а тут зайшла і дивлюсь, ще годинка є, то я так нашвидку руку то і зробила, хоча, думала, що не встигну................