Рукодільні оголошення про конкурси, зустрічі, виставки тощо

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Niferttiti, 13 Серпень 2009.

  1. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    Я хочу вночі додому - не бачу сенсу залишатися на кілька днів. Постараюся передзвонити на фірми, з якими співпрацюю і випитати в них що до чого, потім Вам розкажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    Мені прийшло запрошення з виставки і анонс заходів.

    15 октября 2009
    12:00 Декорирование интерьерной подушки. Создаем неповторимый арт-объект в интерьере. Организатор: Студия практического декорирования "Vakulenko-design.com.ua". (Киев).

    16 октября 2009
    12:00. Создаем декоративное деревце в вазоне. Организатор: Студия практического декорирования "Vakulenko-design.com.ua" (Киев).
    14:00. Ознакомление с техниками валяния (сухое и мокрое валяние). Наталия Резанова (Киев).

    17 октября 2009
    12:00. Живопис ангобами (кольоровою глиною) по глині. Галина Романів (Львів).
    13:00. Изготовление праздничной открытки в технике скрапбукинг, работа со штампами, оттисками и скрап-бумагой. Организатор: Студия практического декорирования "Vakulenko-design.com.ua".
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    хтось сьогодні був на виставці? я завтра буду :) варто пертися туди чи ні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    я ще не була і не знаю чи вийде, на роботі саму на господарці до понеділка залишили
     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    Дівчата була 15 на виставці!! Не чекала великих вражень від неї ,але там дивитись взагалі нема на що. По перше експозиція дуже мала мало хто виставлявся ,а відвідувачів повно. Виставлялось декілька інтернет-магазинів Крестоманія і тд. асортимент ніякий ,а ціни високі. Можна було придбати канву ,але в ітернеті дешевше , набори також дорогі. Була на Петрівці то там вибір більший і дешевше. Було трохи відшитих ікон Стоянки Іванової -гарно виглядали ,були непогані вишиті сорочки на продаж схем до них не прдавали. Єдине чому душа порадовалась побачила відшиті дизайни фірми Golden Kite ,так як збираюсь їх шити (незнала як виглядають вживу бо там задіяно біля 200 відтінків ниток і схеми на 100 листів рік шити), тепер можу сміло відшивати результат неперевершенний.
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    Я теж була на виставці 15 :) але в мене більш позитивні враження :) Експозиція невелика була, але я її обходила 3години! Поки поспілкувалася, порозглядала... потім викладу фотозвіт. Накупила собі купу дрібничок так, що ледь то все донесла до машини. Ціни б дійно мали бути дешевші. Наприклад, та ж крестоманія, свої ціни дивилася в своєму інет-магазині і так і продавали... але ж можна було дешевше трошки з врахуванням виставки :) Зате купила собі пластикову канву за 15, а на водогінній вона вже 30 (хоча виробник такий самий). я після цієї виставки поміняла своє враження про деяких виробників. Побачила їхні відшиті набори (ріоліс, Чарівна мить, гобелени Лука-С) і зрозуміла, що на малюнках примітив, а в роботі то шедевр :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    У нас є тема "а я була на виставці", може, ці дописи туди перенести?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    не знала куди то повідомлення писати, пишу сюди, ура!!!! 3-6 березня в Києві знов пройде виставка з вишивки і рукоділля.
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    Сьогодні по 24 каналу бачила сюжет, що в етнографічному музеї проходить виставка вишитого одягу (сучасні роботи, сім"я вишиває)
    правда не знаю більше ніц конкретного

    завтра спробую туди навідатися, коли що свистіть ;)
     
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    Приїхала сьогодні зранку з Києва, була на рукодільній виставці. Чесно кажучи це напевно остання моя поїздка на такі міроприємтсва, ніц там доброго для бізнесу не почерпнеш. А от красот там була ціла купа. Ось деякі з них.
    Ось така Ірина Білик. Вже такою її навіть не па'ятаю.
    [​IMG]
    А це роботи 80-річної пані, мешканки Києва. Разом з своєю сімєю створила майстерню по вишивці картин. Усі роботи авторські. Перероблені з фотографій її зятя через Фотошоп. принципово ПМ не користуються. Так мені сказали.
    Саме її роботи вразили, як в такому віці можна стільки вишивати. Витрачає вона 12 годин в день на вишивку. Мрія будь-якої вишивальниці. :girl_wink:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Ще була наша популярна пануся ось в такому бісерному амплуа:
    [​IMG]
    Ще така парочка сподобалася
    [​IMG]
    Багато усього було для декупажу, а так нічого особливого.
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    а парочка неймовірна! не можу очей відвести :)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    Дівчатка, завтра о 16 год. в музеї Етнографії на 3-му поверсі буде відкриття вишивальної виставки.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    Додам коротко, що виставка 30-го вересня.
    Щось я нее подумала, що коли писала, у вас вже було те завтра.
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, вишивки тощо

    То було вже вчора.
    Виставка
    до 20-річчя Львівського обласного осередку Національної Спілки Майстрів Народного Мистецтва України
    Раджу подивитися. А якщо маєте сумнів - фоти:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  16. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Раптом хтось планує бути в Києві - наприкінці лютого відбудеться виставка-ярмарок ляльок і товарів для рукоділля
     
  17. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, зустрічі, виставки тощо

    Ми організовуємо зустріч у Львові дівчат-скраперів, що роблять листівки та альбоми.
    Деталі тут http://freetany.blogspot.com/2011/03/4.html.
    Запрошуємо.
     
  18. ntv

    ntv Well-Known Member

  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, зустрічі, виставки тощо

    Запізно побачила оголошення про виставку, яка проходить сьогодні, але може ще хтось зможе піти.
    [​IMG]
     
  20. kaplun

    kaplun New Member

    Відповідь: Рукодільні оголошення про конкурси, зустрічі, виставки тощо

    Дівчата у львові 2 липня відбудеться МК і зустріч скап майстринь , БЕЗКОШТОВНО!!!!
    тож охочих прийняти участь та познайомитися з іншими львівянками та гостями міста, прошу зголошуватися http://marunka1988.blogspot.com/ ой а Таня вже написала, дякую велике