Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, таке мені підходить! А та жіночка там є постійно? Може маєте якісь координати?
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та ніби постійно). Два тижні тому була)). Вона біля тих плетених виробів продає. Може вони мають її координати?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    То їх навіть і зараз можна висадити?
    Хочу теж дууууже)))
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так. Якраз посадила ще один кущ. Головне - добре поливати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Це цвіте стандартна 50-60см. Виглядає, що вони виживають в таких обмежених умовах.
    Великий горщик +земля для троянд - але вона може см 35-40 має, ну і квіти дрібні.
    Ще дві 50см-ві тільки думають цвісти.
    --- дописи об"єднано, 15 Червень 2019 ---
    Та садіть, коли хочете, тільки щоб трохи тіні було.

    До речі, вперше(!) В мене цвіте азалія. Зазвичай вони гавкають на другий тиждень, а ця півтори місяці безперестанку. Лиш води наливаю так, що геть вихлюпується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Полуниця цього року дійсно дуже гарна та багато її
    Я з своєї невеликої грядки в п'ятницю 4 відра 8 л зібрала
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Це нові розцвіли )))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 7
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, таке цікаве питання. 2 роки тому посадила півонію, яка не проросла на весну взагалі. Я нічого там не рухала (просто лінь було розкопувати і дивитися чи згнила чи ні). Цього року спочатку теж нічого, а в кінці травня проросли невеличкі листочки, буквально 3 шт. таких кволеньких. От питання чи варто їх рухати в серпні чи ні? Може заглибоко посаджена. Але росте в хорошому місці і як такої потреби її пересаджувати немає.
     
  9. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Не мої, мамині..
    IMG_20190616_132309.jpg IMG_20190616_132240.jpg IMG_20190616_132031.jpg IMG_20190616_132036.jpg IMG_20190616_132005.jpg IMG_20190616_131950.jpg IMG_20190614_085916.jpg IMG_20190614_085905.jpg IMG_20190614_090000.jpg IMG_20190614_085833.jpg IMG_20190608_054638.jpg IMG_20190608_054617.jpg IMG_20190608_054604.jpg IMG_20190605_072449.jpg
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я б розкопала і подивилася, чи її ніхто не їсть знизу. Півонія дуже живуча, на другий рік то вже би мав бути міцний кущик, а не три листочки. А ще може бути, що їй ґрунт не підійшов. В мене дві посаджені на бідному ґрунті, то ростуть, але не цвітуть.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    То не в ґрунті справа. Там поруч ще 5 кущів і всі цвітуть дуже гарно. Але всі взяті від різних людей. А от стосовно шкідника, може і так. Ну і могла бути заглибоко посаджена. Бо власне цю садив тато. А всі решту чоловік )
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Рік тому робила клумбу. Я не попередила і мені перерив трактор восени, а цієї весни в протилежній частині ділянки проросла півонія. Ото живуча:girl_crazy: Але грунт - глинистий. То кущ міцний, гарний, але не цвіте:girl_sad:
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @raspberry в мене після посадки один кущ не зацвів. Хотіла викинути, але дала йому ще один шанс і на другий рік зацвів. Але одна з причин нецвітіння - може бути заглибоко посаджена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Парад лілій
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Зацвіте, як не на другий, то на третій рік точно. То так, як з полуницями. Мене всі лякали, яка то вредна потребуюча догляду ягода. За 3 роки з 16 кущиків я маю ділянку 6×3 метри і ще пару ящиків саджанців роздала минулого року, а цього вже певно просто викину.
    В мене з трояндою схоже сталося. Посадила я гейхеру десь так за 30-40 см від куща (в "ноги" троянді), а мені взяв і проклюнувся пагінець просто всередині гейхери. Я не пам'ятаю, чи та троянда на власних коренях чи на шипшині, то ще не вирішила, що з нею робити. А взагалі в мене і троянди ростуть добре без втручань. Вийняток - то ті вибагливі сорти, які я свідомо брала і знала про їх вибагливість. Ті так, підживлюю двічі на тиждень, настойки-інсектициди-обрізки і хухання на них.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Питання до знавців. Як слід обрізати Гортензію? Хотіла підрізати сухі суцвіття, дивлюсь а там де-не-де зелені квітки у старому суцвітті.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Звичайну гортензію типу Анабель треба мінімально обрізати- лише сухі суцвіття знімати. Метельчату типу Ваніла Фрейз можна різати на свій розсуд. Перша цвіте на пагонах минулих років, друга - на пагонах минулих і поточного року.
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Троянди, Юка, Жимолость, Хоста:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Мої 20190629_181700.jpg
    20190629_181920.jpg
    Нарешті маю жовту троянда
    20190617_203612.jpg
    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2019 ---
    Фото знову перевертає
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Лілій маю лише дві:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2