Рукодільні реверанси та компліменти

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Кожного разу як заходжу у завершені роботи милуюсь парочками likeangel. :girl_in_love: Вони такі класні! А скільки беку! :khomyak:
    А ще респект Корданні за завершених панянок (натхнення вам ще на синю). А сумочка з метеликами - гарна ідея. :)
     
  2. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    я також передивилась тему "завершені вишивки" я в захваті, сиджу і говорю сама до себе, яка краса, супер, дівчатка ви молодці, золоті руки та терпіння!
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дякую усім за такі приємні коменти в карму! Читаю і червонію.:) Але то так приємно, аж крила виростають :). І проганяють хмари хандри (c). Всім цьомки :kiss:
     
  4. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Любі форумлянки, дякую вам за схвальні відгуки в карму і ПП щодо моєї (тобто вже не моєї :) ) тільдокосметички - надзвичайно приємно їх читати :girl_blush2:
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    ДУЖЕ дякую всім за карму і дописи. Критика дуже гарна штука. Особисто я така: мені дуже корисно почути думку зі сторони, бо самому часто не видно, шо не так. Тішусь, що вагітні листівочки до душі багатьом, а там де трохи не так, то з Софією "так", не все вийде. Он Маріяся мені сказала, що з малим вишиває:d64::girl_crazy: - я би вишивала роками 20 х 20 см. Софія всьо хоче сама. А той папір і мамині цяцьки - то саме воно - вона ж мусить приклеїти, потягнути і так далі. Тому замовні, або ... подарункові (ну ті шо акуратні) то роблю сама, а решта з Со на пару, то вже як виходить)))
    Ну і хвалюсь!!!!!!!!!! - приїхала мені подушечка для штампу - але той штамп файний, ввечері похвалюсь на відкриточці)
     
  6. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Велике спасибі всім за коментарі в карму - мені дуууууже приємно читати такі файні відгуки, одразу з'являється ще більше бажання робити щось, нові ідеї, і навіть моя трохи вредна і лінькувата Муза починає активніше творити і штурхати мене до роботи:girl_blush2:. Дуже-дуже дякую!:give_rose::give_heart:
    п.с. І до мене можна звертатися (навіть треба) на "ти".
     
  7. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дівчата! Мені так приємно читати ваші добрі відгуки в карму. Дуже вам за те дякую, як писали вище дівчата, аж з'являється натхнення далі щось робити....Ви мене чесне слово, аж завстидали :girl_blush2:
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    А я захоплююся сердечками Аделі. Ну такі вони вже гарнюні:girl_in_love:, а акуратні які. Кожне нове сердечко просто шедевр. А особливі останні Великодні. Ну надзвичайно красиво!!!!
     
  9. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Хочу похвалити листівки Велани, якій же то талант ховався :girl_cool:Дуже гарні і вишукані, з таким смаком зроблені, я захожу в галерею і просто милуюся ними :girl_in_dreams:
     
  10. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    та де ж ховався, показуюсь :girl_curtsey:
    дякую! мені дуже приємно :girl_in_love: ще й хочу подякувати за позитивні відгуки в карму :give_heart: :give_heart: :give_heart: з того всього позитиву ше одну листівочку сьогодні зробила :blush:
     
  11. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Хочу теж розсипати компліменти всім творчим форумлянкам. У всіх своя, як то кажуть "фішка" : Velana супермайстриння , особливо по листівочкам, Аделіни сердечка - то щось, а якіж рівненьки та ювелірні, у Олі-(Холі) хрестики на картинках заворожуючі, Ліля - листівки , як фабричні, наче все життя їх робила, Фіяна - генератор файнючих ідей ї ще кращих дописів і рукотворінь . Вибачте, якщо не назвала всіх (нас багато), але молодці всі!!!! І ще - такого класного форуму немає ніде по всій Україні ( перевірено) Йой забула про Станіславу - вишиванки гарнючі, а швидкість з якою вона вишиває - вражає1
     
  12. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дівчатка, дуже дякую всім за теплі відгуки в карму, вони надають крила ;)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Показую вчора Романові свою останню листівку, а він не повірив, що то я зробила, думав, що то мені прислала рукодільниця, від котрої я отримала круту великодню листівку. Отакий Оксані комплімент! :girl_wink: :give_rose:
     
  14. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    О, я буду перша з компліментом Касі за мушлі для Фіяни. Не бачила цієї схеми раніше, ну дууже гарна, і виконання бездоганне!
     
  15. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    і таке бездоганне виконання на 18-тій дрібонькій канві :khomyak::khomyak::khomyak:

    щоб так ідеально і взірцево "надріботіти" тра мати не тільки золоті руці, але й "золоті" очі :girl_crazy:
    Касю, знімаю капелюха :hi:
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    А в шоці від Ліліного тріо, ніби не хрестиком вишите, а намальоване. Настільки акуратне.
    А Кася, то взагалі. Я б після рожевих ведмедів певно дооооовго нічого рожевого і всіх подібних кольорів не вишивала.
     
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Я я я я дуже всім дякую за компліменти в карму:girl_in_love::girl_blush2::girl_in_love:
    Дуже всім велике дякую:yahoo:, що ви мене так підтримуєте! Класно, що є стільки рукодільниць на таких вже направду рідних посиденьках):girl_cool:
     
  18. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Оксанка Ф.....в мене просто нема слів, як кажуть одні емоції. Та сорочка - то просто чудо. Вона настільки досконала....Одним словом надзвичайно!!!!!
     
  19. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    та сорочка мені подобається найбільше зі всього, що я колись робила. Дуже сподобався і сам процес і результат.
    MILITARIYA, і всім дівчатам, що в кармі мені розписали-написали. Всім ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ. Насправді. Так приємно читати коментарі. Я думаю, ви мене розумієте. Взагалі дякую усім вернісажниць, якби не ви, то я, мабуть, давно б уже закинула те рукоділля. Ви для мене є дуже великою підтримкою. І хто ще так у цій справі зрозуміє, як не ви!
    Всіх люблю і цьомаю.:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::give_rose::give_rose::give_rose::air_kiss::kiss::kiss::kiss:
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    хочу подякувати Сихівчанці за домашній міні-МК по цукеркових туліпанах. Большоє гранд мерсі :good: