Рукодільні реверанси та компліменти

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дівчатка, дуже дякую за ваші коментарі на мої листівки, а особливо останню! Ви такі золоті!! Я тут сиджу й червонію, так мені приємно!! Я вас усіх дуже люблю!!!! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
     
  2. Habrita

    Habrita Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    За мою довгу відсутність стільки всього гарного наробили,що я в захопленні від усіх вишитих робіт а листівочки-просто бомбезні!Чарівні,витончені і художньо привабливі роботи.
    Дівчатка,Ви всі молодці!!!:girl_claping:
     
  3. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дуже дякую всім за відгуки, компліменти щодо мого зимового процесу :kiss: Впродовж 6 місяців відчувала вашу підтримку, копняки від зальотних муз :girl_yes2: Якби не ви, то процес був би дуже тривалим. Правда, трохи червоніла перед монітором :girl_blush2:, але підвищили ви серйозно мою хом"ячу самооцінку
    Дякую :kiss:
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Листівки власноруч (папір та різні підручні матеріяли)

     
  5. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Нинішнє читання форуму почалось в мене з теми "Рукодільні вихвалялки" - я собі навіть і уявити не могла, що бувають такі гарнюні мережки-стрічки-гудзички-тканинки-різнокольоровоструктурові папери-квіточки-прибамбасики різні (і ще купа всього, чим ви, дівчата, "вихвалялись"). І я так собі подумала - що ж з тої краси виробляють - і пішла "шукати" по темках. Дівчата, ваші відкриточки - ну просто "щось не реальне" - дякую дуже вам, що такУ красу творите .
    Натхнення ВАМ, неймовірних фантазій і легких втілень тої краси в життя. Дякую!
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Прийшла подякувати вам рукодільницям за надзвичайно теплі та приємні коментарі в карму щодо моєї сорочки. Велике вам дякую, я навіть не очікували що відгуків буде так багато:girl_claping: і що вони будуть такими схвальними.
    Якби не ви, не ваша підтримка та ваші підганялки, то не знаю якою та сорочка би була і скільки би тривав той процес. Тому велике спасибі вам за те, що спільно зі мною творили мою сорочку!!!
     
  7. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Хочу похвалити LudmilaP за її бомбезні мега хардангерські серветки !!! Ти МОЛОДЕЦЬ :girl_wink::kiss:що таку красу твориш і дариш її людям!
     
  8. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Теж хочу похвалити Людмилу, ну то просто серветка-бомба. А ще одякувати за гарні та теплі слова мені в карму. Одна гарненька форумчанка написала що треба моім роботам на виставки за кордон, я про таке і не думаю. В нашому селі-місті таке нереальненьке трохи, хіба б ще мішочок зелених десь нарвати на дереві:girl_wink:Велике всім дякую!!!!!!! А рукодільні вихвалялки від наших закордонних дівчат то просто неймовірна краса, яку я теж не бачила. А ще воно так гарно запаковане, таке все цікавеньке, що хомяки наші вмирають, видно що не украінського виробника:girl_blum:.
     
  9. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дівчаточка! Щиро дякую вам за такі гарні коментарі про мою тільдочку і останню листівку. Надзвичайно приємно то читати)))) Дуже всіх люблю і ще раз дякуююююю!!!!!
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Хочу дуже похвалити Олю-Холлі. Вона крім того що чудова рукодільниця, ще й молодчинка щодо виставлення фото! Завжди дивлюсь на її дописи, і хочеться йти своє пофотографувати, а лінь! Оля молодець!
     
  11. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дівчата, всім дуже дякую за коментарі та компліменти в карму до моїх ялинкових іграшок з фетру. То так надихає до роботи. Буде більше часу, можливо і своє щось придумаю, щоб ідеї з інету не тягти. Ще раз всім дякую, і бажаю, щоб наші ялиночки були найгарнішими.:girl_tender:
     
  12. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    ну і я сюди трішки роздати компліменти :girl_yes:
    Отримала я від Мар"ясі її фірмового равлика, дівчатка то настільки шикарна робота - все рівнюсіньке, ідеальний підбір кольорів, бездоганне виконання!:khomyak:
    кумася, ти така молодчинка! твої равлики це шедеври! :girl_in_love:
    ну і хочу похвалити усіх дівчаток, бачу Вернісаж "ожив" - кожна робота надзвичайна! так тримати!
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Скриньки, коробки і всякі пуделка своїми руками

    всім дякую за такі хороші і теплі слова в карму..вже хочеться ще одну коробочку робити))
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Листівки власноруч (папір та різні підручні матеріяли)

    дякую дівчатка за коментарі в карму, мені дуже приємно, що вам сподобалось:)
     
    Останнє редагування модератором: 24 Грудень 2011
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Веланочко, то просто бомба! Вищий пілотаж:girl_claping:
    мені аж на роботі запахло тою корицею:girl_in_dreams:
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    і я приєднуюся! я всі-всі фото передивилася, я просто не знаю, як це можна зробити..в моїй голові не вкладається! це ж скільки терпіння праці, ідей, сил той записничок вимагав! а як він зроблений! напевно шліфувалася задумка не один день)))
     
  17. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Velana, мені Ваша творчість взагалі дуже імпонує. А записник і правда "Бомба"
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Я думала першою буду, ггг
    Веланко, дівчата вже все сказали :)
    дуже-предуже гарний записник
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Приєднуюсь до компліментів! Мені пощастило побачити записничок "вживу", помацати, понюхати, роздивитись все детально. То направду шедевральна робота!
     
  20. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Хочу зробити комплімент форумляночці Velana за надзвичайні роботи: листівки, коробочки, альбомчики... Дякую за Вашу фантазію, красу, акуратність та вишуканість у Ваших роботах. Не пропускаю жодних новинок Вашої сторіночки.