Рукодільні конкурси. Обговорення

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Xomka, 9 Жовтень 2009.

  1. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    OxankaF - ідея супер!!! От люблю коли геніально-просто! Бо сама занадто свої роботи ускладнюю.
    А ще мені дуже сподобались ідеї з макаронами (обидві)! А ще ідея з люмінісцентною фарбою! А ще ниточкові мотанки (особливо дзвоник Нірванки)! А ще Абрайрині роботи поза конкуренцією! А ще колекції Хельги та Бурульки! А ще...
    Лілю, гарна пропозиція! Цілком підтримую. Тим більше, що маємо від 14 учасників 24 ялинкові прикраси.
    Дівчатка учасниці, Ви настільки приємно здивували своїми ідеями!!! МОЛОДЦІ!!!
    От я нічого не встигла :sad:. Але вже виносила ідею квітучих кактусів та ще одну (дещо схожу на останню Оксанчину) пірамідально-ажурну. То ж в понеділок садимо маму на літак і берусь до роботи. Потім покажу разом з процесом.
     
  2. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Мені всі роботи подобаються:girl_in_love:, кожна особлива, бо вкладена частинка серця. Дівчата ви просто молодці:girl_claping:
    Це були мої перші іграшки на ялинку, від процесу виготовлення отримала багато задоволення наступні будуть іграшки для доні
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    http://prikol.i.ua/view/346674/
    Знайшла на сайті. Це наші там майже всі. правда?
    Автор підбірки зі Львова. може форумлянка?
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    так то просто з нашого форуму передерте.
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    ясно що ні.принаймі на мою іграшку точно.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    знову приколи як було з вишивкою Ніфертіті... нема слів...
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Ага, я аж "офігіла", вибачте за слово!!!!!
    тре щось з тим робити.
    По фото не впізнаю!
     
  9. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Маю там акаунт, відписала в коментах. Якщо виставляємо роботи в неті, то маємо бути готові на те, що їх копіюватимуть (так як ми використовуємо чужі фотки, аватарки, збирані з цілого нету). Але вважаю, що треба давати лінки на авторів, тим більше якщо це авторські роботи. Інакше виглядає, ніби ті роботи виконано автором теми.
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Все правильно, Нірванко, ви там написали. Хто ж це так не гарно зробив, цікаво чи можна дізнатись?
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Я вже давно думала про водяні знаки для конкурсних фото. Бачу, що прийшла пора.
    Лиш би хтось зробив файний напис "дівочі посиденьки" й можна поміняти хоч нині.
     
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Можна роботи підписувати ( якщо це не таємне голосування). Я зараз так роблю, бо теж були прецеденти.
    Хоча для професіоналів витерти підпис не проблема, але вже подумають, варто чи ні копіювати.

    А на конкурсних роботах ставити підпис - Посиденьки, чи щось таке.

    Вибачте, довго писала, не побачила вашого допису :).
     
    Останнє редагування модератором: 15 Грудень 2009
  13. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Підписувати роботи - не вихід, бо підпис зазвичай ставиться стрічкою внизу, яку легко забрати, відрізавши той шматок. А от водяні знаки - якраз те, що треба! Я то бачу так: по діагоналі напис "Дівочі Посиденьки", а знизу десь лінк на форум. Це навіть би було додатковою рекламою форуму :). Водяні знаки досить проблемно видалити тим, хто не знає фотошопу. А зазвичай, якщо людина настільки добре знає фотошоп, щоб це зробити, то значить сама творить і поважає працю інших. Та і якщо хтось масово копіює чужі речі, то навряд чи захоче бавитись з усуванням водяного знаку.
     
  14. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Як це? Якщо підпис зачіпає кусок роботи, то хто ж його буде відрізати?
    Ось так, наприклад?
    [​IMG]
    Витерти - так, але не всі то вміють.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Я думала про водяні знаки через цілу роботу. Або щось по центру.
     
  16. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Ну я ж кажу - по діагоналі ;)
    Я написала, що підписи зазвичай ставляться внизу, або десь збоку біля стінки. У Вашому випадку - так, таке не просто видалити. Не подумала про таке, бо особисто мені не подобається, коли підпис ставиться на роботі. Він відвертає увагу, а якщо це фото - то псує гармонію. Тим більше, не кожна може поставити такий підпис, не всі мають елементарні знання графічних редакторів.
    А якби були водяні знаки, то б було простіше їх ставити. Якщо хтось розробить їх, можу тим займатись.
     
  17. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    А тут можна обговорювати конкурс ялинкових прикрас? чи для того треба іншу темку зробити?
    Мані так і чешеться прокоментувати роботи наших форумляночок. Я прямо у важкій ситуації - за кого ж голосувати. Майже усі роботи однаково дуже подобаються. :)
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    тут - ТРЕБА!
     
  19. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    На форумних фото - так.
    Але ж багато виставляє фотки не тільки на форумі... То ж простий такий підпис в "домашніх умовах" - вихід.

    "Як це?" -я мала на увазі до оцього шматка, тому що якраз рідко хто, хто стикався з таким, ставить підпис внизу. Не дуже гарно, що зачіпає роботу - але краще, ніж хтось має її вкрасти.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Пропоную дві красиві літери ДП по центру. Як на стоках іноді бувають спіральки.
    І внизу фото - лінк на дп.
    Якби хтось зробив, можна на всіх конкурсних фото проставити.